SHARK TAXI
Новини

Новини

Shark-Taxi >

Персональна кур'єрська доставка — привеземо все, що забажаєте

Персональна кур'єрська доставка — це особливий вид кур'єрської послуги, який забезпечує індивідуальну доставку товарів або вантажів безпосередньо одержувачу. На відміну від стандартної кур'єрської служби, де вантажі збираються від кількох відправників і доставляються кільком одержувачам, персональна кур'єрська доставка фокусується на індивідуальних потребах одного одержувача.

Останні новини

Особливості перевезення будматеріалів

В Україні регулярно проводиться велика кількість будівельних і ремонтних робіт, а будівельні матеріали необхідно закуповувати і транспортувати одночасно. Щоб правильно і якісно перевозити такі вантажі, важливо враховувати категорію, до якої вони відносяться, оскільки сьогодні існує величезна різноманітність будівельних матеріалів. Вони відрізняються не тільки масою і габаритами, а й іншими важливими технічними параметрами, які необхідно враховувати під час розроблення способів доставки.

Організація перевезення обладнання для вашого підприємства

Перевезення обладнання найкраще довірити професіоналам і фахівцям транспортної компанії SHARK. Розвиток або відкриття нового бізнесу, розширення виробництва, перенесення бізнесу на нове місце або замовлення обладнання в приватному порядку — складний процес, що вимагає наявності спеціального обладнання.

Перевезення особистих речей: особливості планування транспортування

Перевезення особистих речей часто характеризуються своєю громіздкістю, що означає, що їх важко транспортувати. Необхідно все організувати, ретельно підготуватися, знайти правильний транспорт, завантажити майно. Однак вам не потрібно брати на себе всі процеси. Ніхто, крім вас, не може упакувати ваші речі за вашої ж конкретної потреби, але сервіс SHARK може допомогти з завантаженням і проведенням таких процедур, як перевезення особистих речей в рамках тарифу “Вантажне таксі”.

Як замовити перевезення піаніно

Сьогодні проблема з вантажоперевезенням може бути вирішена досить оперативно і без зайвого клопоту — звернувся до вантажоперевізного сервісу, замовив послугу і, власне, все. Але коли питання доходить до вантажу незвичайного, наприклад, піаніно або рояля, вам потрібна допомога компетентного профі, з досвідом і з перевіреної транспортної служби. Ці вантажі дуже конкретні, габаритні, важкі і делікатні водночас. Найменше коливання або стороння вібрація може призвести до виходу з ладу механізму і зникнення звуку.

Перевезення фортепіано часто запитують під час переїздів — квартирних, дачних, навіть офісних. Сервіс SHARK Taxi допоможе з цим завданням — просто викличте машину і фахівців за тарифом "Вантажне таксі".

Організоване перевезення побутової техніки — швидко і дешево з SHARK

Сучасний будинок або квартира без побутової техніки якось складно уявляється. Всілякі девайси та технології спрощують наше життя, залишаючи час на щось більш важливе і захопливе. Однак, коли справа доходить до перевезення техніки, ситуація стає досить складною. Люди зазвичай занурюються в безліч думок з приводу того, як саме організувати транспортування побутової техніки, і якщо з дрібною технікою проблем буде менше, то великогабаритна просто валить їх у ступор.

Але весь цей процес складний лише на перший погляд. Досить продумати етапи та грамотно упакувати майно, а перевезення техніки нехай краще буде в руках фахівців з SHARK Taxi. Для цього достатньо всього лише замовити послугу "Вантажне таксі" в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі, Кропивницькому або будь-якому іншому місті України.

Перевезення меблів: правильна організація і якісне транспортування

За необхідності перевезти меблі, чи то антикварний комод, чи то сучасний диван-трансформер, необхідно ґрунтовно підходити до багатьох питань, починаючи від підготовки вантажу, закінчуючи безпосередньо перевезенням. І якщо перша частина буде залежати безпосередньо від вас і ваших рішень, то перевезення меблів може лягти на плечі фахівців сервісу SHARK Taxi — досить просто замовити послугу "Вантажне таксі" у вашому місті.

Що ж, давайте ж обговоримо, як правильно і грамотно організувати перевезення меблів, враховуючи всі необхідні фактори для можливості їх подальшого використання.

Вантажоперевезення по Україні — доступні послуги від сервісу SHARK

Вантажоперевезення — невід'ємна частина життя суспільства. Завдяки тому, що день у день транспортуються різні вантажі, майно, комерційна власність, продовжують функціонувати різні організації, облаштовувати своє життя люди тощо. Однак, часті перевезення — це дороге задоволення, якщо звертатися до спеціалізованих транспортних компаній. Звичайно, великим виробництвам і підприємствам це може бути по рахунках, але якщо брати окрему приватну особу — суми можуть виявитися непідйомними, а потреба в перевезенні нікуди не зникне. Саме тому у сервісу SHARK Taxi представлена послуга "Вантажне таксі", що дозволяє перевозити різну власність швидко та недорого.

Робота сервісу SHARK Taxi під час воєнного стану

З впровадженням воєнного стану в Україні, життя багатьох людей і діяльність багатьох сфер зазнала істотних і критичних змін. Однак, суспільство намагається підтримувати та підвищувати рівень своєї активності, щоб повернути функціонування будь-якого сегмента держави в нормальне русло. Сьогодні ми поговоримо про те, як через тривалий час воєнного стану, продовжує здійснюватися робота сервісу таксі SHARK.

Робота сервісу таксі: 5 фактів, про які ви не знали

Якщо серед людей поставити питання про те, як на їхню думку працюють сервіси таксі, то загальна картина буде досить неоднозначною та розпливчастою. Вся справа в тому, що на ґрунті певного досвіду люди формують свою думку по-різному, у когось вона лояльна і правдоподібна, хтось навпаки вважає, що таксі — це справжній хаос, чим вводить в оману багатьох інших людей, що цікавляться.

Нестандартні ситуації та реакція водія на них

Важливо розуміти, що робота водія таксі полягає не тільки в основній його функції — здійсненні поїздок, а й у можливості акуратно та професійно виходити зі складних та несподіваних ситуацій. Водій повинен знати, як правильно вийти з того чи іншого становища, а також постаратися визначити та запобігти неприємності ще до їх виникнення. Для цього необхідно бути гранично спостережливим, відповідальним та знати певний план дій.

Як правильно вибрати вантажне таксі?

Незважаючи на те, що послуга за тарифом “Вантажний” у SHARK Taxi досить затребувана, багато хто все ж таки сумнівається у виборі, оскільки не знає, як підібрати відповідну вантажну машину саме під свій вантаж. Що ж, давайте детальніше розберемо це питання.

7 альтернативних пропозицій на перевагу власному авто

Очевидно, що власний автомобіль нещодавно був єдиним способом пересування, який міг би забезпечити і свободу, і комфорт, і достатню безпеку, і мобільність. Але в наші дні з появою альтернативних способів пересування та мобільними ресурсами стало набагато більше можливостей. Давайте розглянемо 7 основних варіантів пересування містом, при яких не знадобиться власний автомобіль, а значить і глобальні витрати на його покупку.

Топ туристичних міст України: на чому мандрувати у 2022 році?

З настанням нового року вже можна планувати подальші подорожі. Визначтеся заздалегідь з напрямком, а також транспортом, який використовуватимете для пересування в містах (авто, таксі, міськтранспорт). Вибирати можна з багатьох міст України, адже кожне по своєму особливе та красиве, має свою культурну та історичну спадщину. Однак, все ж таки можна виділити найпопулярніші міста, в які знову і знову повертаються туристи.

Де замовити евакуатор?

Якщо ваш автомобіль вийшов з ладу, і самотужки вам його не відігнати — викликайте евакуатор. Вигідно та недорого замовлення послуги “Евакуатор” можна оформити у сервісі SHARK Taxi.

Вантажне таксі: актуально, зручно, дешево

Багато людей, сподіваючись отримати якісне обслуговування та уважне поводження з вантажем, незалежно від його особливостей, звертаються до логістичних компаній. Проте, їхні послуги — це зазвичай довго та безумовно дорого. Тому й виникають питання та сумніви щодо того, чи можливо перевезти вантаж швидше та економніше. Відповідь на такий запит, можливо, була невідома багатьом, але аналогом дорогим транспортним компаніям є вантажне таксі, послуги якого може надати сервіс SHARK.

Подорож у містах України: скільки коштує подорож у таксі?

Сучасність хороша тим, що для людей є безліч різних високорозвинених послуг. У тому числі і транспортні послуги, яких багато хто потребує виключно щодня. Йдеться про послуги таксі, вони стають дуже популярними з кожним днем, саме завдяки великому попиту — множинним замовленням клієнтів. Через це цілком очевидно виходить на поверхню питання, скільки коштує поїздка, і як у принципі формується ціна на подорож на таксі. Сервіс SHARK Taxi працює у багатьох містах України, надаючи свої послуги у напрямках різних класів авто. Тарифи у містах формуються з урахуванням різних факторів.

Кожну людину перед замовленням цікавить вартість їхньої конкретної поїздки. Ціноутворення поїздок детальніше розглянемо з прикладу деяких міст країни.

Додатковий заробіток за кермом: як заробляти на водінні?

Пошуки додаткового доходу актуальні завжди і для всіх, тому що в умовах сучасного світу кожна людина хоче вдосконалювати своє життя та матеріальний стан. Однак, знайти гідний варіант заробітку з відповідним, здебільшого гнучким, графіком досить складно. Але відсікати саму ідею додаткового заробітку не варто, потрібно просто правильно вибирати доступні пропозиції.

4 важливі сегменти безпечної та комфортної поїздки

Вирушаючи в поїздку на таксі, пасажири часто забувають про те, що їхня безпека та необхідні умови практично наполовину залежать від них самих. Отже, розглянемо найважливіші поради пасажирам, які можуть значно покращити умови та збільшити безпеку подорожі.

Як пасажири впливають на роботу сервісу таксі?

Сервіс SHARK Taxi в період розробки програми намагався врахувати усе необхідне для своїх клієнтів, і до цього дня ви можете помічати впровадження все більш актуальних нововведень. Але чи розглядали ви додаток сервісу як інструмент впливу та поліпшення даної системи? Давайте розглянемо ваші можливості, як пасажира, в контексті цілого сервісу з надання послуг таксі та іншого.

Коли вигідніше замовляти таксі?

Команда SHARK Taxi провела аналіз здійснення замовлень, їх вартості та часового діапазону, і зробила висновки про те, в який час вигідніше замовляти таксі.

Скільки коштує проїзд на таксі в Одесі в 2021 році?

Мати уявлення про те, у скільки ж обійдеться вам та чи інша поїздка на таксі — досить корисно. Багато людей визначають ступінь потреби відправитися в подорож за допомогою цього виду транспорту саме виходячи з вартості послуги. І це насправді дуже правильний та усвідомлений підхід, так як дбайливе та ощадливе ставлення до своїх грошових коштів дозволяє планувати їх помірну витрату на інші потреби.

Для того, щоб мати можливість користуватися своїм бюджетом вільно, необхідно розраховувати вартість поїздки, якщо мова йде про пересування на таксі. У наш час існує безліч доступних способів це зробити, наприклад, в додатку SHARK Taxi вартість розраховується автоматично з урахуванням багатьох факторів, які можуть вас зацікавити.

5 правил подорожей ваших домашніх улюбленців

Очевидно, що не тільки людям, а й їх домашнім улюбленцям, необхідно часто пересуватися в межах конкретних територій. Ситуацій може бути досить багато, і всі вони досить різноманітні: заміські поїздки, відвідування ветеринара, візит в гості, переїзди в інші міста, або прості повсякденні випадки, коли улюбленця не можна залишити одного вдома. У тих умовах, коли ви розумієте, що ваш пухнастий друг безумовно відправиться з вами, продумайте поїздку грунтовно.

Проблема століття, або як знайти гідне місце для паркування

Очевидно, що будь-яка людина, що володіє власним автомобілем, безумовно розповість вам про привілеї та переваги даного виду транспорту. Дійсно, особистий автомобіль — це комфорт, контрольована швидкість та безпека, маса транспортних можливостей і т.д. Досить просто розміститися в зручному кріслі водія, почати свою поїздку, і протягом короткого часу дістатися куди завгодно. На роботу, у справах або на відпочинок — приватне авто врятує від довгих простоїв в пробках та дискомфорту в громадському транспорті.

Однак, з придбанням автомобіля, і як бонус — всіх його плюсів, з вами вкорінюється один істотний мінус — паркувальне місце. Ця головний біль кожного водія. У сучасних реаліях, напевно, кожне велике місто страждає такою проблемою як відсутність належної кількості доступних місць для паркування. Що вже говорити про мегаполіси.

Незграбний момент, або бесіди з таксистами

У сучасному світі вже майже не залишилося проблем з комунікабельністю, однак, кожна людина індивідуальна, у кожного є свої причини, за якими нелегко дається спілкування з іншими людьми, або воно зовсім не приємно. Ситуації подібного характеру можуть відбуватися де завгодно: складності та незручності спілкування можуть виникнути, наприклад, при замовленні їжі у незнайомого офіціанта в кафе, при необхідності переговорів з людьми в громадському транспорті, або навіть в салоні таксі.

Бізнес-таксі в Україні 2021

Одним з найдинамічніших видів транспортних засобів, який регулярно надає все нові і нові транспортні можливості, є таксі. У наш час легко та без проблем можна знайти таксі для поїздок з маленькими дітьми, з домашніми улюбленцями, вантажне таксі, таксі бізнес і т.д. Наприклад, SHARK Taxi пропонує весь перерахований перелік, і багато інших класів для здійснення комфортних поїздок в вашому місті. Але давайте ж все таки зупинимося на послузі бізнес-таксі.

У даного класу приголомшлива динаміка: бізнес-таксі за досить нетривалий час набуло популярності та отримало безліч шанувальників у різних містах України. Чому ж воно стало таким затребуваним, і в чому його особливості, розглянемо нижче.

Правильний вибір таксі в Україні 2021: фахівці або приватники?

Очевидно, що послуги таксі в нинішніх реаліях є дуже актуальними та затребуваними. Це й не дивно, оскільки здійснювати поїздки доводиться досить часто, і якщо у вас немає особистого авто, то умов комфорту, високої якості поїздки та безпеки на дорозі можна домогтися тільки викликом таксі. Однак, щоб вибрати відповідне таксі, ще потрібно постаратися, адже представників на ринку досить багато, серед яких не тільки професійні послуги, а й приватники.

Досить дивно, чому багато людей все ще користуються послугами приватників, помилково вважаючи, що в цьому випадку є значні переваги. Якщо ви часто користуєтеся таксі в своїх цілях, наполегливо рекомендуємо звертатися до фахівців сфери таксі та офіційних сервісів. Чому? Наведемо суттєві аргументи.

Забуті речі, або що ви випадково залишили в таксі 2021

Якщо вам коли-небудь доводилося забувати свої речі в таксі, то вам буде цікаво дізнатися, що таких людей, як ви, досить багато, і забувають вони не самі банальні речі. Сьогодні ми обговоримо нестандартні та забуті речі в салоні таксі, спираючись на досвід тих, хто намагався їх повернути.

Чоловіки водять краще, ніж жінки? Думка пасажирів SHARK Taxi у 2021 році

Стереотип про успішність та рівні водіння чоловіків та жінок давно вкоренився в головах людей, як показник того, що чоловіки водять добре, а жінки — з рук геть погано. Але чи так це насправді в реаліях 2021 року? Ми вирішили дізнатися загальну думку, і провели аналіз серед пасажирів SHARK Taxi. Результат однозначно здивував.

Топ бюджетних транспортних засобів для роботи в сфері таксі – 2021

Робота водія стала набувати колосальну популярність виходячи з росту та розвитку ринку пасажирських перевезень. У нинішній час, працюючи водієм, можна заробляти значно вище рівня середньої заробітної плати, особливо в великих містах. Зараз стати прихильником цієї професії досить просто — потрібно мати особистий автомобіль, права та смартфон.

Велика увага в цьому питанні приділяється саме авто, тому необхідно зробити усвідомлений та практичний вибір, спираючись на особливості різних транспортних засобів. В цьому ми допоможемо вам розібратися.

Коли може знадобитися послуга "Тверезий водій"?

Наявність хоча б одного особистого автомобіля в сім'ї — це зручність та різні можливості. Однак, не виключені ситуації, коли власник автомобіля може дістатися, куди необхідно, тільки в одному напрямку. І існує достатня кількість причин, що породжують такі ситуації. Щоб спокійно дістатися, куди потрібно, і благополучно перевезти свій транспортний засіб, скористайтеся послугою "Тверезий водій" від SHARK Taxi.

Один додаток — безліч зручностей

У наш час для забезпечення простого та динамічного життя покликані працювати найрізноманітніші додатки та сервіси у самих різних сферах їх діяльності. Однак, наявність на особистому гаджеті N-ої кількості додатків не завжди раціональна та зручна, а іноді навіть і дратівлива.

6 найщедріших на чайові міст України

Чайові — це давно знайоме кожній людині поняття. Залишаючи чайові працівникові певної сфери, ви благородно висловлюєте йому повагу та вдячність за виконану роботу. Однак, далеко не кожен слідує такому способу.

Універсальний сервіс — таксі і не тільки

У наш час куди не подивишся — будь-який напрямок діяльності та розвитку йде вперед семимильними кроками. Осторонь від прогресу не залишилися і сервіси таксі. Вже давно сервіси надання послуг таксі та їх агрегатори дозволяють не тільки переміщатися по місту на певних класах авто з різними доступними умовами поїздки. Вони можуть забезпечувати клієнтів досить затребуваними та актуальними послугами, як, наприклад, це робить SHARK Taxi.

Ступінь зносу гуми — як визначити, і коли міняти комплект?

Оскільки температура за вікном стрімко збільшує свої показники, і незабаром прийде весна, власники особистих автомобілів починають все частіше замислюватися про перехід на літню гуму. До слова про це — сміємо припустити, що більшість водіїв згадують про шини лише тоді, коли необхідно зробити перехід літо-зима та зима-літо.

Однак, варто звертати увагу на гуму набагато частіше, адже мова йде не тільки про ідеальний стан вашого транспортного засобу, але і про вашу особисту безпеку в першу чергу. Знос шин та не проведена вчасно їх заміна може спричинити за собою непередбачувані ситуації на дорозі, чого безумовно слід уникати. Щоб забезпечити безпеку собі і своїй машині, заглибтеся в питання зносу вашої гуми.

Замовлення таксі через додаток користується все більшою популярністю

На сьогоднішній день світ настільки розвинений, що зробити виклик таксі можна перебуваючи на роботі, на прогулянці, або вдома, не обтяжуючи себе нескінченним пошуком потрібного номера телефону в голові — досить просто мати під рукою мобільний, доступ до інтернету, і додаток вашого улюбленого таксі.

Таксі майбутнього — Neta U в справі

Завдяки компетентному опрацюванню технічних складових послуг таксі, до вас за адресою для виконання замовлення завжди приїжджає справне, охайне та презентабельне авто. А що, якщо це не максимум можливостей, які можна підключити для забезпечення високої технологічності та комфорту від поїздки?

Нові ПДР 2021 в силі: обов'язки пішоходів, водіїв та пасажирів таксі

Не так давно в Україні були приведені в дію нові, видозмінені правила дорожнього руху. Вони говорять про те, що відтепер водії та пасажири таксі зобов'язані користуватися ременями безпеки, а пішоходи в свою чергу повинні вдаватися до використання на собі елементів світловідбивання.

Як вибрати та який навігатор краще купити для роботи в таксі в Україні 2021

Завдання таксиста - максимально швидко доставити клієнта в зазначену їм точку по оптимальному маршруту. Пам'ятати місцезнаходження кожної вулички та закутка, особливо в умовах великого міста, просто неможливо. Все значно спростилося з появою в розпорядженні водіїв таксі навігаторів GPS.

Таксі під час карантину. Україна 2020-2021

Світова спільнота зіткнулася через пандемію Covid-19 з важкою ситуацією в усіх відношеннях. Невідомість та нерозуміння того, як жити в карантин, багатьох вганяє в ступор, заганяє в депресію. Але як би там не було, життя триває. Мало-помалу вимальовуються якісь нові схеми поведінки, з'являються рекомендації, правила.

Переваги вантажного таксі

Якщо під час перевезення різних вантажів ви все ще покладаєтеся на свої сили та власне авто, то ви напевно не чули про послугу вантажного таксі. Тепер замість того, щоб мучитися та самостійно транспортувати від мало- до великогабаритних вантажів, ви можете довірити це професіоналам, тим самим позбавивши себе від можливих труднощів та неприємних наслідків.

Про що йде мова? Авто типу седан безумовно не призначені для перевезення великих вантажів, або вантажів меншого розміру, але з пасажирами. Тому, в дорозі об'єкт перевезення може зіпсувати салон та заподіяти масу незручностей. Для того, щоб уберегти себе від таких нюансів, вам варто розглянути послуги та переваги вантажного таксі.

10 типових помилок пасажира при поїздці в таксі

Далеко не всі поїздки в таксі проходять гладко, і у великій кількості випадків тому, що пасажири забувають про елементарні правила етикету, і допускають ряд неприємних помилок. Розглянемо найчастіші причини розбіжностей з водієм, курйозних ситуацій та інших несподіваних поворотів.

13 способів посваритися з водієм

Поїздки на таксі зробили наше повсякденне життя більш мобільним та комфортним. Через високий попит транспортні компанії прагнуть підвищувати рівень сервісу та наймають кваліфікованих водіїв, які дотримуються субординації. Тут розповімо про те, як же пасажирам поводитися в таксі, щоб зберегти приємні враження від поїздки.

Правила, яких слід дотримуватися для безпечного перевезення дітей в машині

Для кожного батька його дитина - це найцінніше, що може бути в житті. В автомобілі батьки повинні особливо уважно стежити за дітьми, перш за все подбати про їхню безпеку. Рух на транспортному засобі завжди пов'язаний з підвищеною небезпекою навіть для дорослих. Тому давайте розглянемо основні правила, яких повинен дотримуватися будь-який водій згідно із законом, якщо в його салоні знаходиться дитина до 12 років.

Купівля машини або таксі: що вигідніше

Сьогодні багато автолюбителів задаються питанням: як вигідніше, їздити на бензині, газі або дизелі? Але головне питання полягає навіть не в цьому. Чи вигідно купувати українцям власний автомобіль або краще користуватися послугами таксистів? Питання спірне. Але якщо зважити всі «за» і «проти», то зробивши деякі розрахунки, виходить, що таксі - це більш зважене та вигідне рішення, ніж придбання авто. Але давайте детальніше розберемося в цьому.

Ми з радістю представляємо вашій увазі довгоочікуване оновлення

Ви просили - ми зробили! Завзято намагаючись втілити в життя всі переваги, враховуючи кожне побажання, ми з радістю представляємо вашій увазі довгоочікуване оновлення.

Новий мультфыльм для дітей

Новий мультфільм про маленькій машинці по імені Шарки, яка шукає своє покликання і дуже хоче бути корисною.

Представляємо вашій увазі довгоочікуваний новий кліп під назвою «Shark Taxi».

Молодий і талановитий музикант Женя Дідур продовжує складати і виконувати оригінальні пісні в стилі реп. Представляємо вашій увазі довгоочікуваний новий кліп виконавця під назвою «Shark Taxi».

Допомога чотириногим друзям в подорожі по місту

Причина може бути різною — відвезти улюбленця до ветлікарні, на виставку або взяти з собою в подорож. У таких випадках виручить Shark Taxi.

Завершуємо вечір з добрим настроєм і без пригод дістаємося додому

Звільняючись в пізній час доби виникає маса питань: як завершити вечір з добрим настроєм і без пригод дістатися додому? Що краще: пройтися пішки або зловити попутку?

Сучасні проблеми переповненості громадського транспорту – рішення є!

Скориставшись послугами Shark Taxi Вам не доведеться штовхатися серед десятків людей, переживати за збереження речей і зустрічатися з хамством роздратованих пасажирів.

Справедливий розподіл роботи між водіями Shark Taxi

Ми постійно працюємо над тим, щоб додаток Shark Taxi Водій ставало комфортнішим у використанні. Звичне розподіл замовлень по автозахвату застаріло, тому на зміну йому прийшла оптимальна система «РОБОТ».

Слухайте нас онлайн: radio-shark.fm

Shark Taxi став уже своєрідним брендом зі своїм унікальним іміджем і впізнаваним логотипом. Але ми не перестаємо розширювати горизонти. Нової гілкою розвитку стало відкриття сучасної радіостанції Radio SHARK.FM.

Чому вам слід оновити Shark Taxi — Водій?

Компанія Shark Taxi постійно стежить за тим, щоб водіям було максимально зручно працювати.

Великий огляд: перевірка автопарку Shark Taxi в Одесі

Настав час чергового великого огляду транспортних засобів, складових автопарк Shark Taxi в Одесі.

Фешн-канал рекомендує Шарк

Канал Odessa Fashion Channel вже цікавився нашим таксі-сервісом. І, очевидно, перший досвід звернення до нас залишив дуже позитивні емоції.

Легендарний борець за права автомобілістів став таксистом Shark

Потік відео, які нам надсилають, і не думає зменшуватися. Причому, часом нові відеоролики викликають у нас непідробне здивування.

Модний канал — про найпопулярніший таксі в Одесі

І знову серед надісланих нам відео про Shark Taxi поповнення. На цей раз наш сервіс потрапив під пильну увагу Odessa Fashion Channel і чарівною ведучою Ольги Олімпії.

Shark Taxi дарує гроші: 50 грн будь-якому охочому

Нашим клієнтам відмінно відомо, скільки сил і уваги компанія Shark приділяє кожному, хто вважає за краще по-справжньому якісний сервіс і гідний рівень надання послуг.

Популярний блогер став таксистом-новачком в Shark

Наша служба таксі привертає до себе все більше уваги популярних ютуберов. Буквально недавно нам прислали посилання на відео, зняте популярним харківським відеоблогер Orjeunesse (258 тисяч передплатників для українського сегмента YouTube - це вам не жарт).

Shark: зірка #ПашіноТаксі

Наша компанія знову стає героєм великого Ютуб. Маркетинг-директор City Group, справжня одеситка і неймовірно весела попутниця, Олена Орлова склала компанію Павло Козлов в новому випуску #ПашіноТаксі!

Shark Taxi: вигідні бонуси, що піклуються про вашому гаманці

Компанія Shark здобула популярність не тільки завдяки жорсткій ціновій політиці, яка зробила її послуги доступнішими, ніж у переважної більшості конкурентів і особливій увазі до якості сервісу...


Shark Taxi представляє: міні-серіал

Мабуть, назвати компанію Shark Taxi "звичайної" вкрай складно. Але саме інноваційний підхід, прагнення зробити життя клієнта максимально комфортною, жорсткий контроль тарифів і увагу до потреб кожного пасажира і стали причиною того, що про нас знають практично в кожному куточку України.

Стрес-тест: один день роботи з Shark Taxi

Напевно, у всій Україні вже практично не залишилося тих, хто хоч краєм вуха не чув би про відомого сервісі Shark Taxi.

Закон про дитяче крісло в Україні

Закон про дитяче крісло. Більшість вважає, що можна просто взяти з собою в автомобіль - і поїхати з ним у справах або в гості.

Пройшла прем'єра бельгійського анімаційного фільму «Cafard» у Дніпрі

«SharkTaxi», один із спонсорів показу, запрошує дніпрян і гостей міста в кінотеатр «Правда-кіно» на прем'єру мультфільму від бельгійських режисерів. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Як Океан Ельзи допомагав таксистам заробляти

Групі «Океан Ельзи» вдалося встановити відразу декілька рекордів

Чому таксі потрібно викликати, а не ловити на вулиці

Багато з нас звикли до того, що машину потрібно ловити біля бордюру. Однак навіть один раз спробувавши послуги нормального таксі, вони розуміють, що вони втрачали всі ці роки.

«Shark Taxi» Навіщо і чому?

На сьогоднішній день у нашій з вами країні працюють сотні служб, готових надати таксі у будь-який час року і доби.

Попереднє замовлення авто

Попереднє замовлення авто З сучасним ритмом життя встигнути куди треба вчасно - вельми нетривіальне завдання. На рахунку іноді буває у буквальному сенсі кожна хвилина.

Історія замовлень

Історія замовлень таксі - в додатку "Shark Таксі" Використавши хоча б один раз наше фірмове додаток, ви зможете зробити наступне замовлення ще швидше! Що для цього потрібно?

Гнучке налаштування додатку

Гнучке налаштування додатку - одна з особливостей Shark Taxi.

Інформація про водія до виклику автомобіля

Інформація про водія до виклику таксі.

Ви бачите, як до вас їде автомобіль

Ви бачите, як до вас їде автомобіль. Раніше для того. щоб з'ясувати, де знаходиться замовлене таксі, доводилося телефонувати до оператора і з'ясовувати місцезнаходження водія.

Таксі: дістатися без пригод

19 червня в Одесі відбулося відразу 2 ДТП, які начисто заблокували дорогу. До дорожньої трагедії швидко приєдналося роздратування майже сотні водіїв, які не могли вчасно дістатися на роботу чи додому. Не таке вже й рідкісне явища, проте давайте розглянемо його в деталях.

Особливості національного таксопарку - з любов'ю з Парижа

Згідно з останніми даними статистики, в Парижі на даний момент працює трохи менше 15 тисяч таксистів.

Замовлення таксі за кордоном: основи безпеки

Замовлення таксі за кордоном через незнання місцевих традицій, особливостей менталітету і мови може перетворитися на справжню пригоду.

3 цікавих факту з усього світу про таксі

3 цікавих факту з усього світу про таксі. Думаєте, що в світі таксі не буває цікавих моментів? Помиляєтеся: представляємо вам 3 факти, які, безсумнівно, змінять вашу думку.

Таксі або оренда автомобіля?

Питання вибору: замовлення таксі або оренда авто?

Безпечна перевозка тварин в таксі

Основи безпечного транспортування тварин в таксі. Що якщо вам необхідно терміново зробити поїздку разом з вашим чотирилапим другом?

Показати більше новин Приховати

Прес-центр

Показати більше прес-релізів Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися