Цікаві новини та події на сайті сервісу таксі Shark - Зображення 1
Новини

Новини

Shark-Taxi >
Як пасажири впливають на роботу сервісу таксі?

Як пасажири впливають на роботу сервісу таксі?

Сервіс SHARK Taxi в період розробки програми намагався врахувати усе необхідне для своїх клієнтів, і до цього дня ви можете помічати впровадження все більш актуальних нововведень. Але чи розглядали ви додаток сервісу як інструмент впливу та поліпшення даної системи? Давайте розглянемо ваші можливості, як пасажира, в контексті цілого сервісу з надання послуг таксі та іншого.

Останні новини

Коли вигідніше замовляти таксі?

Коли вигідніше замовляти таксі?

Команда SHARK Taxi провела аналіз здійснення замовлень, їх вартості та часового діапазону, і зробила висновки про те, в який час вигідніше замовляти таксі.

Скільки коштує проїзд на таксі в Одесі в 2021 році?

Скільки коштує проїзд на таксі в Одесі в 2021 році?

Мати уявлення про те, у скільки ж обійдеться вам та чи інша поїздка на таксі — досить корисно. Багато людей визначають ступінь потреби відправитися в подорож за допомогою цього виду транспорту саме виходячи з вартості послуги. І це насправді дуже правильний та усвідомлений підхід, так як дбайливе та ощадливе ставлення до своїх грошових коштів дозволяє планувати їх помірну витрату на інші потреби.

Для того, щоб мати можливість користуватися своїм бюджетом вільно, необхідно розраховувати вартість поїздки, якщо мова йде про пересування на таксі. У наш час існує безліч доступних способів це зробити, наприклад, в додатку SHARK Taxi вартість розраховується автоматично з урахуванням багатьох факторів, які можуть вас зацікавити.

5 правил подорожей ваших домашніх улюбленців

5 правил подорожей ваших домашніх улюбленців

Очевидно, що не тільки людям, а й їх домашнім улюбленцям, необхідно часто пересуватися в межах конкретних територій. Ситуацій може бути досить багато, і всі вони досить різноманітні: заміські поїздки, відвідування ветеринара, візит в гості, переїзди в інші міста, або прості повсякденні випадки, коли улюбленця не можна залишити одного вдома. У тих умовах, коли ви розумієте, що ваш пухнастий друг безумовно відправиться з вами, продумайте поїздку грунтовно.

Проблема століття, або як знайти гідне місце для паркування

Проблема століття, або як знайти гідне місце для паркування

Очевидно, що будь-яка людина, що володіє власним автомобілем, безумовно розповість вам про привілеї та переваги даного виду транспорту. Дійсно, особистий автомобіль — це комфорт, контрольована швидкість та безпека, маса транспортних можливостей і т.д. Досить просто розміститися в зручному кріслі водія, почати свою поїздку, і протягом короткого часу дістатися куди завгодно. На роботу, у справах або на відпочинок — приватне авто врятує від довгих простоїв в пробках та дискомфорту в громадському транспорті.

Однак, з придбанням автомобіля, і як бонус — всіх його плюсів, з вами вкорінюється один істотний мінус — паркувальне місце. Ця головний біль кожного водія. У сучасних реаліях, напевно, кожне велике місто страждає такою проблемою як відсутність належної кількості доступних місць для паркування. Що вже говорити про мегаполіси.

Незграбний момент, або бесіди з таксистами

Незграбний момент, або бесіди з таксистами

У сучасному світі вже майже не залишилося проблем з комунікабельністю, однак, кожна людина індивідуальна, у кожного є свої причини, за якими нелегко дається спілкування з іншими людьми, або воно зовсім не приємно. Ситуації подібного характеру можуть відбуватися де завгодно: складності та незручності спілкування можуть виникнути, наприклад, при замовленні їжі у незнайомого офіціанта в кафе, при необхідності переговорів з людьми в громадському транспорті, або навіть в салоні таксі.

Бізнес-таксі в Україні 2021

Бізнес-таксі в Україні 2021

Одним з найдинамічніших видів транспортних засобів, який регулярно надає все нові і нові транспортні можливості, є таксі. У наш час легко та без проблем можна знайти таксі для поїздок з маленькими дітьми, з домашніми улюбленцями, вантажне таксі, таксі бізнес і т.д. Наприклад, SHARK Taxi пропонує весь перерахований перелік, і багато інших класів для здійснення комфортних поїздок в вашому місті. Але давайте ж все таки зупинимося на послузі бізнес-таксі.

У даного класу приголомшлива динаміка: бізнес-таксі за досить нетривалий час набуло популярності та отримало безліч шанувальників у різних містах України. Чому ж воно стало таким затребуваним, і в чому його особливості, розглянемо нижче.

Правильний вибір таксі в Україні 2021: фахівці або приватники?

Правильний вибір таксі в Україні 2021: фахівці або приватники?

Очевидно, що послуги таксі в нинішніх реаліях є дуже актуальними та затребуваними. Це й не дивно, оскільки здійснювати поїздки доводиться досить часто, і якщо у вас немає особистого авто, то умов комфорту, високої якості поїздки та безпеки на дорозі можна домогтися тільки викликом таксі. Однак, щоб вибрати відповідне таксі, ще потрібно постаратися, адже представників на ринку досить багато, серед яких не тільки професійні послуги, а й приватники.

Досить дивно, чому багато людей все ще користуються послугами приватників, помилково вважаючи, що в цьому випадку є значні переваги. Якщо ви часто користуєтеся таксі в своїх цілях, наполегливо рекомендуємо звертатися до фахівців сфери таксі та офіційних сервісів. Чому? Наведемо суттєві аргументи.

Забуті речі, або що ви випадково залишили в таксі 2021

Забуті речі, або що ви випадково залишили в таксі 2021

Якщо вам коли-небудь доводилося забувати свої речі в таксі, то вам буде цікаво дізнатися, що таких людей, як ви, досить багато, і забувають вони не самі банальні речі. Сьогодні ми обговоримо нестандартні та забуті речі в салоні таксі, спираючись на досвід тих, хто намагався їх повернути.

Чоловіки водять краще, ніж жінки? Думка пасажирів SHARK Taxi у 2021 році

Чоловіки водять краще, ніж жінки? Думка пасажирів SHARK Taxi у 2021 році

Стереотип про успішність та рівні водіння чоловіків та жінок давно вкоренився в головах людей, як показник того, що чоловіки водять добре, а жінки — з рук геть погано. Але чи так це насправді в реаліях 2021 року? Ми вирішили дізнатися загальну думку, і провели аналіз серед пасажирів SHARK Taxi. Результат однозначно здивував.

Топ бюджетних транспортних засобів для роботи в сфері таксі – 2021

Топ бюджетних транспортних засобів для роботи в сфері таксі – 2021

Робота водія стала набувати колосальну популярність виходячи з росту та розвитку ринку пасажирських перевезень. У нинішній час, працюючи водієм, можна заробляти значно вище рівня середньої заробітної плати, особливо в великих містах. Зараз стати прихильником цієї професії досить просто — потрібно мати особистий автомобіль, права та смартфон.

Велика увага в цьому питанні приділяється саме авто, тому необхідно зробити усвідомлений та практичний вибір, спираючись на особливості різних транспортних засобів. В цьому ми допоможемо вам розібратися.

Коли може знадобитися послуга "Тверезий водій"?

Коли може знадобитися послуга "Тверезий водій"?

Наявність хоча б одного особистого автомобіля в сім'ї — це зручність та різні можливості. Однак, не виключені ситуації, коли власник автомобіля може дістатися, куди необхідно, тільки в одному напрямку. І існує достатня кількість причин, що породжують такі ситуації. Щоб спокійно дістатися, куди потрібно, і благополучно перевезти свій транспортний засіб, скористайтеся послугою "Тверезий водій" від SHARK Taxi.

Один додаток — безліч зручностей

Один додаток — безліч зручностей

У наш час для забезпечення простого та динамічного життя покликані працювати найрізноманітніші додатки та сервіси у самих різних сферах їх діяльності. Однак, наявність на особистому гаджеті N-ої кількості додатків не завжди раціональна та зручна, а іноді навіть і дратівлива.

6 найщедріших на чайові міст України

6 найщедріших на чайові міст України

Чайові — це давно знайоме кожній людині поняття. Залишаючи чайові працівникові певної сфери, ви благородно висловлюєте йому повагу та вдячність за виконану роботу. Однак, далеко не кожен слідує такому способу.

Універсальний сервіс — таксі і не тільки

Універсальний сервіс — таксі і не тільки

У наш час куди не подивишся — будь-який напрямок діяльності та розвитку йде вперед семимильними кроками. Осторонь від прогресу не залишилися і сервіси таксі. Вже давно сервіси надання послуг таксі та їх агрегатори дозволяють не тільки переміщатися по місту на певних класах авто з різними доступними умовами поїздки. Вони можуть забезпечувати клієнтів досить затребуваними та актуальними послугами, як, наприклад, це робить SHARK Taxi.

Ступінь зносу гуми — як визначити, і коли міняти комплект?

Ступінь зносу гуми — як визначити, і коли міняти комплект?

Оскільки температура за вікном стрімко збільшує свої показники, і незабаром прийде весна, власники особистих автомобілів починають все частіше замислюватися про перехід на літню гуму. До слова про це — сміємо припустити, що більшість водіїв згадують про шини лише тоді, коли необхідно зробити перехід літо-зима та зима-літо.

Однак, варто звертати увагу на гуму набагато частіше, адже мова йде не тільки про ідеальний стан вашого транспортного засобу, але і про вашу особисту безпеку в першу чергу. Знос шин та не проведена вчасно їх заміна може спричинити за собою непередбачувані ситуації на дорозі, чого безумовно слід уникати. Щоб забезпечити безпеку собі і своїй машині, заглибтеся в питання зносу вашої гуми.

Замовлення таксі через додаток користується все більшою популярністю

Замовлення таксі через додаток користується все більшою популярністю

На сьогоднішній день світ настільки розвинений, що зробити виклик таксі можна перебуваючи на роботі, на прогулянці, або вдома, не обтяжуючи себе нескінченним пошуком потрібного номера телефону в голові — досить просто мати під рукою мобільний, доступ до інтернету, і додаток вашого улюбленого таксі.

Таксі майбутнього — Neta U в справі

Таксі майбутнього — Neta U в справі

Завдяки компетентному опрацюванню технічних складових послуг таксі, до вас за адресою для виконання замовлення завжди приїжджає справне, охайне та презентабельне авто. А що, якщо це не максимум можливостей, які можна підключити для забезпечення високої технологічності та комфорту від поїздки?

Нові ПДР 2021 в силі: обов'язки пішоходів, водіїв та пасажирів таксі

Нові ПДР 2021 в силі: обов'язки пішоходів, водіїв та пасажирів таксі

Не так давно в Україні були приведені в дію нові, видозмінені правила дорожнього руху. Вони говорять про те, що відтепер водії та пасажири таксі зобов'язані користуватися ременями безпеки, а пішоходи в свою чергу повинні вдаватися до використання на собі елементів світловідбивання.

Як вибрати та який навігатор краще купити для роботи в таксі в Україні 2021

Як вибрати та який навігатор краще купити для роботи в таксі в Україні 2021

Завдання таксиста - максимально швидко доставити клієнта в зазначену їм точку по оптимальному маршруту. Пам'ятати місцезнаходження кожної вулички та закутка, особливо в умовах великого міста, просто неможливо. Все значно спростилося з появою в розпорядженні водіїв таксі навігаторів GPS.

Таксі під час карантину. Україна 2020-2021

Таксі під час карантину. Україна 2020-2021

Світова спільнота зіткнулася через пандемію Covid-19 з важкою ситуацією в усіх відношеннях. Невідомість та нерозуміння того, як жити в карантин, багатьох вганяє в ступор, заганяє в депресію. Але як би там не було, життя триває. Мало-помалу вимальовуються якісь нові схеми поведінки, з'являються рекомендації, правила.

Переваги вантажного таксі

Переваги вантажного таксі

Якщо під час перевезення різних вантажів ви все ще покладаєтеся на свої сили та власне авто, то ви напевно не чули про послугу вантажного таксі. Тепер замість того, щоб мучитися та самостійно транспортувати від мало- до великогабаритних вантажів, ви можете довірити це професіоналам, тим самим позбавивши себе від можливих труднощів та неприємних наслідків.

Про що йде мова? Авто типу седан безумовно не призначені для перевезення великих вантажів, або вантажів меншого розміру, але з пасажирами. Тому, в дорозі об'єкт перевезення може зіпсувати салон та заподіяти масу незручностей. Для того, щоб уберегти себе від таких нюансів, вам варто розглянути послуги та переваги вантажного таксі.

10 типових помилок пасажира при поїздці в таксі

10 типових помилок пасажира при поїздці в таксі

Далеко не всі поїздки в таксі проходять гладко, і у великій кількості випадків тому, що пасажири забувають про елементарні правила етикету, і допускають ряд неприємних помилок. Розглянемо найчастіші причини розбіжностей з водієм, курйозних ситуацій та інших несподіваних поворотів.

13 способів посваритися з водієм

13 способів посваритися з водієм

Поїздки на таксі зробили наше повсякденне життя більш мобільним та комфортним. Через високий попит транспортні компанії прагнуть підвищувати рівень сервісу та наймають кваліфікованих водіїв, які дотримуються субординації. Тут розповімо про те, як же пасажирам поводитися в таксі, щоб зберегти приємні враження від поїздки.

Правила, яких слід дотримуватися для безпечного перевезення дітей в машині

Правила, яких слід дотримуватися для безпечного перевезення дітей в машині

Для кожного батька його дитина - це найцінніше, що може бути в житті. В автомобілі батьки повинні особливо уважно стежити за дітьми, перш за все подбати про їхню безпеку. Рух на транспортному засобі завжди пов'язаний з підвищеною небезпекою навіть для дорослих. Тому давайте розглянемо основні правила, яких повинен дотримуватися будь-який водій згідно із законом, якщо в його салоні знаходиться дитина до 12 років.

Купівля машини або таксі: що вигідніше

Купівля машини або таксі: що вигідніше

Сьогодні багато автолюбителів задаються питанням: як вигідніше, їздити на бензині, газі або дизелі? Але головне питання полягає навіть не в цьому. Чи вигідно купувати українцям власний автомобіль або краще користуватися послугами таксистів? Питання спірне. Але якщо зважити всі «за» і «проти», то зробивши деякі розрахунки, виходить, що таксі - це більш зважене та вигідне рішення, ніж придбання авто. Але давайте детальніше розберемося в цьому.

Ми з радістю представляємо вашій увазі довгоочікуване оновлення

Ми з радістю представляємо вашій увазі довгоочікуване оновлення

Ви просили - ми зробили! Завзято намагаючись втілити в життя всі переваги, враховуючи кожне побажання, ми з радістю представляємо вашій увазі довгоочікуване оновлення.

Новий мультфыльм для дітей

Новий мультфыльм для дітей

Новий мультфільм про маленькій машинці по імені Шарки, яка шукає своє покликання і дуже хоче бути корисною.

Представляємо вашій увазі довгоочікуваний новий кліп під назвою «Shark Taxi».

Представляємо вашій увазі довгоочікуваний новий кліп під назвою «Shark Taxi».

Молодий і талановитий музикант Женя Дідур продовжує складати і виконувати оригінальні пісні в стилі реп. Представляємо вашій увазі довгоочікуваний новий кліп виконавця під назвою «Shark Taxi».

Допомога чотириногим друзям в подорожі по місту

Допомога чотириногим друзям в подорожі по місту

Причина може бути різною — відвезти улюбленця до ветлікарні, на виставку або взяти з собою в подорож. У таких випадках виручить Shark Taxi.

Завершуємо вечір з добрим настроєм і без пригод дістаємося додому

Завершуємо вечір з добрим настроєм і без пригод дістаємося додому

Звільняючись в пізній час доби виникає маса питань: як завершити вечір з добрим настроєм і без пригод дістатися додому? Що краще: пройтися пішки або зловити попутку?

Сучасні проблеми переповненості громадського транспорту – рішення є!

Сучасні проблеми переповненості громадського транспорту – рішення є!

Скориставшись послугами Shark Taxi Вам не доведеться штовхатися серед десятків людей, переживати за збереження речей і зустрічатися з хамством роздратованих пасажирів.

Справедливий розподіл роботи між водіями Shark Taxi

Справедливий розподіл роботи між водіями Shark Taxi

Ми постійно працюємо над тим, щоб додаток Shark Taxi Водій ставало комфортнішим у використанні. Звичне розподіл замовлень по автозахвату застаріло, тому на зміну йому прийшла оптимальна система «РОБОТ».

Слухайте нас онлайн: radio-shark.fm

Слухайте нас онлайн: radio-shark.fm

Shark Taxi став уже своєрідним брендом зі своїм унікальним іміджем і впізнаваним логотипом. Але ми не перестаємо розширювати горизонти. Нової гілкою розвитку стало відкриття сучасної радіостанції Radio SHARK.FM.

Чому вам слід оновити Shark Taxi — Водій?

Чому вам слід оновити Shark Taxi — Водій?

Компанія Shark Taxi постійно стежить за тим, щоб водіям було максимально зручно працювати.

Великий огляд: перевірка автопарку Shark Taxi в Одесі

Великий огляд: перевірка автопарку Shark Taxi в Одесі

Настав час чергового великого огляду транспортних засобів, складових автопарк Shark Taxi в Одесі.

Фешн-канал рекомендує Шарк

Фешн-канал рекомендує Шарк

Канал Odessa Fashion Channel вже цікавився нашим таксі-сервісом. І, очевидно, перший досвід звернення до нас залишив дуже позитивні емоції.

Легендарний борець за права автомобілістів став таксистом Shark

Легендарний борець за права автомобілістів став таксистом Shark

Потік відео, які нам надсилають, і не думає зменшуватися. Причому, часом нові відеоролики викликають у нас непідробне здивування.

Модний канал — про найпопулярніший таксі в Одесі

Модний канал — про найпопулярніший таксі в Одесі

І знову серед надісланих нам відео про Shark Taxi поповнення. На цей раз наш сервіс потрапив під пильну увагу Odessa Fashion Channel і чарівною ведучою Ольги Олімпії.

Shark Taxi дарує гроші: 50 грн будь-якому охочому

Shark Taxi дарує гроші: 50 грн будь-якому охочому

Нашим клієнтам відмінно відомо, скільки сил і уваги компанія Shark приділяє кожному, хто вважає за краще по-справжньому якісний сервіс і гідний рівень надання послуг.

Популярний блогер став таксистом-новачком в Shark

Популярний блогер став таксистом-новачком в Shark

Наша служба таксі привертає до себе все більше уваги популярних ютуберов. Буквально недавно нам прислали посилання на відео, зняте популярним харківським відеоблогер Orjeunesse (258 тисяч передплатників для українського сегмента YouTube - це вам не жарт).

Shark: зірка #ПашіноТаксі

Shark: зірка #ПашіноТаксі

Наша компанія знову стає героєм великого Ютуб. Маркетинг-директор City Group, справжня одеситка і неймовірно весела попутниця, Олена Орлова склала компанію Павло Козлов в новому випуску #ПашіноТаксі!

Shark Taxi: вигідні бонуси, що піклуються про вашому гаманці

Shark Taxi: вигідні бонуси, що піклуються про вашому гаманці

Компанія Shark здобула популярність не тільки завдяки жорсткій ціновій політиці, яка зробила її послуги доступнішими, ніж у переважної більшості конкурентів і особливій увазі до якості сервісу...


Shark Taxi представляє: міні-серіал

Shark Taxi представляє: міні-серіал

Мабуть, назвати компанію Shark Taxi "звичайної" вкрай складно. Але саме інноваційний підхід, прагнення зробити життя клієнта максимально комфортною, жорсткий контроль тарифів і увагу до потреб кожного пасажира і стали причиною того, що про нас знають практично в кожному куточку України.

Стрес-тест: один день роботи з Shark Taxi

Стрес-тест: один день роботи з Shark Taxi

Напевно, у всій Україні вже практично не залишилося тих, хто хоч краєм вуха не чув би про відомого сервісі Shark Taxi.

Закон про дитяче крісло в Україні

Закон про дитяче крісло в Україні

Закон про дитяче крісло. Більшість вважає, що можна просто взяти з собою в автомобіль - і поїхати з ним у справах або в гості.

Пройшла прем'єра бельгійського анімаційного фільму «Cafard» у Дніпрі

Пройшла прем'єра бельгійського анімаційного фільму «Cafard» у Дніпрі

«SharkTaxi», один із спонсорів показу, запрошує дніпрян і гостей міста в кінотеатр «Правда-кіно» на прем'єру мультфільму від бельгійських режисерів. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Як Океан Ельзи допомагав таксистам заробляти

Як Океан Ельзи допомагав таксистам заробляти

Групі «Океан Ельзи» вдалося встановити відразу декілька рекордів

Чому таксі потрібно викликати, а не ловити на вулиці

Чому таксі потрібно викликати, а не ловити на вулиці

Багато з нас звикли до того, що машину потрібно ловити біля бордюру. Однак навіть один раз спробувавши послуги нормального таксі, вони розуміють, що вони втрачали всі ці роки.

«Shark Taxi» Навіщо і чому?

«Shark Taxi» Навіщо і чому?

На сьогоднішній день у нашій з вами країні працюють сотні служб, готових надати таксі у будь-який час року і доби.

Попереднє замовлення авто

Попереднє замовлення авто

Попереднє замовлення авто З сучасним ритмом життя встигнути куди треба вчасно - вельми нетривіальне завдання. На рахунку іноді буває у буквальному сенсі кожна хвилина.

Історія замовлень

Історія замовлень

Історія замовлень таксі - в додатку "Shark Таксі" Використавши хоча б один раз наше фірмове додаток, ви зможете зробити наступне замовлення ще швидше! Що для цього потрібно?

Гнучке налаштування додатку

Гнучке налаштування додатку

Гнучке налаштування додатку - одна з особливостей Shark Taxi.

Інформація про водія до виклику автомобіля

Інформація про водія до виклику автомобіля

Інформація про водія до виклику таксі.

Ви бачите, як до вас їде автомобіль

Ви бачите, як до вас їде автомобіль

Ви бачите, як до вас їде автомобіль. Раніше для того. щоб з'ясувати, де знаходиться замовлене таксі, доводилося телефонувати до оператора і з'ясовувати місцезнаходження водія.

Таксі: дістатися без пригод

Таксі: дістатися без пригод

19 червня в Одесі відбулося відразу 2 ДТП, які начисто заблокували дорогу. До дорожньої трагедії швидко приєдналося роздратування майже сотні водіїв, які не могли вчасно дістатися на роботу чи додому. Не таке вже й рідкісне явища, проте давайте розглянемо його в деталях.

Особливості національного таксопарку - з любов'ю з Парижа

Особливості національного таксопарку - з любов'ю з Парижа

Згідно з останніми даними статистики, в Парижі на даний момент працює трохи менше 15 тисяч таксистів.

Замовлення таксі за кордоном: основи безпеки

Замовлення таксі за кордоном: основи безпеки

Замовлення таксі за кордоном через незнання місцевих традицій, особливостей менталітету і мови може перетворитися на справжню пригоду.

3 цікавих факту з усього світу про таксі

3 цікавих факту з усього світу про таксі

3 цікавих факту з усього світу про таксі. Думаєте, що в світі таксі не буває цікавих моментів? Помиляєтеся: представляємо вам 3 факти, які, безсумнівно, змінять вашу думку.

Таксі або оренда автомобіля?

Таксі або оренда автомобіля?

Питання вибору: замовлення таксі або оренда авто?

Безпечна перевозка тварин в таксі

Безпечна перевозка тварин в таксі

Основи безпечного транспортування тварин в таксі. Що якщо вам необхідно терміново зробити поїздку разом з вашим чотирилапим другом?

Показати більше новинПриховати

Прес-центр

Показати більше прес-релізівПриховати