Чому саме Shark Taxi - наші переваги та плюси - Зображення 1
Shark-Taxi > Новини >

«Shark Taxi» Навіщо і чому?

«Shark Taxi» Навіщо і чому?

На сьогоднішній день у нашій з вами країні працюють сотні служб, готових надати таксі у будь-який час року і доби. Однак Shark Taxi разюче відрізняється від будь-якої з них. І ось чому: ми - єдині, хто твердо вирішив відмовитися від послуг диспетчерів і перейти на абсолютно новий рівень обслуговування за допомогою нашого застосування.

Чому це набагато вигідніше і зручніше? Є кілька причин:

  • Вам не доведеться витрачати час на спілкування з менеджером, який далеко не завжди знає, де знаходяться на даний момент таксисти. У підсумку цей "задушевна розмова" може тягнуться нескінченно довго. З нами ви позбавлені цього "задоволення". Завдяки додатку Shark Taxi ви можете вибрати відповідне авто, яке перебуває неподалік від вас. Таким чином ви не тільки економите час на дзвінку, а й завжди впевнені у тому, що машина ось-ось під'їде.
  • Ви самі вибираєте клас машини і - як результат - вартість поїздки. Далеко не кожна служба таксі може запропонувати вам таку свободу дій.
  • Наше ціноутворення повністю прозорою. Після вибору авто і вказівки кінцевого пункту вашої подорожі, ви відразу ж отримаєте точний підрахунок вартості.
Сподіваємося, тепер вам зрозуміло чому при наявності стількох конкурентів, таксі Shark вибирає все більше і більше людей.
28.11.2015
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Чому саме Shark Taxi - наші переваги та плюси - Зображення 16
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися