5 правил, яких варто дотримуватись для забезпечення безпеки домашніх тварин в поїздках - Зображення 4
Shark-Taxi > Новини >

5 правил подорожей ваших домашніх улюбленців

5 правил подорожей ваших домашніх улюбленців

Очевидно, що не тільки людям, а й їх домашнім улюбленцям, необхідно часто пересуватися в межах конкретних територій. Ситуацій може бути досить багато, і всі вони досить різноманітні: заміські поїздки, відвідування ветеринара, візит в гості, переїзди в інші міста, або прості повсякденні випадки, коли улюбленця не можна залишити одного вдома. У тих умовах, коли ви розумієте, що ваш пухнастий друг безумовно відправиться з вами, продумайте поїздку грунтовно.

Звісно, господарі, у яких є особистий автомобіль, справляються з цим завданням набагато простіше та швидше. До того ж, в салоні вже знайомого авто домашні тварини відчувають себе набагато звичніше та спокійніше. Загальновідомий факт — переміщення на далекі відстані та зміни локації для улюбленців однозначний стрес. Тому необхідно забезпечити своєму улюбленцю максимально комфортні умови. Якщо ж власного авто в розпорядженні немає, то цілком можна скористатися послугами таксі.

Однак, незалежно від виду транспорту, на якому буде відбуватися поїздка, існує кілька правил та рекомендацій, які необхідно враховувати.

5 правил, яких варто дотримуватись для забезпечення безпеки домашніх тварин в поїздках - Зображення 1

Підготовка до поїздки з улюбленцем

Рекомендуємо кожному господарю домашньої тварини звернути свою увагу на ряд правил, які необхідно виконувати при плануванні поїздки з твариною. Завдяки їх чіткому дотриманню, ви забезпечите комфортну та спокійну поїздку не тільки для улюбленця, але і для себе, в тому числі, будучи впевненим, що ваш пухнастий друг у відмінному настрої. Врахуйте наступне:

  • Наявність спеціалізованої транспортної переноски

Переноски прийнято використовувати для безпечних у всіх сенсах транспортувань маленьких порід собак, а також кішок. Вони обмежують простір для пересування тварини в салоні, проте, вельми місткі та зручно розташовують улюбленця.

5 правил, яких варто дотримуватись для забезпечення безпеки домашніх тварин в поїздках - Зображення 2

  • Використання підстилок/килимків, намордників, повідків

Цілком очевидно, що переноски не підійдуть для перевезення великих порід домашніх тварин. Тому, щоб убезпечити їх, себе, а також водія та процес його роботи (якщо мова йде про таксі), використовуйте спеціальні підстилки, щоб забезпечити комфорт, і намордник з повідком — для безпеки.

  • Застосування рідних кліток

Це правило стосується суто перевезення птахів та гризунів — клітки, в яких вони зазвичай мешкають, відмінно підійдуть і для транспортування.

  • Підготовка інших порід

Залежно від особливостей та потреб інших порід тварин також проводиться певна підготовка, вживаються заходи обережності та забезпечення комфорту, використовуються їх особисте приладдя.

5 правил, яких варто дотримуватись для забезпечення безпеки домашніх тварин в поїздках - Зображення 3

  • Обов'язкова необхідність

Найголовнішим, і життєво необхідним правилом, є забезпечення вільного доступу до світла, води та повітря для тварини. Так, улюбленець буде відчувати себе найбільш комфортно та спокійно.

Проводьте час зі своїм домашнім улюбленцем із задоволенням не тільки на прогулянках, але і в поїздках — тримайте в умі ці 5 необхідних правил, і ваші подорожі завжди будуть проходити на висоті!

20.08.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
5 правил, яких варто дотримуватись для забезпечення безпеки домашніх тварин в поїздках - Зображення 19
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися