SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Коли може знадобитися послуга "Тверезий водій"?

Коли може знадобитися послуга "Тверезий водій"?

Наявність хоча б одного особистого автомобіля в сім'ї — це зручність та різні можливості. За статистикою, в середньому у кожної повнолітньої людини в родині є приватне авто. Так можна швидко добиратися до роботи, подорожувати, та й в принципі практично безперешкодно переміщатись по місту, незалежно від інших членів сім'ї.

Однак, не виключені ситуації, коли власник автомобіля може дістатися, куди необхідно, тільки в одному напрямку. І існує достатня кількість причин, що породжують такі ситуації.

Безперечно, вирішити проблему для людини можна за класикою — скориставшись послугами таксі. Але хто тоді подбає про покинутий напризволяще транспортний засіб? Та й який власник авто залишить його посеред міста без нагляду. Щоб спокійно дістатися, куди потрібно, та благополучно перевезти свій транспортний засіб, скористайтеся послугою "Тверезий водій" від SHARK Taxi.

"Тверезий водій" — коли може знадобитися?

Варто уточнити, що мова йде про випадки, коли буде необхідний виклик водія для транспортування вас та вашого авто за вказаною адресою. Причин для замовлення даної послуги може бути багато, проте найпоширеніші з них — це:

 • Вживання спиртних напоїв

Очевидно, що урочисті заходи, корпоративи, зустрічі з друзями та різні вечірки навряд чи обходяться без парочки випитих коктейлів, келиха вина або інших варіантів. Важливо розуміти, що сідати за кермо авто категорично забороняється навіть при мінімальній випитій кількості алкоголю — такий розвиток подій може спричинити за собою непередбачувані ситуації, наразити на небезпеку вас та інших учасників руху. Є варіант відправитися додому на таксі, однак залишати своє авто на парковці ресторану або іншого закладу не радимо. Краще викличте "Тверезого водія".

Послуга 'Тверезий водій' - в яких випадках потрібна - Зображення 1

 • Стан здоров'я

Нерідким випадком є різке погіршення самопочуття протягом дня. Вранці ви ще могли відчувати себе добре та бадьоро, а до вечора ваш стан змінився. Причиною може послужити стрес, втома, вірусні захворювання, хронічні проблеми зі здоров'ям і т.д. І ми запевняємо вас, що не варто піддавати себе більшій небезпеці в спробах сісти за кермо в несприятливому стані здоров'я. "Тверезий водій" SHARK Taxi швидко та безпечно доставить вас додому або в лікарню на вашому авто, щоб вам не довелося переживати і за нього.

Послуга 'Тверезий водій' - в яких випадках потрібна - Зображення 2

 • Прийом певної групи медикаментозних препаратів

Важливо знати, що більшість знеболюючих лікарських засобів мають ефект зниження швидкості реакції організму на те, що відбувається навколо нього. Сідати за кермо та вливатися в інтенсивний транспортний рух в місті в такому стані категорично заборонено. Завчасно подумайте про безпеку — свою та інших учасників руху.

 • Невпевнене водіння

Послуга "Тверезий водій" може підійти і тим, хто зовсім недавно отримав права, і ще не пристосувався до умов динамічного транспортного руху. Побоюючись за свою безпеку та цілісність авто, ви можете скористатися даною послугою.

Послуга 'Тверезий водій' - в яких випадках потрібна - Зображення 3

Як замовити послугу "Тверезий водій" від SHARK Taxi?

Замовити послугу "Тверезий водій" можна двома зручними способами:

 • зателефонувати за номером телефону 3000 та обговорити деталі замовлення з оператором сервісу;
 • скористатися швидким та зручним мобільним додатком.

Оформлення замовлення через додаток SHARK можна здійснити в лічені хвилини, в пару простих кліків. Дотримуйтесь такого плану:

 • Відкрийте програму.
 • Вкажіть початкову та кінцеву адресу поїздки.
 • Виберіть тариф "Водій".
 • Вкажіть спосіб оплати.
 • Натисніть на кнопку "Замовити".

Протягом 5 хвилин до вас прибуде водій, який ввічливо та професійно надасть якісний сервіс, та доставить вас за потрібною адресою.

У будь-якій з вищевказаних або подібних ситуацій — викликайте "Тверезого водія" SHARK Taxi та переконайтеся в перевазі даної послуги.

01.05.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися