Навігатори для роботи в таксі - Зображення 2
Shark-Taxi > Новини >

Як вибрати та який навігатор краще купити для роботи в таксі в Україні 2021

Як вибрати та який навігатор краще купити для роботи в таксі в Україні 2021

Завдання таксиста - максимально швидко доставити клієнта в зазначену їм точку по оптимальному маршруту. Пам'ятати місцезнаходження кожної вулички та закутка, особливо в умовах великого міста, просто неможливо. От і доводилося самому пасажиру підказувати, як потрапити за тією або іншою адресою. Все значно спростилося з появою в розпорядженні водіїв таксі навігаторів GPS. Цей маленький пристрій може сам визначити ваше місцезнаходження, скласти оптимальний маршрут до точки призначення.

Вибір гаджета: на що звернути увагу

На питання про те, чого таксисти чекають від пристрою, більшість з них назвали б такі показники:

  • наявність максимально докладних карт;
  • можливість отримувати інформацію про пробки на дорогах;
  • здатність прокладати короткий хороший маршрут;
  • наявність функції бездротового зв'язку.

Обираючи навігатор, слід враховувати якість його електронної складової. В першу чергу це стосується сенсорного дисплея. Тут треба звернути увагу на:

  • розмір його діагоналі (чим більше, тим краще);
  • глибину кольору (якщо використовувати тільки як навігатор, можна вибирати пристрій з 16-256 кольорами, а якщо грати в ігри, дивитися відео - кількість кольорів має становити 65 тисяч);
  • частота кадрів (для апарату такого типу можна зупинитися на 30 в сек.);
  • кут огляду (близько 500).

Важливим параметром є також розмір вбудованої та оперативної пам'яті. Останній показник в сучасних моделях зазвичай становить від 256 до 1024 мегабайт. Від першої величини пам'яті залежить кількість що зберігається в апараті інформації. GPS-модуль - це антена та чіпсет. Перша потрібна для прийому сигналу, другий - для його обробки. Антена може бути внутрішня або зовнішня. Розташоване зовні пристосування робить навігатор громіздким, але при цьому забезпечує якісний зв'язок із супутником. Внутрішня антена додає апарату компактності, але зв'язок поступається за якістю зовнішнього пристосування.

Чіпсети виробника «SiRF Technology» є тільки приймачем сигналу, а іншу роботу виконує процесор. Продукт виробника «Mediatek» - це «два в одному» (приймач + процесор). Важливим параметром навігатора для таксі є частота оновлення даних. Вона може складати 1-10 разів/сек. Для економії енергії варто вибирати модель з можливістю регулювання цього показника.


AND nog steeds ondergewaardeerd - BeleggersBelangen.nl


ТОП-5 навігаторів в Україні 2021

Затребуваною у таксистів нашої країни є продукція брендів Garmin, Azimuth, EasyGo, Globex, Navitel і деяких інших. Першу лінійку за якістю займає навігатор марки Garmin DriveSmart модель 50 RUS LMT з 5-дюймовим дисплеєм. Заряджають його від прикурювача. Він планує дорогу, має в своєму розпорядженні голосові підказками. Апарат дає інформацію про погоду, пробки та аварії на шляху прямування. Він забезпечений індикатором, що показує обмеження швидкості або заборону обгону на певній ділянці дороги. Він може приймати та відправляти електронні листи, SMS.

Другим в рейтингу є багатофункціональний прилад з дисплеєм в 7 дюймів Azimuth модель M710 Tab. Функціонує на основі ОС Android 5.0. Забезпечує інтернет та мобільний зв'язок, підтримує Bluetooth, працює в режимі аудіо та відео. Має відеореєстратор, вбудований динамік. До нього можна підключити додаткову пам'ять. Далі йде марка EasyGo модель A505 Навітел на основі Android 4.4 з картами, вбудованими в екран. Апарат забезпечений батарейкою, але може працювати також від прикурювача або мережі. Є можливість дивитися фільми, слухати радіопередачі та музику.

Четверте місце відведено марці Globex модель GE 520, що працює на операційній системі Windows та має підключення до Навітел. Пристрій має карти міст та доріг України. Відрізняється простотій управлінніям енергоекономічністю, привабливою вартістю. Замикає п'ятірку лідерів марка Navitel модель E500 Magnetic. Призначення апарату - тільки навігація. У нього завантажені карти країн Європи та колишнього СРСР, є вбудований динамік. Працює від потужного акумулятора.

10.12.2020
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Навігатори для роботи в таксі - Зображення 17
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися