Дешеві послуги евакуатора у вашому місті - Зображення 3
Shark-Taxi > Новини >

Де замовити евакуатор?

Де замовити евакуатор?

Володіючи власним автомобілем, необхідно розуміти, що машина — це не тільки транспортні можливості, незалежність, задоволення та свобода пересування, а й відповідальність перед собою та своїми близькими, своїм авто та іншими учасниками дорожнього руху.

Йдеться про те, що вам, як уважному водієві, потрібно самому дотримуватися правил дорожнього руху, а також слідкувати за станом свого автомобіля, щоб не провокувати ДТП або інші неприємні та небезпечні інциденти на дорозі. Регулярний ТО дасть вам впевненість у тому, що ваша машина справна, і не стане серед дороги в самий невідповідний момент. Однак, навіть якщо ви максимально досвідчений та відповідальний водій, ініціатором транспортної пригоди може стати хтось інший.

Важливо: якщо ви можете самостійно прибрати авто з проїжджої частини — зробіть це негайно, щоб забезпечити безпеку для інших учасників транспортного потоку та не спровокувати пробку.

Якщо ваш автомобіль вийшов з ладу, і самотужки вам його не відігнати — викликайте евакуатор. Вигідно та недорого замовлення послуги “Евакуатор” можна оформити у сервісі SHARK Taxi.

Дешеві послуги евакуатора у вашому місті - Зображення 1

В яких ситуаціях може знадобитися евакуатор?

Як ми вже позначили вище, основною специфікою послуги “Евакуатор” є екстрена евакуація вас та вашого транспортного засобу до безпечного місця перебування. Однак, це не єдине застосування цієї техніки, яке можна втілити.

Досить часто евакуатор використовують для транспортування спеціалізованого мало- та великогабаритного обладнання. У цьому випадку викликати евакуатор та перевезти техніку буде набагато раціональнішим та вигідним рішенням, ніж намагатися здійснити перевезення самому або замовляти послуги логістичних компаній.

Що потрібно зробити водієві, який замовляє евакуатор:

 • Надати максимально деталізовану інформацію про марку та модель транспортного засобу.
 • Розповісти про рівень пошкоджень автомобіля, серйозність поломки.
 • Описати місце інциденту, визначити, наскільки близько зможе підібратися евакуатор, та повідомити про це сервіс.

Вартість послуги "Евакуатор"

Мінімальна ціна замовлення послуги "Евакуатор" у SHARK Taxi — 400 грн. Далі ціна варіюватиметься залежно від різних факторів, а саме:

 • міста, де надається послуга;
 • відстані між заявленою точкою інциденту та кінцевого пункту транспортування;
 • місцевості, куди потрібно подати евакуаційну техніку;
 • часу, протягом якого необхідно виконати перевезення;
 • типу, моделі, габаритів та ваги транспортного засобу, який потрібно перевезти тощо.

Дешеві послуги евакуатора у вашому місті - Зображення 2

Чому варто нам довіряти?

Сервіс SHARK Taxi надає послугу "Евакуатор" у багатьох містах України. Особливості нашої послуги — це оперативність подачі евакуатора, що відповідає характеристикам вашого транспортного засобу (легкового автомобіля, мотоцикла, автобуса, вантажівки і т.д.) та якісне висококваліфіковане обслуговування.

Ми забезпечимо вам:

 • швидке та професійне визначення необхідного типу евакуатора;
 • екстрену допомогу у дорожньо-транспортній пригоді;
 • відповідальне та уважне транспортування вашого ТЗ;
 • гарантію безпеки для вас та вашого автомобіля/мотоцикла.

Водіть авто уважно, будьте пильні та тримайте контакти сервісу SHARK Taxi під рукою!

21.12.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Дешеві послуги евакуатора у вашому місті - Зображення 18
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися