SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Робота сервісу SHARK Taxi під час воєнного стану

Робота сервісу SHARK Taxi під час воєнного стану

З впровадженням воєнного стану в Україні, життя багатьох людей і діяльність багатьох сфер зазнала істотних і критичних змін. Однак, суспільство намагається підтримувати та підвищувати рівень своєї активності, щоб повернути функціонування будь-якого сегмента держави в нормальне русло. Сьогодні ми поговоримо про те, як через тривалий час воєнного стану, продовжує здійснюватися робота сервісу таксі SHARK.

Таксі та військовий стан - Зображення 1

Надання послуг під час воєнного стану

Торкаючись питання про те, "Яке таксі працює під час воєнного стану?", важливо відзначити, що сервіс намагався підтримувати роботу з надання послуг навіть у найважчі часи, оскільки саме взаємодопомога дає можливість згуртуватися і вистояти в цей непростий час. На сьогоднішній день сервіс SHARK Taxi повністю відновив роботу багатьох послуг, що надаються, серед яких:

  • таксі "Стандарт" — для частих міських поїздок;
  • таксі "Комфорт" — для поїздок у більш комфортних умовах;
  • таксі "Універсал" — за потреби місткого багажника та салону;
  • таксі "Мінівен" — для поїздок групами до 8 осіб;
  • послуга "Доставка" — для транспортування посилок і вантажів до 20 кг від дверей до дверей;
  • послуга "Водій" — за необхідності здійснити поїздку на вашому транспортному засобі за допомогою іншої досвідченої людини;
  • послуга "Улюбленець" — за необхідності вирушити в поїздку з домашньою твариною;
  • "Вантажне таксі" — для організації міських і міжміських вантажоперевезень.

Ці послуги, як і раніше, спрямовані на організацію пасажирських перевезень і виконання інших транспортних завдань, яких потребує населення країни. Ба більше, деякі з послуг можна використовувати і в волонтерських цілях.

Варто зазначити, що сервіс, як і раніше, дотримується лояльного рівня цін на реалізацію послуг, оскільки не зраджує своєму принципу — надання поїздок і послуг усім верствам населення.

Таксі та військовий стан - Зображення 2

Чому ввечері таксі дорожче?

Продовжуючи тему вартості таксі та транспортних послуг, хочеться обговорити питання про підвищення кінцевої ціни, залежно від часу доби, а саме ввечері. Нагадаємо, що в мирний час у вечірній час вартість поїздок на таксі також мала тенденцію до зростання, що було спровоковано підвищеним попитом у користувачів, які в другій половині дня поспішають додому, або на різні заходи, щоб відпочити.

Під час воєнного стану до причини "закінчення робочого дня" додається ще одна — "комендантська година". У різних областях України її час встановлено по-різному, тож і вартість на поїздки може збільшуватися в різний час. Загалом пояснити це явище можна доволі просто, як і раніше — підвищення коефіцієнтів за рахунок підвищеного попиту + передбачення часових ризиків, адже опинитися вдома до комендантської години хочете і ви, і ваш водій. Пам'ятайте, що головне — це безпека.

Таксі та військовий стан - Зображення 3

Чи можна їздити таксі під час комендантської години?

Відповідь проста — ні. По-перше, як ми вже згадали, перебувати поза домом у комендантську годину щонайменше ризиковано, щонайбільше — вкрай небезпечно. Подумайте наперед про свою безпеку, і не наражайте на небезпеку інших! По-друге, сервіси таксі, як і багато інших підприємств та організацій, не працюють під час комендантської години, і відновлюють свою роботу о 05:00. Це означає, що ви просто фізично не зможете викликати таксі до цього часу.


Будьте пильними та обережними, користуйтеся послугами SHARK Taxi, вірте в краще! Усім миру!
02.02.2023
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися