Послуги SHARK Taxi про які ви не знали - Зображення 7
Shark-Taxi > Новини >

Універсальний сервіс — таксі і не тільки

Універсальний сервіс — таксі і не тільки

У наш час куди не подивишся — будь-який напрямок діяльності та розвитку йде вперед семимильними кроками. Осторонь від прогресу не залишилися і сервіси таксі. Вже давно сервіси надання послуг таксі та їх агрегатори дозволяють не тільки переміщатися по місту на певних класах авто з різними доступними умовами поїздки. Вони можуть забезпечувати клієнтів досить затребуваними та актуальними послугами, як, наприклад, це робить SHARK Taxi.

Додаткові послуги від SHARK

Сервіс таксі SHARK може похвалитися універсальністю, завдяки наявності в своєму арсеналі послуг, необхідних клієнтам кожен день. Всі вони відрізняються певною специфікою напряму, однак виконуються на одному, високому рівні якості. Давайте ж розглянемо їх детальніше.

Послуги SHARK Taxi про які ви не знали - Зображення 1

Вантажне таксі

Унікальна послуга від SHARK. Завдяки їй ви можете без проблем перевозити:

 • малогабаритні речі;
 • техніку;
 • музичні інструменти;
 • елементи меблів та інтер'єру;
 • валізи;
 • сейфи та багато іншого.

Особливість послуги полягає в об'єднанні швидкості (швидкої подачі, як в пасажирському таксі) та відповідності вантажним характеристикам. Вантажне таксі — це ваш варіант для перевезення майна за фактом, в даний момент часу, причому вам не доведеться відправляти вантаж, а потім добиратися самостійно — з нами ви можете подорожувати разом з вантажем.

Послуги SHARK Taxi про які ви не знали - Зображення 2

Евакуатор

На дорогах часто можна помітити розгублених водіїв та їх пасажирів, які терплять поломку авто, або не розминулися з сусідом по смузі. У даній ситуації їх положення може врятувати евакуатор. Важливо — для таких випадків необхідно завчасно та завбачливо обзавестися додатком SHARK, щоб завжди мати швидкий доступ до евакуатора.

Наші фахівці готові оперативно та кваліфіковано надати допомогу, і евакуювати вас з місця події, доставивши авто за необхідною адресою. Все, що потрібно вказати — це:

 • марку та модель транспортного засобу;
 • ступінь пошкоджень;
 • місце інциденту.

Декілька факторів — кілька кліків, і протягом 10 хвилин прибуде необхідна техніка.

Послуги SHARK Taxi про які ви не знали - Зображення 3

Тверезий водій

Погодьтеся, в житті досить часто зустрічаються ситуації, коли з якихось причин ви не можете, або не хочете, сідати за кермо свого авто. Для вирішення таких проблем в SHARK є послуга "Тверезий водій". Досвідчений кваліфікований водій прибуде незабаром після оформлення замовлення, і акуратно та уважно довезе вас куди необхідно, зберігаючи в безпеці вас та ваш транспортний засіб.

Послуги SHARK Taxi про які ви не знали - Зображення 4

Кур'єрська доставка

Про переваги, функціональність та потенціал кур'єрської доставки в наш час говорити вже не потрібно — багато клієнтів активно користуються цією послугою. Однак, не всі сервіси можуть похвалитися розмаїттям способів доставки в залежності від специфіки вантажу. SHARK пропонує кілька актуальних варіантів, таких як:

 • автодоставка;
 • мотодоставка;
 • піша доставка.

Обирайте ту, що підходить саме вам, і отримуйте свою посилку протягом короткого часу. Варто відзначити, що тариф безумовно порадує вас своєю вигідністю та економічністю.

Послуги SHARK Taxi про які ви не знали - Зображення 5

Дитяче крісло

Те, що глобально та масово шукають всі батьки міста, в надії забезпечити своїй дитині безпеку під час поїздки. А з урахуванням законодавства стосовно цього питання, дитяче крісло — це перша необхідність. Не варто панічно шукати варіанти, адже ваш ідеальний вибір — це SHARK і тариф "Дитячий", який забезпечує вашу дитину дитячим кріслом при кожній поїздці.

Послуги SHARK Taxi про які ви не знали - Зображення 6

Улюбленець

Не всі сервіси беруться за перевезення тварин, оскільки багато хто не хоче транспортувати їх в салоні авто. Однак, SHARK підготував спеціальний тариф для ваших улюбленців, при якому ідеальні умови поїздки будуть забезпечені і вам, і їм. При належній підготовці з боку господаря, і в сукупності з тарифом "Улюбленець", в перебігу вашої подорожі не виникне ніяких проблем.

Сервіс з надання послуг — це не тільки пасажирські поїздки. Варто познайомитися з SHARK Taxi ближче, щоб це усвідомити.

26.02.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Послуги SHARK Taxi про які ви не знали - Зображення 22
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися