10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 12
Shark-Taxi > Новини >

ТОП-10 найбільш незвичайних таксі в світі

ТОП-10 найбільш незвичайних таксі в світі

Для переважної більшості користувачів таксі в Україні, машина, яка приїде виконувати їх замовлення, в звичному розумінні виглядає наступним чином: стандартний кузов, 4 колеса, повна комплектація та затишний салон. Але що, якщо ми скажемо вам, що це далеко не єдиний вид такого буденного для вас таксі?

На сьогоднішній день в світі є безліч варіацій на цю тему, і різновидів таксі досить багато. Але найпершим, і досить незвичайним на той час, видом було Hansom-таксі, або кабіна Хансома — перше легендарне, запатентоване британським архітектором Джозефом Хансомом в 1843 році, "безпечне таксі". Його таксі представлялося двоколісною каретою, а рушійною силою був кінь. Звичайно ж, з тих пір прогрес рушив далеко вперед, тому хочемо познайомити вас з топ-10 найбільш незвичайних таксі в світі.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 1

10 найбільш незвичайних таксі

  • Таксі з "гусеницями"

Безумовно, багато хто пам'ятає культову серію комедійних бойовиків "Таксі", в одній з частин якої авто головного героя — Peugeot 406 — пересувалося по снігу на гусеничному ходу. Примітно те, що копія такого таксі дійсно існує, і була розроблена командою французьких інженерів, і може спокійно їхати, хоч і не так швидко й маневренно, як її попередник у фільмі. Єдиний в світі екземпляр — заявлена копія — на сьогоднішній день перебуває у Франції.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 2

  • Hummer-таксі

Суворий та потужний, як усі техаські чоловіки, єдиний в своєму роді Hummer-таксі функціонує за призначенням в декількох містах Техасу. Цей вид таксі — майже лімузин, хоча, якщо не брати до уваги кількість пасажирських місць, подорож на такому гіганті коштує на порядок дорожче, відповідно до звичних таксі.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 3

  • Таксі-електрокари

Як і багато водіїв нашого світу, в ім'я збереження екології швейцарські водії таксі все частіше віддають перевагу та масово пересідають на авто з електродвигуном. Швейцарія знаходиться на першому місці серед країн, що використовують таксі-електрокари.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 4

  • Таксі для заможних клієнтів

У Канаді в самих північних її містах по вулицях розсікають абсолютно рідкісні Lamborghini таксі. Даний вид, що безперечно очевидно, підрозділяється до елітного сегменту, що значно позначається на ціні поїздки. Саме через цей показник, таку розкіш можуть дозволити собі лише заможні громадяни та чиновники.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 5

  • Аеротаксі

А цей вид таксі набирає все більшої популярності з кожним новим днем. Спочатку аеротаксі з'явилося в США, але на сьогоднішній день у відкритому доступі його можна знайти і в Україні.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 6

  • Екстремальне таксі або Drift-таксі

Суть цього виду таксі полягає в наступному: пасажир розташовується поруч з водієм, на пасажирському місці дрифт-кара, обов'язково пристібається ременями безпеки, одягає шолом, і проїжджає разом з пілотом тренувальну трасу, звичайно ж у дрифті. На сьогоднішній день в Україні такий вид таксі практикується як розвага, проте напрямок має перспективу, а емоції від поїздки ви отримаєте приголомшливі.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 7

  • Мексиканське таксі Vochos

Ви безумовно, хоча б раз в житті, зустрічали малюків-жуків, так ось в Мексиці ви б бачили їх на кожному кроці, адже вони широко поширені як таксі-жуки, і іменуються — Vochos. Такий вид таксі на території Мексики працює, хто б міг подумати, вже більше, ніж півстоліття! Можливо, малюк Vochos не створить на вас сильного враження, але доброзичливі мексиканські таксисти, з винятковим почуттям гумору, виправлять ситуацію однозначно.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 8

  • Акватаксі

Цей унікальний вид таксі представлений всього в декількох містах світу, зокрема він є засобом пересування в Нью-Йорку. Відмінність акватаксі в тому, що воно рухається не по заздалегідь відпрацьованому маршруту, як багато водних транспортних засобів, а по маршруту, який задав пасажир.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 9

  • Коко-таксі

Найекстравагантніше та незвичайне таксі в світі можна зустріти на вулицях Гавани, в Кубі. Таким представником тут є велосипедне Коко-таксі. Коко розраховане на водія та двох пасажирів, і, фактично, його можна назвати велосипедом, з виключною поправкою на пасажирський салон. Даний вид відрізняється повільною швидкістю руху, і вважається самим "запиленим" через особливості будови, однак цей спосіб пересування вельми популярний у туристів, охочих подорожувати по місту, розглядаючи пам'ятки.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 10

  • Таксі-танк

Цей вид таксі — диво креативної думки від компанії Electronic Arts. Вся справа в тому, що таке нестандартне таксі з'явилося в Лондоні перед релізом Battlefield 3. Креативники компанії вирішили підкреслити цю подію, випустивши на вулиці танки, що надають послуги таксі. Тож не дивно, що ім'я цьому слову техніки дали TANKSI. Однак, такий хід не справив належного враження на англійців, а поїздка на такому виді транспорту коштувала дуже недорого, так, що її міг дозволити собі будь-який бажаючий. А ще, варто відзначити, що всі, хто відвідують країну, прилетівши в аеропорт Хітроу, можуть зіткнутися з таксі, яке довезе вас без водія.

10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 11

19.01.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
10 незвичайних та приголомшливих видів таксі - Зображення 27
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися