Shark Taxi - безпека на дорогах та поїздки без пригод - Зображення 1
Shark-Taxi > Новини >

Таксі: дістатися без пригод

Таксі: дістатися без пригод

19 червня в Одесі відбулося відразу 2 ДТП, які начисто заблокували дорогу. До дорожньої трагедії швидко приєдналося роздратування майже сотні водіїв, які не могли вчасно дістатися на роботу чи додому. Не таке вже й рідкісне явища, проте давайте розглянемо його в деталях.

1. Таксист додумався висадити пасажира посеред проїжджої частини, після чого спробував перебудуватися в сусідній ряд. Однак він не помітив машину, що проїздила в попутному напрямку. В результаті "майстерного маневру" постраждали обидва автомобілі.

2. Друге ДТП сталося також з вини таксиста. Він намагався проїхати перехрестя вулиці Успенської (з дуже плачевних результатом). На жаль, але, як уже згадувалося, відбувається таке нерідко. На щастя, у Shark Taxi подібне не трапляється практично ніколи.Причина проста: ми наймаємо тільки справжніх професіоналів, і стежимо за їхніми успіхами і в процесі їх роботи. Рейтингова система, доступна кожному за допомогою фірмового додатку, дозволяє відстежити всі "проколи" водіїв, гарантуючи ідеальне якість сервісу для всіх наших клієнтів.

Наші клієнти отримують подвійну вигоду:

  • Мінімальний час замовлення;
  • Настільки швидко, наскільки взагалі можливо, час подачі авто;
  • Доступна ціна наших послуг.
Також, строгі правила і можливість для будь-якого клієнта залишити відгук мотивують водіїв виконувати свою роботу якомога відповідальніше.
28.11.2015
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Shark Taxi - безпека на дорогах та поїздки без пригод - Зображення 16
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися