Представляємо вашій увазі довгоочікуваний новий кліп під назвою «Shark Taxi». - Зображення 1
Shark-Taxi > Новини >

Представляємо вашій увазі довгоочікуваний новий кліп під назвою «Shark Taxi».

Представляємо вашій увазі довгоочікуваний новий кліп під назвою «Shark Taxi».

Молодий і талановитий музикант Женя Дідур продовжує складати і виконувати оригінальні пісні в стилі реп. Представляємо вашій увазі довгоочікуваний новий кліп виконавця під назвою «Shark Taxi».

Перегляд кліпу однозначно подарує глядачам порцію гарного настрою, гумору та позитиву.
Відео та музичний супровід заряджають на яскраве і енергійний настрій. А крім того, підкреслює індивідуальний стиль колективу, наповнений безліччю танців, стильним одягом і модними кольорами.

Кліп зацікавлює з перших секунд і виглядає на одному диханні, відразу стає зрозумілим: для його зйомки колектив доклав неабияких зусиль.

Цікавий зміст, танцювальні елементи, зачаровує колірна гамма, знімальні прийоми — все виконано майстерно і зі знанням справи.

Загальна стилістика кліпу — ретро стиль, починаючи від костюмів героїв і закінчуючи олдмобілем Mercedes, який, незважаючи на свій поважний вік, виглядає чудово в крутих сценах з жорстким дрифтом.

Яскравість в усьому — це і є особлива риса даного відео.

Своєрідний стильний привіт з 80-х, дивіться і ставте лайки!

01.11.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Представляємо вашій увазі довгоочікуваний новий кліп під назвою «Shark Taxi». - Зображення 16
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися