SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Пройшла прем'єра бельгійського анімаційного фільму «Cafard» у Дніпрі

Пройшла прем'єра бельгійського анімаційного фільму «Cafard» у Дніпрі

У Дніпрі пройшла прем'єра бельгійського анімаційного фільму «Cafard»

«SharkTaxi», один із спонсорів показу, запрошує дніпрян і гостей міста в кінотеатр «Правда-кіно» на прем'єру мультфільму від бельгійських режисерів. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Мультфільм розповідає про Першу світову війну. Запеклі бої, війна із застосуванням хімічної зброї, військові злочини проти мирного населення, пограбування, депортації і голод забрали багато людських життів і залишили цілі міста спустошеними.

У 1916 році бельгійський автобронедівізіон «АСМ» (з фр. - Auto-canons-mitrailleuses) був відправлений королем Альбертом І на допомогу царській армії наГаліцкій фронт. Він провів кілька наступів в Карпатах і в Тернопільській області. Військовий підрозділ повязло в більшовицької революції і відступило до Києва, де стало свідком боротьби України за незалежність. Бійцям вдалося знайти шлях додому, пройшовши епічну одіссею через Сибір і тріумфальний «зоряний тур» по території США.

Попередня реєстрація за телефонами (056) 371 42 02, (093) 347 37 56 обязательна.Кінотеатр «Правда-кіно» знаходиться за адресою: м Дніпро, проспект Слобожанський, 86.

23.06.2016
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися