Подарунок від Shark Taxi: 50 грн будь-якому охочому - Зображення 1
Shark-Taxi > Новини >

Shark Taxi дарує гроші: 50 грн будь-якому охочому

Shark Taxi дарує гроші: 50 грн будь-якому охочому

Нашим клієнтам відмінно відомо, скільки сил і уваги компанія Shark приділяє кожному, хто вважає за краще по-справжньому якісний сервіс і гідний рівень надання послуг. І, звичайно ж, ми робимо все, щоб кожен з вас міг з гордістю сказати, що користується кращим в Україні сервісом пасажирських перевезень. Саме тому Шарк не втомлюється радувати вас нововведеннями, що роблять ваше життя комфортнішим, а замовлення таксі — вигідніше. І в цей раз ми залишилися вірні своїм традиціям. Тепер кожен, хто вирішить встановити додаток Shark Taxi і зареєструватися в системі отримає цілих 50 бонусних гривень на свою першу поїздку.


Що зробити, щоб отримати можливість розпорядитися настільки щедро пропонованими грошима? Все елементарно. Досить зайти в Apple Store або Google Play, скачати безкоштовне мобільний додаток Shark, пройти нескладну реєстрацію і отримати код підтвердження, який прийде в смс. Як тільки ви введете його в відповідне поле — 50 гривень з’являться на вашому бонусному рахунку. Причому використовувати їх зовсім не обов’язково відразу. Ці гроші — повністю ваші, і навіть якщо ви вирішите замовити таксі через тижні після реєстрації, вони будуть терпляче чекати вашого першого замовлення.Так що це — чудова можливість особисто випробувати всі переваги нашого сервісу таксі без необхідності витрачати хоча б копійку власних коштів на поїздку. А з огляду на те, наскільки лояльні в Shark тарифи, бонусної суми буде більш ніж достатньо в переважній більшості випадків.До речі, це не єдина бонусна програма, що працює на даний момент. Тепер будь-який клієнт Шарк, замовляючи авто, отримує 5% від витраченої суми назад у вигляді бонусів. І коли їх кількості буде вистачати для оплати чергової поїздки, ви зможете зробити її абсолютно безкоштовно.Так що якщо ви з якоїсь причини ще не встигли приєднатися до тих, хто користується послугами Shark, зараз — ідеальний момент для того, щоб зробити це. Встановіть фірмовий додаток — і проедьтесь за наш рахунок!Акція діє до 15.04.2017

15.02.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Подарунок від Shark Taxi: 50 грн будь-якому охочому - Зображення 16
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися