SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Популярний блогер став таксистом-новачком в Shark

Популярний блогер став таксистом-новачком в Shark

Наша служба таксі привертає до себе все більше уваги популярних ютуберов. Буквально недавно нам прислали посилання на відео, зняте популярним харківським відеоблогер Orjeunesse (258 тисяч передплатників для українського сегмента YouTube — це вам не жарт).

І, звичайно ж, ми не могли не поділитися ним з вами. Адже ці 15 хвилин, завдяки живим коментарів, експресивності автора і безлічі цікавих моментів пролітають як одна мить.

Саме відео блогер зняв в якості відповіді на питання своїх глядачів. А саме: «Що робити в зимовий» штиль «, коли грошей немає, але заробити їх дуже хочеться?»
Власне, відповідь була проста: практично будь-яка людина, що володіє транспортним засобом, сьогодні вже має інструмент для заробітку.
А ось чому саме Shark став головним ключем до вирішення проблеми, ви можете дізнатися з самого відео.
Втім, розповімо трохи подробиць для самих нетерплячих.

Варто сказати відразу, що автор відео чесно зізнався в тому, що в перший раз сідає за кермо в якості таксиста. Так що особливих успіхів побачити не очікував (і, що приємно, результат перевершив ці очікування).
Перший трудовий день почався з самого ранку: новоявлений таксист вирішив трохи протестувати систему ще до роботи — не особливо сподіваючись на велику кількість замовлень. Однак вже тут на нього чекала приємна несподіванка.
Практично будь-який вибраний на підробіток час довелося провести в дорозі. Виявилося, що навіть не маючи високого рейтингу, можна отримувати достатню кількість замовлень. Причому — дуже вигідних.

Серед клієнтів траплялося чимало тих, хто користується послугами Shark на регулярній основі: у однієї пасажирки «бойовий досвід» становив уже більше сотні замовлень!
Скажемо чесно: було приємно бачити, як люди хвалять нашу компанію за ті зусилля, які ми докладаємо, щоб зробити сервіс максимально зручним і швидким. І ще більш приємно було усвідомити, що ці зусилля дійсно цінують.

Після перерви на основну роботу наш герой знову включив додаток — і виїхав у пошуках нових пасажирів. Які не забарилися: буквально відразу ж фірмова система розподілу замовлень «РОБОТ» видала ідеальний замовлення. Новий клієнт чекав зовсім недалеко, і йому теж потрібно в центр. Так чому б не підвезти?
Приємним сюрпризом для автора відео стали не тільки чайові, але і п’ять зірок, які підняли і настрій таксисту-початківцю, і його рейтинг.
А через деякий час прийшла пора підбивати підсумки насиченому подіями дня.

Хоча наш герой і відмовлявся від багатьох замовлень через недостатнє знання міста, він був повністю задоволений проведеним експериментом.
Всього дев’ять замовлень, виконаних здебільшого мимохідь — і майже 600 гривень в сімейний бюджет.
Чи варто говорити, що він підлестив нашої компанії, порекомендувавши саме Shark як як відмінною підробітку, так і основного заробітку?

Від себе можемо лише сказати щире: «Спасибі!» Адже завжди приємно отримувати таку високу оцінку від неупередженої людини. Особливо якщо це не просто похвала, а конкретний розбір всіх аспектів, який допоможе ще не одну сотню або навіть тисячі людей визначити для себе, чи варто саме їм запустити додаток Shark Taxi Driver і вирушити в дорогу, за новими вигідними замовленнями!

13.02.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися