Вантажне таксі в Україні - низькі ціни та якісний сервіс - Зображення 4
Shark-Taxi > Новини >

Вантажоперевезення по Україні — доступні послуги від сервісу SHARK

Вантажоперевезення по Україні — доступні послуги від сервісу SHARK

Вантажоперевезення — невід'ємна частина життя суспільства. Завдяки тому, що день у день транспортуються різні вантажі, майно, комерційна власність, продовжують функціонувати різні організації, облаштовувати своє життя люди тощо. Однак, часті перевезення — це дороге задоволення, якщо звертатися до спеціалізованих транспортних компаній. Звичайно, великим виробництвам і підприємствам це може бути по рахунках, але якщо брати окрему приватну особу — суми можуть виявитися непідйомними, а потреба в перевезенні нікуди не зникне. Саме тому у сервісу SHARK Taxi представлена послуга "Вантажне таксі", що дозволяє перевозити різну власність швидко та недорого.

Вантажне таксі в Україні - низькі ціни та якісний сервіс - Зображення 1

Що ми можемо перевезти?

"Що можна перевозити, використовуючи вантажне таксі?" — найактуальніше питання, що виникає у потенційних замовників. Ми ж готові відповісти негайно, що вантажоперевезення в SHARK закривають завдання:

 • з перевезення меблів (ліжок, дитячих колисок, диванів, крісел, кухонних гарнітурів, шаф, столів, стільців тощо).
 • з перевезення техніки (холодильників, пральних машин, посудомийок, мікрохвильових печей, телевізорів, комп'ютерів, дрібної побутової техніки та іншого).
 • з перевезення обладнання (світлового, звукового, будівельного, промислового, офісного, технологічного та іншого обладнання, інструментів, механізмів та ін.).
 • з перевезення будматеріалів (кам'яних, дерев'яних, полімерних, органічних, сипучих, крихких та інших будівельних матеріалів).
 • з перевезення піаніно (фортепіано, роялів, цифрових піаніно, синтезаторів).
 • з перевезення особистих речей (одягу, взуття, косметики, прикрас та інших аксесуарів, канцелярського приладдя і багато чого іншого, в упакованому і організованому вигляді).
 • з перевезення вантажів по Україні (вантажоперевезення з конкретного міста в інші міста країни, і в протилежному напрямку).

Вантажне таксі в Україні - низькі ціни та якісний сервіс - Зображення 2

Різновиди вантажних машин

Важливо розуміти, що безпека, швидкість, правильність і відповідність вимогам перевезення певних вантажів багато в чому залежить від збігу габаритів майна і вантажного транспортного засобу, в якому воно буде перевезено. Сервіс SHARK Taxi завбачливо визначив варіанти вантажних машин різного розміру і місткості, щоб ви могли швидко і без проблем вибрати, яка з них підходить під опис вашого вантажу. В ряду вантажного транспорту сервісу є авто:

 • з малим кузовом — довжиною 1,7 м, шириною 1 м, висотою 0,9 м, вантажопідйомністю до 500 кг, об'ємом до 1,6 м³;
 • із середнім кузовом — довжиною 2,6 м, шириною 1,6 м, висотою 1,5 м, вантажопідйомністю до 1000 кг, об'ємом до 6 м³;
 • з великим кузовом — довжиною 4 м, шириною 1,9 м, висотою 2 м, вантажопідйомністю до 2000 кг, об'ємом до 15 м³.

Кожним із представлених автомобілів керуватиме досвідчений і кваліфікований водій, який побудує оптимальний маршрут для безпечного перевезення вантажу, що є доволі значущим фактором. До того ж, якщо ви це уточните, то свою допомогу вам нададуть вантажники сервісу, щоб виконати акуратне завантаження і фіксацію вашої власності, і простежити за умовами перевезення.

Вантажне таксі в Україні - низькі ціни та якісний сервіс - Зображення 3

Способи замовлення вантажного таксі

Замовити вантажне таксі у вашому місті можна за допомогою двох способів — за номером телефону 3000, або онлайн через мобільний додаток. Якщо у вас є питання щодо перевезення, рекомендуємо замовляти за номером телефону, тоді оператор сервісу проконсультує вас і допоможе з оформленням. Якщо ви цілком впораєтеся самі, і впевнені в правильному підборі авто, то замовлення можна оформити через додаток менш, ніж за хвилину, просто:

 • Відкрийте додаток.
 • Вкажіть необхідні адресні дані для перевезення.
 • Оберіть послугу "Вантажний".
 • У доповненні вкажіть відповідний тип кузова і необхідність допомоги вантажників (1, 2 або впораєтеся самі).
 • Уточніть спосіб оплати, і підтвердіть замовлення.

Швидкі, безпечні та недорогі вантажоперевезення в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі, Кропивницькому та інших містах України організовує сервіс SHARK Taxi!

09.01.2023
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *