Водії: чоловіки та жінки в таксі - Зображення 3
Shark-Taxi > Новини >

Чоловіки водять краще, ніж жінки? Думка пасажирів SHARK Taxi у 2021 році

Чоловіки водять краще, ніж жінки? Думка пасажирів SHARK Taxi у 2021 році

Стереотип про успішність та рівні водіння чоловіків та жінок давно вкоренився в головах людей, як показник того, що чоловіки водять добре, а жінки — з рук геть погано. Але чи так це насправді в реаліях 2021 року? Ми вирішили дізнатися загальну думку, і провели аналіз серед пасажирів SHARK Taxi. Результат однозначно здивував.

Факти про водіїв — чоловіків та жінок

Отже, 75% опитаних дійсно стверджують, що по вкоріненій думці багатьох чоловіків прийнято вважати кращими водіями, ніж жінок. Однак, 62% з цієї маси висловили власну думку, заявивши, що жінки та чоловіки однаково хороші в цій ролі.

Більш того, аудиторії було представлено питання "Яка різниця між тим, чи буде вашим водієм жінка, чи чоловік?". І відповідь на нього руйнує настільки жорсткий стереотип — користувачі впевнені, що між водієм-чоловіком та водієм-жінкою немає глобальної різниці.

Водії: чоловіки та жінки в таксі - Зображення 1

Ці дані легко підтвердити деякими фактами. Багатьом відомо, що в таксі є система оцінювання водія в розмірі 5 зірок, по якій пасажир може показово проявити своє ставлення до обслуговування. Так ось, середній рейтинг у жінок-водіїв — 4,9 зірок. Цікаво, який рейтинг чоловіків? Також, 4,9 зірок. Ця детальна інформація, заснована на об'єктивній думці клієнтів, переконливо підкреслює рівність між представниками SHARK Taxi.

Настільки аргументовані факти самі за себе говорять про те, що надати вам безпечну, швидку та комфортну поїздку в рівній мірі можуть як чоловіки, так і жінки. Цікаво й те, що опитувані учасники висловилися і про це. 90% вважає, що кращий водій той, хто надає безпеку своїм пасажирам. А 15% заявили, що швидке водіння ще не показник досвіду та високих навичок водіння.

Водії: чоловіки та жінки в таксі - Зображення 2

Коли ми запитали, чи є стать водія вирішальним фактором, 86% відповіли — "Ні". Цій кількості клієнтів не настільки важливо — чоловік чи жінка — головне, щоб представник сервісу показував свою професійність, і давав можливість пасажиру почувати себе комфортно та безпечно. Однак, варто зазначити, що 7% опитаних навіть вважали за краще б жінку за кермом.

У SHARK Taxi працює безліч представників, які готові забезпечити вам поїздку з належними умовами, так, щоб ви відчували себе добре та спокійно. І нам дуже приємно, що ви гідно оцінюєте працю кожного з них.

SHARK Taxi — комфортні та доступні поїздки у вашому місті!

20.05.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Водії: чоловіки та жінки в таксі - Зображення 18
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися