SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Shark Taxi: вигідні бонуси, що піклуються про вашому гаманці

Shark Taxi: вигідні бонуси, що піклуються про вашому гаманці

Компанія Shark здобула популярність не тільки завдяки жорсткій ціновій політиці, яка зробила її послуги доступнішими, ніж у переважної більшості конкурентів і особливій увазі до якості сервісу.
Багато хто вже встиг переконатися, що наша компанія прагне задовольнити потреби кожного клієнта.

Причому, ця турбота проявляється не на словах, а на ділі.

Тому запущена першого лютого бонусна програма для клієнтів стала ще одним логічним і очікуваним кроком.

Однак при цьому вона здатна досить зацікавити всіх тих, хто більш-менш регулярно замовляє транспорт для особистих чи службових цілей.

Потрібно сказати, що сам запуск програми лояльності можна було назвати особливо помпезним. Звичайно, такий підхід дещо незвичайний в наш час, коли більшість компаній люто намагаються «перекричати» один одного.
Однак ми за те, щоб просто робити життя наших клієнтів максимально комфортною — і надати їм самим вирішувати, наскільки пропоновані нами нововведення корисні особисто для вас.

Втім, на самій бонусної програмі варто зупинитися детальніше. У чому ж вона полягає?
Все просто: тепер будь-який, який замовив послуги Шарк незалежно від суми замовлення і класу авто в кінці поїздки отримує 5% суми, витраченої на послуги компанії, на особистий бонусний рахунок, прив’язаний до номера його мобільного телефону.
Ці гроші накопичуються абсолютно непомітно (особливо у тих, хто замовляє таксі часто), однак мають цілком практичну цінність, яку важко переоцінити.
Якщо на вашому рахунку вистачає бонусів, щоб повністю покрити вартість замовлення, ви можете скористатися ними замість того, щоб витрачати свої кревні. Не тільки вельми зручно, але і може виручити в критичній ситуації.

Але як дізнатися, чи можете ви покататися безкоштовно?
Для цього досить зайти в особистий кабінет фірмового додатка, за допомогою якого і здійснюється замовлення машини. Тут записані вся інформація про ваших попередніх поїздках. А значить, ви завжди будете в курсі, скільки бонусів вже встигли накопичити.

Це — лише перша із запланованих до реалізації акцій, покликаних зробити звернення до Shark Taxi ще більш вигідним для постійних клієнтів. І ви можете бути повністю впевненими в тому, що в найближчому майбутньому наша компанія представить користувачам свого сервісу ще чимало приємних і вигідних сюрпризів.

Ну а якщо вам потрібно надійне і швидке таксі — просто скористайтеся фірмовим додатком Shark Taxi. І пам’ятайте: з нами не тільки зручніше. З нами — вигідно!

03.02.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися