Незграбні розмови з таксистами - Зображення 3
Shark-Taxi > Новини >

Незграбний момент, або бесіди з таксистами

Незграбний момент, або бесіди з таксистами

У сучасному світі вже майже не залишилося проблем з комунікабельністю, однак, кожна людина індивідуальна, у кожного є свої причини, за якими нелегко дається спілкування з іншими людьми, або воно зовсім не приємно. Ситуації подібного характеру можуть відбуватися де завгодно: складності та незручності спілкування можуть виникнути, наприклад, при замовленні їжі у незнайомого офіціанта в кафе, при необхідності переговорів з людьми в громадському транспорті, або навіть в салоні таксі.

Йдеться про те, що в силу своїх професійних особливостей, водії таксі часто намагаються вийти з клієнтом на контакт, встановити комунікацію, розпитати про комфортність поїздки. Але варто зазначити, що багато клієнтів, також в силу своїх особливостей, не розташовані до розмови, а багато таксистів іноді перегинають палицю з бажанням поговорити.

Як же бути, коли ви — пасажир, і виявилися саме в такому запущеному випадку? Розгляньте наступні поради.

Незграбні розмови з таксистами - Зображення 1

Рішення проблем з комунікабельністю в таксі

У даній ситуації варто звернути увагу на думку психологів з цього приводу. Багато з них стверджують, що в умовах неприйнятності розмови з боку пасажира та неабиякого бажання поговорити у водія, варто просто показати свою незацікавленість в розмові. Які способи підійдуть для цього, так це:

  • навушники;
  • відведений погляд;
  • замислений та зосереджений вираз обличчя, спрямований в бік вікна;
  • відповіді на питання з паузами і т.д.

Якщо ви хочете бути впевненим, що ці жести не зачеплять людину, яка попри все справно виконує свої обов'язки, ввічливо скажіть їй про свої незручності. Звернення, які для цього підійдуть: "Вибачте, але я зайнятий(та) своїми думками", "Прошу вибачення, але мені потрібен час подумати", "Я б з радістю поговорив, але мені вкрай необхідно зосередитися", "Мені потрібно розслабитися та побути в тиші, спасибі " та ін.

Незграбні розмови з таксистами - Зображення 2

Є й більш різкі рішення, які зможуть припинити недоречну розмову. Вам достатньо просто випалити щось несподіване, що може збити з пантелику вашого "співрозмовника", і повалити його в легкий шок та тривалі роздуми. Але даний метод не дуже дієвий та практичний, оскільки тут необхідно покладатися лише на фантазію, і сподіватися, що це спрацює. Куди логічніше буде просто попередити водія таксі про небажання говорити.

Незручні ситуації в таксі зустрічаються частіше, ніж звичайно, однак, не варто заганяти себе в рамки неприємних та неприйнятних для вас умов — якщо зайві розмови приносять вам дискомфорт, сміливо скажіть про це водієві таксі. Зрештою, початковою та основною метою сервісів таксі, таких як SHARK, є забезпечення комфортних та безпечних поїздок своїм клієнтам.

Нехай ваші подорожі в таксі проходять спокійно й гладко!

15.07.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Незграбні розмови з таксистами - Зображення 18
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися