Замовлення таксі через мобільний додаток - Зображення 4
Shark-Taxi > Новини >

Замовлення таксі через додаток користується все більшою популярністю

Замовлення таксі через додаток користується все більшою популярністю

На сьогоднішній день світ настільки розвинений, що зробити виклик таксі можна перебуваючи на роботі, на прогулянці, або вдома, не обтяжуючи себе нескінченним пошуком потрібного номера телефону в голові — досить просто мати під рукою мобільний, доступ до інтернету, і додаток вашого улюбленого таксі. А ще зовсім недавно такої зручної можливості і не надавалося. Замовлення таксі через додаток є способом, що набирає все більшої популярності, і варто розібратися, в чому і через що проявляється така тенденція зростання.

Замовлення таксі через мобільний додаток - Зображення 1

Замовлення таксі онлайн

Замовлення таксі за допомогою інтернету та сучасних додатків популярне у багатьох країнах світу, як і в Україні. Подумати тільки — за один день онлайн замовлення таксі оформлюють тисячі й тисячі користувачів. Варто відзначити, що способів виклику таксі насправді досить: це можуть бути телефонні дзвінки, замовлення через сайти і т.д., але глобальну популярність в нинішній час знаходить саме виклик таксі через мобільні додатки.

Експерти даної сфери стверджують, що замовляти таксі саме через додаток — це значно зручніше, вигідніше й простіше. Дійсно, якщо проаналізувати всі доступні способи виклику таксі, можна зробити висновок, що скористатися додатком набагато дешевше, ніж оформляти замовлення через оператора, як було заведено раніше. Це обумовлено тим, що багато сервісів таксі пропонують бонуси та знижки за виклик таксі через мобільний додаток.

Замовлення таксі через мобільний додаток - Зображення 2

До того ж, цей спосіб значно швидший й зручніший. Наприклад, для замовлення таксі через додаток SHARK, необхідно виконати всього кілька простих дій:

 • Запустити програму.
 • Вказати кінцеву адресу (початкова визначається автоматично).
 • Вибрати клас авто та спосіб оплати.
 • Натиснути кнопку "Замовити".

І все! Всього кілька кліків і таксі вже вирушає за адресою. Такий простий та швидкий спосіб і привертає зацікавлених клієнтів. Вельми зручно і те, що суму за поїздку ви бачите відразу при оформленні замовлення, оскільки вона розраховується перед підтвердженням ваших дій. Ця сума фіксована, що говорить про те, що вам не доведеться переплачувати за лічильником — не в цій ситуації.

Користуючись додатком, ви можете викликати таксі з будь-якої точки вашого міста, або місця, куди ви прямуєте подорожувати. Головне — вибрати перевірену службу таксі, зі зручним і швидким додатком. Такою службою для вас може стати SHARK Taxi! Комфортні поїздки, вигідні ціни та виклик таксі в кілька кліків.

Замовлення таксі через мобільний додаток - Зображення 3

Використовуючи додаток SHARK, ви можете відкрити для себе масу можливостей для подорожі, а також скористатися запропонованими послугами сервісу. Спектр послуг SHARK — це:

 • таксі різноманітних класів, відповідно до ваших потреб;
 • послуги кур'єрської доставки;
 • вантажне таксі;
 • перевезення улюбленців;
 • послуга "Тверезий водій";
 • дитяче таксі;
 • евакуатор і т.д.

І все це є в доступності у вашій кишені! Всього лише потрібно дістати телефон, і відкрити програму. Саме завдяки сучасним зручностям інтернету та мобільних додатків, замовлення таксі стало таким простим та доступним, і саме тому такий великий попит на замовлення онлайн.

Майбутнє таксі за сучасними засобами комунікацій, відповідно кожен клієнт таксі буде крокувати в ногу з прогресом, і замовляти таксі за допомогою додатків.

Будьте і ви впевненим користувачем таксі, замовляйте онлайн!

15.01.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Замовлення таксі через мобільний додаток - Зображення 19
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися