SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Чому таксі потрібно викликати, а не ловити на вулиці

Чому таксі потрібно викликати, а не ловити на вулиці

Багато з нас звикли до того, що машину потрібно ловити біля бордюру. Однак навіть один раз спробувавши послуги нормального таксі, вони розуміють, що вони втрачали всі ці роки.

Подивимося у обличчя фактам:

  • Великий парк автомобілів регулярно проходить технічний огляд. Тому кожен клієнт застрахований від неприємних несподіванок, які часто трапляються з таксистами-приватниками;
  • Ви заздалегідь знаєте, скільки вам буде необхідно заплатити за замовлення. Особливо якщо ви використовуєте офіційний додаток Shark Taxi;
  • Ви повністю застраховані від шахраїв і аферистів, які, на жаль, часто користуються безпорадністю пасажирів, які вирішили скористатися послугами "бомбили".
  • У Таксі Shark замовлення автомобіля завжди виходить дешевше, а зробити його набагато простіше - що робить його значно більш вигідним варіантом у всіх аспектах.
У Таксі Shark замовлення автомобіля завжди виходить дешевше, а зробити його набагато простіше - що робить його значно більш вигідним варіантом у всіх аспектах.
28.11.2015
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися