Вантажоперевезення у вашому місті: дешево та якісно - Зображення 3
Shark-Taxi > Новини >

Вантажне таксі: актуально, зручно, дешево

Вантажне таксі: актуально, зручно, дешево

Вантажоперевезення в наші дні актуальні як ніколи, особливо коли йдеться про потребу перевезення особистого майна, або навпаки, більш вагомого великогабаритного комерційного вантажу. Напрямів, за якими може знадобитися послуга перевезення вантажу, може бути безліч, залежно від роду діяльності замовника та багатьох інших факторів, що фігурують. Питань напередодні замовлення подібної послуги виникає кілька: "Як перевезти вантаж?", "Чи це буде безпечно?", "Наскільки дорого обійдеться послуга?", "Наскільки кваліфіковані фахівці займатимуться реалізацією процесу?", "Чи можна отримати з цього зиск?" і т.д.

Багато людей, сподіваючись отримати якісне обслуговування та уважне поводження з вантажем, незалежно від його особливостей, звертаються до логістичних компаній. Проте, їхні послуги — це зазвичай довго та безумовно дорого. Тому й виникають питання та сумніви щодо того, чи можливо перевезти вантаж швидше та економніше. Відповідь на такий запит, можливо, була невідома багатьом, але аналогом дорогим транспортним компаніям є вантажне таксі, послуги якого може надати сервіс SHARK.


Вантажоперевезення у вашому місті: дешево та якісно - Зображення 1


Чому послуга “Вантажне таксі” настільки затребувана?

За необхідності перевезення вантажу, особливо зараз, чудовою можливістю реалізації цього процесу буде таксі “Вантажне”. SHARK Taxi надає цю послугу дуже вигідно та гранично відповідально. Високий попит та актуальність тариф “Вантажний” отримав завдяки тому, що закриває головний запит клієнтів — швидке та безпечне перевезення майна за доступною ціною.

Забезпечуємо ми ці фактори за допомогою підтримки рівня лояльних цін та алгоритму подачі, за яким у момент підтвердження замовлення до вас спрямовують вантажне авто, що відповідає опису вашого вантажу, що знаходиться в граничній близькості до вас. Так, подача здійснюється максимально швидко, а часовий період перевезення залежить від водія. Із цього приводу вам також не варто переживати, адже представники сервісу — досвідчені, відповідальні та відмінно орієнтуються у вашому місті, що дозволяє виконувати транспортування вантажу безпечно та вчасно.

Що дає вам послуга "Вантажне таксі"? Якщо ви звертаєтеся до нашого сервісу, то отримуєте можливість:

  • позбутися необхідності шукати відповідне авто та здійснювати перевезення самотужки;
  • заощадити час, оскільки самостійні пошуки та реалізація займуть чималий термін;
  • здійснити перевезення набагато економніше, і зберегти власні кошти завдяки гранично вигідному тарифу;
  • бути впевненим, що транспортування пройде безпечно для вантажу, оскільки працюють професіонали;
  • контролювати процес особисто, перебуваючи в автомобілі разом зі своїм майном.


Вантажоперевезення у вашому місті: дешево та якісно - Зображення 2


Особливості замовлення таксі за тарифом "Вантажний"

Вибираючи як спосіб перевезення вантажу сервіс SHARK Taxi, у вас не виникне труднощів з оформленням замовлення. Все, що вам потрібно буде зробити — це вибрати варіант виклику вантажного таксі. Для зручності своїх клієнтів, сервіс має два канали зв'язку — мобільний додаток та контактний номер телефону 3000. Ви можете замовити вантажне таксі через оператора, або:

  • відкрити мобільний додаток SHARK;
  • вказати адресні дані для перевезення;
  • вибрати тариф “Вантажний”;
  • у новому вікні вказати особливості та характеристики вантажу;
  • вибрати спосіб оплати, та підтвердити замовлення.

Після цих маніпуляцій протягом кількох хвилин вантажний автомобіль буде подано, наші представники допоможуть із завантаженням, і запропонують вам зручно розміститися в салоні авто.

Вантажоперевезення бувають безпечними, оперативними та економічними, якщо знати, до кого звертатись за виконанням послуг. Вибирайте професіоналів SHARK Taxi!

01.12.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Вантажоперевезення у вашому місті: дешево та якісно - Зображення 18
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися