SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Робота сервісу таксі: 5 фактів, про які ви не знали

Робота сервісу таксі: 5 фактів, про які ви не знали

Якщо серед людей поставити питання про те, як на їхню думку працюють сервіси таксі, то загальна картина буде досить неоднозначною та розпливчастою. Вся справа в тому, що на ґрунті певного досвіду люди формують свою думку по-різному, у когось вона лояльна і правдоподібна, хтось навпаки вважає, що таксі — це справжній хаос, чим вводить в оману багатьох інших людей, що цікавляться.

Більше того, всі ми розуміємо, що оцінювати з боку, абсолютно не вникаючи у внутрішні процеси — зовсім легко. Проте, така думка дуже далека від правди. Пропонуємо вам заглибитись у діяльність сервісу таксі, щоб ґрунтувати свою думку на реальних фактах, які раніше були вам недоступні.

Як працюють сервіси таксі: 5 важливих фактів - Зображення 1

Функціонування сервісу та алгоритм роботи

Важливо розуміти, що водій таксі — це професія досить важка та небезпечна. Робота в рамках сервісу таксі дозволяє отримувати водію безпечніші та комфортніші умови роботи: передбачається відстеження місцезнаходження, можливість повідомляти та запобігати нестандартні ситуації, отримання стабільного потоку замовлень, а також додаткові бонуси.

Працюючи у сервісі таксі, водій робить це від свого імені. При цьому між двома сторонами (потенційним водієм та представниками сервісу) укладається свого роду угода, яка передбачає отримання інформації про замовлення для водія та стягнення певного відсотка комісії від кожного замовлення для сервісу.

При роботі в сервісі таксі водієві видають:

  • документ про оренду авто;
  • ліцензію на перевезення;
  • розпізнавальні знаки від сервісу (брендовані шашечки, стікери тощо);
  • потрібне додаткове обладнання.

Основні процеси

Робота водіїв сервісу таксі ґрунтується на функціонуванні інформаційно-диспетчерських представників, які, у свою чергу, ділять міста по секторах для зручності виконання замовлень. Багато в чому саме тому подача таксі відбувається за лічені хвилини. Йдеться про те, що кожен водій найчастіше вибирає певний сектор та реєструється у ньому. Найзавантаженіші години роботи припадають на ранковий і вечірній проміжок часу.

Як працюють сервіси таксі: 5 важливих фактів - Зображення 2

Чорний чи білий

Цей факт говорить про так звані списки, в які можуть потрапити як водії, так і клієнти. Причини, через які вони можуть туди потрапити, здебільшого виникають через неординарні ситуації, пов'язані з поведінковими атрибутами. Прикладом може бути випадок коли клієнт викликає кілька машин одночасно.

Головна концепція

Сервіс таксі — специфічна та вкрай суперечлива структура в очах багатьох людей. Проте високий попит та актуальність таких послуг і формує основний напрямок діяльності служби. Так, спираючись на відображення конкретного суспільства, представники сервісу виробляють пропозицію, що відповідає конкретним запитам. Наприклад, SHARK Taxi не тільки надає послуги таксі в класичному розумінні, але й робить це, базуючись на різних класах авто і пропонуючи додаткові послуги, пов'язані з транспортним сегментом.

Портрет водія

Ще один факт, який варто висвітлити — це неправдоподібність стереотипу, що тотально укорінився, про водіїв таксі. Багато людей так чи інакше чули або самі висловлювали думку про те, що більшість водіїв можуть поводитися вкрай непрофесійно, не відповідати на прохання клієнтів, поводитися неналежно і т.д. Сперечатися з цією думкою досить складно, оскільки багато людей говорять це, виходячи виключно з особистого досвіду. Однак, важливо розуміти, що все залежить від обраного сервісу таксі.

SHARK Taxi проводить перевірки водіїв, що працює в рамках сервісу, тому ви навряд чи зіткнетеся з хамуватим, безвідповідальним і аморальним водієм. Рекомендуємо замовити таксі у сервісах, у надійності яких ви повністю впевнені.

Знаючи про роботу служби таксі більше, відтепер ви зможете аргументовано вибудовувати свою особисту думку про неї та навіть рекомендувати її знайомим.

17.03.2022
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися