Великий огляд 2017: перевірка автопарку Shark Taxi в Одесі – SHARK - Зображення 1
Shark-Taxi > Новини >

Великий огляд: перевірка автопарку Shark Taxi в Одесі

Великий огляд: перевірка автопарку Shark Taxi в Одесі

Настав час чергового великого огляду транспортних засобів, складових автопарк Shark Taxi в Одесі.

Звичайно: справа досить непроста — особливо з огляду на той факт, що наш автопарк є одним з найбільших в Україні. Однак безпеку і комфорт наших клієнтів — понад усе.

І на цей раз, завдяки відомому одеському відеоблогер під ніком «Майбутній режисер» ми можемо поділитися з вами актуальними кадрами, що демонструють, скільки зусиль компанія Shark докладає для того, щоб ви були дійсно задоволені.

Нескладно помітити, що ті, кого герой нашого відео зміг зафіксувати, приїхали на великий огляд з непідробним задоволенням. Радісні обличчя, усмішки, жарти …
І це неспроста. Адже ми дбаємо не тільки про клієнтів, але і про водіїв. А подібні заходи — кращий спосіб оцінити не тільки технічне, а й загальний стан транспортних засобів.
І для таксистів Shark це — відмінна можливість продемонструвати, що вони гідні відповідного їх машині класу і вигідних замовлень.

Щиро дякуємо всім водіїв, які взяли участь в капітальному одеському огляді — і окрема подяка майбутньому режисерові за репортаж, в якому він зумів у всіх фарбах показати як масштаб заходу, так і загальний настрій тих, хто в ньому брав участь.

12.04.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Великий огляд 2017: перевірка автопарку Shark Taxi в Одесі – SHARK - Зображення 16
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися