SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Shark: зірка #ПашіноТаксі

Shark: зірка #ПашіноТаксі

Наша компанія знову стає героєм великого Ютуб.

Маркетинг-директор City Group, справжня одеситка і неймовірно весела попутниця, Олена Орлова склала компанію Павло Козлов в новому випуску # ПашіноТаксі!
Відео як завжди вийшло відмінним: жвавим, завзятим і при цьому корисним.

За цю коротку, але приємну поїздку Павло і Олена встигли обговорити багато: і що так сильно дратує в інших службах таксі, і коли чарівна гостя проекту вважає за краще викликати авто, і навіть як музичний фон в салоні наштовхує її на творчі ідеї.

І, звичайно, приємно було чути схвальні слова на адресу Shark Taxi. Дійсно, ми завжди прагнемо зробити так, щоб клієнту було приємно. Але коли пасажир сам зазначає відмінний сервіс, хвалить наші автомобілі, водіїв і заходи безпеки, це завжди дуже приємно.

Спасибі цим чудовим людям за не менш чудове відео.
А якщо ви хочете познайомитися з ними ближче, просто заходите до Олени Орлової і Павлу Козлову в гості на їх сторінки в Facebook.

03.02.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися