7 головних правил, яких слід дотримуватися для безпеки перевезення дітей в машині - Зображення 2
Shark-Taxi > Новини >

Правила, яких слід дотримуватися для безпечного перевезення дітей в машині

Правила, яких слід дотримуватися для безпечного перевезення дітей в машині

Для кожного батька його дитина - це найцінніше, що може бути в житті. В автомобілі батьки повинні особливо уважно стежити за дітьми, перш за все подбати про їхню безпеку. Рух на транспортному засобі завжди пов'язаний з підвищеною небезпекою навіть для дорослих. Тому давайте розглянемо основні правила, яких повинен дотримуватися будь-який водій згідно із законом, якщо в його салоні знаходиться дитина до 12 років.

7 головних правил з перевезення дітей на автомобілях

Якщо водій буде дотримуватися наступних рекомендацій, то поїздка з пасажирами, які не досягли 12-річного віку, буде цілком безпечною.

1. Ремені безпеки повинні бути пристебнутими

Ні для одного водія не є секретом, що всі пасажири в салоні авто під час руху повинні використовувати ремені безпеки. Але деякі машини обладнані подібними пристроями утримування тільки на передніх сидіннях. Тому слід подбати про те, щоб перевезення дітей на задніх сидіннях відбувалося в спеціальних бустерах або кріслах, надійно закріплених не тільки ременями, але й з самим сидінням транспортного засобу.

2. Не їжте під час шляху

В дорозі не слід їсти як самому автомобілісту, так і тим, хто знаходиться в салоні машини. Особливо дітям. Можна не тільки захлинутися або вдавитися, а й взагалі потрапити в аварійну ситуацію. Краще зупиніть авто та перекусіть.

3. Таксі повинне бути з дитячим кріслом

Якщо для поїздки необхідно викликати таксі, необхідно знайти таку компанію, яка надає машини з дитячими кріслами. Це обов'язкова умова (якою багато хто нехтує). Оптимальне рішення в даному випадку - SHARK TAXI. При виклику авто просто скажіть оператору, що вам потрібен бустер, поясніть, скільки дитині років, і вам буде машина з відповідним автокріслом для вашої дитини. Також замовлення можна зробити онлайн, скориставшись мобільним додатком таксі, обравши в меню відповідний пункт.

4. Не забудьте про аптечку

У кожній машині відповідно до законодавства повинна бути аптечка. А якщо ви батько, ви також обов'язково повинні подбати про те, щоб в аптечці були присутні засоби від алергії, болю, температури, опіків і т.п. Також слід не забувати про перев'язувальні матеріали, антисептики.

5. Закривайте та блокуйте замки

Звичайно ж, замки при русі автомобіля повинні бути закриті, а ще краще заблоковані, якщо в салоні є пасажири-діти. Вони можуть випадково відкрити двері, а це загрожує дуже небажаними наслідками.

6. Не залишайте в салоні непотрібних предметів

Коли ви їдете кудись з маленькими пасажирами, перевірте, чи немає всередині будь-яких гострих, важких або інших небезпечних предметів, які можуть під час подорожі будь-яким чином нашкодити дитині. Приберіть їх з машини в багажник або надійно прикріпіть.

7. Ніколи не залишайте дітей в машині самих

Навіть якщо ви думаєте, що з малюком буде все в порядку. Припустимо, він спить. Не думайте, що це безпечно. Діти часто непередбачувані, можуть відкрити вікна або двері, поранитися або ще щось гірше.

7 головних правил, яких слід дотримуватися для безпеки перевезення дітей в машині - Зображення 1

Бережіть своїх дітей

До всього вище написаного варто додати, що ніколи не везіть малюків на передньому сидінні, нехай навіть вони знаходяться у вас на руках. Адже в разі аварії головний удар може припасти саме на них. Власне, будьте пильні. Дотримуйтеся зовсім нескладних правил, і тоді вашим дітям під час шляху не буде нічого загрожувати.

05.09.2020
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
7 головних правил, яких слід дотримуватися для безпеки перевезення дітей в машині - Зображення 17
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися