Неупереджений стрес-тест: один день роботи з Shark Taxi - Зображення 1
Shark-Taxi > Новини >

Стрес-тест: один день роботи з Shark Taxi

Стрес-тест: один день роботи з Shark Taxi

Напевно, у всій Україні вже практично не залишилося тих, хто хоч краєм вуха не чув би про відомого сервісі Shark Taxi.
Тому не дивно, що один з відеоблогер під ніком "Майбутній режисер" вирішив особисто перевірити, чи дійсно працювати на Шарк настільки вигідно і зручно, як про це говорять.
Для цього він провів справжнісінький незалежний стрес-тест даного сервісу, вирішивши подивитися, скільки ж може отримати водій за повний робочий день. А заодно - виявити плюси і мінуси отримання замовлень за допомогою фірмового додатка Shark Taxi Driver. Що у нього вийшло, ви можете подивитися самі.Потрібно сказати, що до справи відеоблогер підійшов ґрунтовно: з самого ранку заїхав на мийку, включив камеру в салоні, увійшов в обліковий запис в спеціальному додатку для водіїв - і приступив до роботи.
Варто відзначити, що наш герой явно не очікував, що навіть в будні кількість людей, бажаючих скористатися послугами Shark, буде таке велике. Мало того, що простоїв практично не було до глибокого вечора. Часом доводилося відмовлятися від вигідних пасажирів просто з-за того, що водієві необхідно було влаштувати короткий кави-брейк та перепочити. При цьому сервіс показав себе з кращого боку. Система автоматичного розподілу працювала як годинник, видаючи замовлення, вчинені самими найближчими до машини клієнтами, а саме додаток працювало стабільно і моментально відгукувалося на дії такіста.
Єдиним неприємним випадком за весь день було раптове короткочасне відключення мережі інтернет. Але тут вся відповідальність лежить виключно на провайдера мобільного зв'язку. До речі, навіть цей несподіваний форс-мажор ніяких наслідків не спричинив. Продумана система не дала збою.


За весь день блогер відзняв понад 13 робочих годин, за які встиг виконати замовлень на 1230 грн (без урахування чайових).
Навіть за вирахуванням комісії системи і вартості витраченого пального - досить значна сума. Звичайно, завжди хочеться заробити більше, проте наш герой сам зазначив, що в цьому випадку довелося б підвищувати тарифи для клієнтів. А це неминуче позначилося б на кількості замовлень.


Що можна сказати на закінчення? Незалежний стрес-тест однозначно вдався. І показав, що обіцянки служби Shark Taxi - зовсім не порожні слова.
Працювати з компанією дійсно не тільки комфортно, але і вигідно - як для пасажирів, так і для водіїв, які хочуть заробити. Хочемо ще раз подякувати блогера під ніком "Майбутній режисер" і сподіваємося, що незабаром знайдуться і інші допитливі, які дозволять широкому загалу ближче познайомитися з усіма аспектами роботи Shark Taxi.

24.01.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Неупереджений стрес-тест: один день роботи з Shark Taxi - Зображення 16
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися