SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Гнучке налаштування додатку

Гнучке налаштування додатку

Гнучке налаштування додатку - одна з особливостей Shark Taxi.

Ми твердо впевнені: якщо ви замовили таксі від Shark Taxi, ваша поїздка просто зобов'язана бути максимально комфортною у всьому.

Тому ми приділили пильну увагу тому, щоб в нашому додатку кожен міг відзначити ті моменти, які найбільше важливі для нього під час дороги.що потрібно для цього зробити?

  • Вибрати клас машини Чи хочете ви проїхатися на економ-таксі або хотіли б подорожувати на авто представницького класу, досить вказати це.
  • Визначити радіус пошуку Вкажіть, на якій відстані від вас водії можуть прийняти ваше замовлення.
  • Встановити час подачі У налаштуваннях програми крок становить п'ять хвилин.
  • Потрібно їхати кудись по дорозі? Якщо вам по шляху проходження потрібно заїхати кудись - не проблема. Просто вкажіть додаткові пункти призначення при оформленні замовлення - і водій підвезе вас туди в зазначений час.
Тепер залишилося зробити всього один клік - і додаток покаже всіх доступних таксистів в радіусі пошуку. Вибирайте будь-якого - і в путь!
28.11.2015
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися