Модний канал - про найпопулярніший таксі в Одесі - Зображення 4
Shark-Taxi > Новини >

Модний канал — про найпопулярніший таксі в Одесі

Модний канал — про найпопулярніший таксі в Одесі

І знову серед надісланих нам відео про Shark Taxi поповнення. На цей раз наш сервіс потрапив під пильну увагу Odessa Fashion Channel і чарівною ведучою Ольги Олімпії.

Причому вміст ролика говорить сама за себе. І справа не тільки в тому, що про нас заговорили настільки популярні ЗМІ, а й в тому, наскільки позитивна думка ми залишили у цих (досить прискіпливих, до речі) оглядачів.


Втім, подивіться самі:

Не дивно, що канал, присвячений красивого життя, звернув увагу на наш сервіс. Адже люди, які цінують комфорт, неодмінно оцінять як наш додаток, що дозволяє викликати таксі за пару секунд, так і високий рівень обслуговування, який змушує все більше людей залишатися з нами, геть забуваючи сервіси, якими вони користувалися до цього.


Думаєте, ми перебільшуємо? Чарівна Ольга Олімпія теж думала так: видно, що спочатку завданням відео була саме перевірка того, наскільки правдиві наші заяви щодо того, що Шарк пропонує ідеальне поєднання швидкої подачі авто, доступних цін і комфорту.


І, що вкрай приємно, вона переконалася в цьому практично відразу, після включення програми.

Провідну просто вразило те, наскільки просто користуватися нашою програмою і наскільки швидко і легко замовити саме таку машину, яка вам необхідна. А наша фірмова система додаткових опцій заслужила окрему похвалу.


Не забула Ольга і про такий важливий аспект як оперативна подача машини. Всього через кілька хвилин після підтвердження замовлення вона була вже в салоні — і не упустила можливість поспілкуватися з одним з наших водіїв (який, як виявилося, вже більше двох років тісно співпрацює з нашим сервісом).


Не приховуємо: приємно було те, що в ролику ми почули думку не тільки світської левиці, а й одного і наших таксистів. І що він виділив зручність, наочність роботи з додатком і відсутність необхідності витрачати час на порожні розмови з диспетчером або інші заважають чинники як найважливіші, які роблять його роботу дійсно приємною.

Дякую за таку високу оцінку. Адже ми намагаємося прислухатися як в наших клієнтів, так і до водіїв. І дуже раді, що наші зусилля знаходять такий відгук.

Закінчити хочеться словами Ольги: втрачене мить — це втрачена користь, втрачені можливості. І якщо ви користуєтеся Shark Taxi, ви завжди можете бути впевнені в тому, що даремно не буде витрачено ні одна секунда!

16.02.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Модний канал - про найпопулярніший таксі в Одесі - Зображення 19
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися