SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Таксі або оренда автомобіля?

Таксі або оренда автомобіля?

Питання вибору: замовлення таксі або оренда авто?

Ви тільки плануєте поїхати в інше місто - або вже знаходитеся в шляху? У будь-якому випадку питання транспорту потрібно вирішувати вже зараз.

І найголовнішим моментом є вибір: чи користуватися на місці послугами таксі або ж краще буде орендувати автомобіль?

Оренда авто Це - ідеальне рішення для тих, хто вважає за краще сам сидіти за кермом. Ви просто оплачуєте фіксовану суму кожен день - і отримуєте на цей час особистий засіб пересування в повне розпорядження.

Однак потрібно відразу враховувати додаткові витрати на бензин і паркування - ці витрати просто неминучі.
Тому користуватися цим варіантом має сенс лише в тому випадку, якщо ви плануєте багато їздити і проводити в салоні автомобіля велику частину дня.

Замовлення таксі Даний варіант підходить найкраще тим, хто хоче дізнатися місто краще - і авто потрібно лише для того, щоб дістатися від залізничної станції, автобусного вокзалу або аеропорту до квартири або номера в готелі.

У цьому випадку буде набагато вигідніше замовити таксі, ніж витратитися на оренду автомобіля. Заодно ви не будете переживати за збереження транспортного засобу і його поточне обслуговування.

І в будь-якому випадку пам'ятайте: комфорт в поїздці - це головне. Так що вибирайте саме те, що на даний момент зручніше особисто для вас.

28.11.2015
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися