Перевезення вантажів на вантажному таксі: переваги та недоліки - Зображення 3
Shark-Taxi > Новини >

Переваги вантажного таксі

Переваги вантажного таксі

Необхідне перевезення вантажу, а ви все ще покладаєтеся на свої сили та власне авто? Ви безумовно не чули про послугу вантажного таксі. Тепер замість того, щоб мучитися та самостійно транспортувати від мало- до великогабаритних вантажів, ви можете довірити це професіоналам, тим самим позбавивши себе від можливих труднощів та неприємних наслідків.

Про що йде мова? Авто типу седан безумовно не призначені для перевезення великих вантажів, або вантажів меншого розміру, але з пасажирами. Тому, в дорозі об'єкт перевезення може зіпсувати салон та заподіяти масу незручностей. Для того, щоб уберегти себе від таких нюансів, вам варто розглянути послуги та переваги вантажного таксі.


Перевезення вантажів на вантажному таксі: переваги та недоліки - Зображення 1


Великий спектр виконуваних робіт

Завдяки новій системі вантажоперевезень, і великому вибору вантажних машин, розширюється й спектр послуг, які можна надати. Хетчбеки, універсали, мінівени, мікроавтобуси та фургони мають значно більшу місткість, підбираються відповідно до особливостей вашого вантажу та дозволяють виконувати різні поставлені завдання.

Які ж перевезення можна здійснити завдяки послугам вантажного таксі? Представляємо вам одні з найбільш запитуваних варіантів:

  • перевезення великогабаритних меблів;
  • перевезення побутової техніки;
  • перевезення пасажирів з чемоданами;
  • перевезення цінних речей;
  • перевезення рослин;
  • перевезення продуктів;
  • вивезення сміття і т.д.

Також вантажне таксі може допомогти у вирішенні найбільш трудомістких завдань, таких як повноцінний переїзд - квартирний, офісний, складський і т.д. Самостійно перевозити всі предмети побуту, офісні меблі, або коробки зі складу - дуже тривалий та відповідальний процес. А звернувшись до послуг вантажного таксі ви значно заощадите час та сили для інших більш пріоритетних справ.

Основні переваги

Розглянемо 3 найбільш важливих позитивних моменти, які значно підвищують попит на послуги саме вантажних таксі:

1. Великий вибір вантажних авто.

Залежно від габаритів вашого вантажу, при оформленні замовлення ви можете вибрати, який саме автомобіль буде задіяний. Для перевезення, наприклад, пасажирів з чемоданами або продуктами можна скористатися універсалом або мінівеном, тут також грає роль і кількість пасажирів в поїздці. Для перевезення більших речей, наприклад, меблів, музичних інструментів, техніки і так далі, можна замовити мікроавтобус або фургон.

2. Час подачі автомобіля.

Тут в основі роботи лежать принципи пасажирського таксі. Вам достатньо оформити замовлення, повідомивши оператора про всі його тонкощі, про характер речей, що перевозяться та про кількість пасажирів в поїздці. Далі почне проходити підбір авто, але головний плюс цієї дії в тому, що до вас направлять вільну машину, що знаходиться в мінімальній відстані від вас, при цьому відповідає на всі ваші вимоги.

3. Вигідні ціни за послуги.

Те, що не може не радувати замовника - низька вартість перевезення. Найчастіше клієнти в силах самостійно зайнятися пакуванням та завантаженням своїх речей, що дозволяє їм не оплачувати додаткові послуги вантажників. В такому випадку, оплата за послуги вантажного таксі буде полягати тільки в кілометражі перевезення. Також, щоб зробити послугу ще більш вигідною, при замовленні ви можете обрати авто економ класу на газовому або дизельному паливі, що істотно знизить витрати по оплаті.


Перевезення вантажів на вантажному таксі: переваги та недоліки - Зображення 2


Щоб безпечно та без шкоди для свого майна здійснювати переїзди та перевезення будь-якої складності, радимо звернутися до компанії з вантажоперевезень NOSHA! Вигідні ціни, професійне обслуговування, уважний підбір авто за вашими вимогами та оперативність в роботі - все, що потрібно вам, щоб забути про свої клопоти самостійного транспортування вантажів!

31.10.2020
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Перевезення вантажів на вантажному таксі: переваги та недоліки - Зображення 18
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися