Всі послуги всередині одного додатка - Зображення 3
Shark-Taxi > Новини >

Один додаток — безліч зручностей

Один додаток — безліч зручностей

У наш час для забезпечення простого та динамічного життя покликані працювати найрізноманітніші додатки та сервіси у самих різних сферах їх діяльності. Однак, наявність на особистому гаджеті N-ої кількості додатків не завжди раціональна та зручна, а іноді навіть і дратівлива.

Пояснимо: велика кількість допоміжних додатків може дуже негативно позначитися на емоційному стані користувача, наприклад, в разі, якщо необхідно негайно прийняти певні рішення. У такій ситуації переміщення від одного сервісу до іншого не тільки може зайняти деякий час, але і абсолютно заплутати користувача, відбиваючись на його спокої не найвдалішим чином.

Іншим варіантом, а саме незручним, може стати випадок, якщо користувач потребує все тієї ж кількості додатків, але не може підтримувати їх функціонально та технічно.

Для того, щоб не стикатися з такими проблемами, SHARK Taxi пропонує до використання один додаток, яке закриє собою певний сегмент.

Всі послуги всередині одного додатка - Зображення 1

Додаток SHARK

Додаток від SHARK Taxi — це універсальний спосіб використання широкого ряду послуг, актуальних для будь-якого користувача. Відтепер не доведеться завантажувати та підтримувати на своєму девайсі безліч додатків — один додаток та маса зручностей.

Що ж пропонує додаток SHARK? Різноманітність послуг вас приємно здивує. Послуги можна умовно розділити на кілька напрямків:

Таксі. SHARK Taxi готове здійснити для вас поїздки вищого класу з рівневим сервісом, надаючи на ваш розсуд кілька класів:

 • "Економ";
 • "Стандарт";
 • "Комфорт";
 • "Універсал";
 • "Мінівен";
 • "Улюбленець";
 • "Дитячий";
 • "Бізнес";
 • "Мікроавтобус";
 • "Тверезий водій".

Евакуатор. У додатку ви можете здійснити екстрений виклик евакуатора при виникненні надзвичайної ситуації, не втрачаючи дорогоцінного часу на зайві дії. Наші фахівці нададуть вам допомогу по вищому розряду.

Вантажне таксі. SHARK Taxi допоможе перевезти будь-який малогабаритний вантаж швидко, безпечно та економічно, порівняно з викликом повноцінної транспортної компанії. Скориставшись тарифом "Вантажний" ви зможете з легкістю здійснити поїздку разом зі своїм майном.

Доставка та кур'єрські послуги. Доставка вже увійшла в життя напевно кожної людини, тому мати можливість швидко її замовити — це гарна перевага. SHARK Taxi пропонує кілька варіантів доставки:

 • автодоставка;
 • мото доставка;
 • піша доставка.

А також, дуже висококласні кур'єрські послуги для здійснення транспортування цінних документів тощо за тарифом "Кур'єр".

Всі послуги всередині одного додатка - Зображення 2

Функціонал додатка

Технічна складова додатка дуже проста та зручна у використанні, що дуже легко оцінити, скориставшись їм. Високоточна деталізація карти, і визначення місцезнаходження, вже з самого початку позбавляє вас від необхідності вводити дані початкового пункту вручну. Вибравши кінцевий адресу, ви переходите в меню вибору тарифу/послуги, де вам не важко буде визначитися з одним з них. Варто відзначити, що в цьому ж вікні ви зможете уточнити і спосіб оплати.

У деяких послугах, таких як наприклад "Доставка", функціоналом передбачено вікно, в якому ви зможете вказати все необхідне, щодо вашого замовлення.

Тарифи SHARK Taxi досить економічні, що не може не радувати зацікавленого клієнта. Інформацію по тарифам, а також новини, ви зможете уточнювати в своєму особистому кабінеті — ще одна невід'ємна зручність для вас. Крім допоміжної інформації, в особистому кабінеті можна уточнити свої дані, відзначити улюблені місця, відстежити історію замовлень, а також контролювати бонуси та промокоди, що діють на даний період часу.

Додаток SHARK Taxi — це усі актуальні послуги для вас, зібрані в одному місці на вашому гаджеті. Безліч зручностей всього за пару кліків. А якщо у вас виникнуть питання або пропозиції, ви завжди зможете скористатися службою підтримки всередині додатка.

24.03.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Всі послуги всередині одного додатка - Зображення 18
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися