SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Коли вигідніше замовляти таксі?

Коли вигідніше замовляти таксі?

Здійснювати поїздки будь-якій людині необхідно щодня: доїхати на роботу, дістатися на навчання, відправитися за покупками і т.д. Ті, хто все ще не обзавівся особистим транспортом, подорожує по місту або на громадському, або на таксі. Очевидно, що другий варіант більш комфортний, швидкий, і коштує не так дорого, як багатьом здається.

Однак, потрібно розуміти від чого залежить ціноутворення в сервісах таксі. Один з найбільш однозначних факторів, що впливають на ціну майбутньої поїздки — це кількість вільних машин в конкретний період часу, в певному радіусі того місця, де ви знаходитесь. Основа сервісу таксі — це чіткий баланс попиту та пропозиції, де попит — це замовлення клієнтів, а пропозиція — вільні автомобілі. Алгоритми багатьох сервісів таксі в годину-пік формують специфічний коефіцієнт, який безпосередньо впливає на вартість поїздки. Такий ефект ви, як пасажир, могли досить часто спостерігати.

Команда SHARK Taxi провела аналіз здійснення замовлень, їх вартості та часового діапазону, і зробила висновки про те, в який час вигідніше замовляти таксі.

Актуальний час для економічного здійснення поїздок - Зображення 1

Актуальний час для доступного замовлення таксі

Зовсім не викликає подиву той факт, що першою годиною-пік вважається ранкова, а саме проміжок між 08:00 і 09:00 (початок робочого дня). Тому рекомендуємо виїжджати трохи заздалегідь, і в залежності від відстані вашої поїздки, викликати таксі близько 07:00-07:30. Кращий час для ранкових поїздок — це до 08:00 та після 10:00. Замовляючи таксі в більш сприятливий час, ви і заплатите менше, і поїздка пройде швидше, оскільки ви не опинитеся в пробці.

Увечері ситуація складається схожим, якщо не ідентичним чином: вечірня година-пік (кінець робочого дня) пророкує високі коефіцієнти, тому для економії коштів вам слід остерігатися проміжку 17:00-19:00. Щоб дістатися додому швидко та в спокої, викликайте таксі за півгодини до кінця робочого дня або після 7 вечора.

Актуальний час для економічного здійснення поїздок - Зображення 2

Ми розглянули буденні години-пік, проте, під кінець тижня, а саме в п'ятницю та суботу, спостерігається ще один високонавантажений період часу. У вихідні проявляється особлива активність, всі хочуть відпочити, тому в середньому з 22:00 до 03:00 вільних таксі можна не знайти. Обумовлено це не тільки великим попитом від пасажирів, а й тим, що в нічний час працює менша кількість водіїв. Оптимальним рішенням для економії грошей, і створення безпечних умов поїздки додому, буде замовлення таксі в момент настання цілої години, або за кілька хвилин до цього моменту (23:50, 00:45, 1:00 і т.д.)

Окремий момент, який заслуговує на увагу — це замовлення таксі у погану погоду. Коли на вулиці дощ, сніг, сильний вітер або моторошна сльота, таксі викликається в 3-4 рази частіше. Щоб не залишитися без транспортного засобу, і не потрапити на шалені коефіцієнти, продумайте замовлення таксі заздалегідь.

Подорожуйте економно та комфортно, усвідомлено підходячи до питання замовлення таксі!

29.09.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися