Нашим чотириногим друзям, як і нам, може знадобиться поїздка по місту - Зображення 1
Shark-Taxi > Новини >

Допомога чотириногим друзям в подорожі по місту

Допомога чотириногим друзям в подорожі по місту

Нашим чотириногим друзям, як і нам, може знадобиться поїздка по місту або за місто, природно, в компанії улюбленого господаря.

Причина може бути різною — відвезти улюбленця до ветлікарні, на виставку або взяти з собою в подорож.

У таких випадках виручить Shark Taxi.

Скориставшись послугою «Перевезення тваринного», Ви зможете уникнути косих незадоволених поглядів пасажирів громадського транспорту, а також не доведеться ризикувати зіпсувати оббивку в Вашому власному автомобілі, якщо чотириногий друг стане скакати по салону від страху або від радості.

У салоні автомобіля Shark Taxi не тільки Вам, але і Вашим улюбленцям буде приємно перебувати, а доброзичливі водії забезпечать перевезення з мінімальним рівнем стресу для вихованця.

У Вашому розпорядженні автомобілі для перевезення тварин будь-якого розміру. Немає ніяких обмежень — собаки будь-яких порід, птиці, кішки і інші тварини будуть доставлені з належною увагою.

Життя занадто коротке, щоб економити на власному комфорті. З Shark Taxi все буде інакше. Твій комфорт на відстані кліка.

13.10.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Нашим чотириногим друзям, як і нам, може знадобиться поїздка по місту - Зображення 16
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися