Shark Taxi представляє: міні-рекламний серіал - Зображення 5
Shark-Taxi > Новини >

Shark Taxi представляє: міні-серіал

Shark Taxi представляє: міні-серіал

Мабуть, назвати компанію Shark Taxi "звичайної" вкрай складно. Але саме інноваційний підхід, прагнення зробити життя клієнта максимально комфортною, жорсткий контроль тарифів і увагу до потреб кожного пасажира і стали причиною того, що про нас знають практично в кожному куточку України.

Один день з Shark Taxi: незалежний стрес-тестОднак ми не зупиняємося на досягнутому. Наші філії відкриваються в нових містах, а список послуг неухильно зростає.

Но, приділяючи максимум уваги клієнтам, ми, на жаль, занадто довго не звертали уваги на одну важливу річ.

Один день з Shark Taxi: незалежний стрес-тестЩе до недавнього часу у нас був лише один рекламний ролик. І він, звичайно ж, не в змозі відобразити всі ті переваги, які отримує кожен клієнт, який звертається до Shark Taxi.

Саме тому нами було прийнято рішення: випустити цілий міні-серіал з семи роликах, кожен з яких буде розкривати перед глядачем особливості нашого сервісу.

Причому до створення ми підійшли ґрунтовно: в зйомках всього пари десятків секунд ролика, який вийде найближчим часом, було зайнято 15 акторів, які працювали три повних дні.

Один день з Shark Taxi: незалежний стрес-тестРезультат ви зможете оцінити самі в самому найближчому часі. І ми щиро сподіваємося, що ви знайдете цей ролик не тільки цікавим, але і максимально корисним.

Так що не пропустіть прем'єру і залишайтеся з Shark. Адже найцікавіше тільки починається!

Один день з Shark Taxi: незалежний стрес-тестShark Taxi - Україна

27.01.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Shark Taxi представляє: міні-рекламний серіал - Зображення 20
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися