SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Перевезення особистих речей: особливості планування транспортування

Перевезення особистих речей: особливості планування транспортування

Перевезення особистих речей часто характеризуються своєю громіздкістю, що означає, що їх важко транспортувати. Необхідно все організувати, ретельно підготуватися, знайти правильний транспорт, завантажити майно. Однак вам не потрібно брати на себе всі процеси. Ніхто, крім вас, не може упакувати ваші речі за вашої ж конкретної потреби, але сервіс SHARK може допомогти з завантаженням і проведенням таких процедур, як перевезення особистих речей в рамках тарифу “Вантажне таксі”.

Перевозимо особисті речі вигідно та швидко - Зображення 1

Коли виникає необхідність?

Важливо розуміти, що перевезення особистих речей — це не те саме, що переїзд на нову квартиру. Є багато ситуацій, у яких вам або вашій близькій людині може знадобитися вантажний транспорт, наприклад:

 1. Переїзд на нове місце проживання при купівлі нової квартири, будинку тощо.
 2. В рамках сезонного переїзду на дачу або ПМЖ.
 3. У випадках тимчасового або повного переїзду в нову країну під час тривалого відрядження (витрати на житло зазвичай покриває компанія, а ось на покриття чеків за транспортування речей не варто розраховувати).
 4. Переїзд у зв’язку з навчання у іншому місті, і навіть за кордоном (враховуйте, що може знадобитися і перевезення меблів, а не тільки речей).

Перевозимо особисті речі вигідно та швидко - Зображення 2

Поради при перевезенні особистих речей

Незважаючи на те, яка причина перевезення особистих речей, їх необхідно ретельно і комплексно підготувати. Щоб ваші приготування пройшли успішно, рекомендуємо наступне:

 • Робимо повний аудит та/або позбавляємося непотрібних речей (насправді, ніхто не змушує вас позбуватися, але принаймні ви повинні визначитися, що вам точно знадобиться, а що може залишитися і почекати кращого випадку для перевезення, беремо тільки найнеобхідніше).
 • Готуємо пакувальні матеріали (щоб упакувати й транспортувати власність якомога більш організовано, вам знадобляться: скотч, ножиці, стретч-плівка, пухирчаста плівка для обгортання крихких предметів, звичайний папір, картонні коробки, компактні пакети, пакети для сміття, міцні пакети для одягу, коробки з етикетками тощо).
 • Призначаємо дату доставки майна (особисто визначте дату, коли ви збираєтеся здійснити вантажоперевезення, щоб процес пройшов гладко та без зайвих дій).
 • Правильно пакуємо вантаж і маркуємо коробки (запорука безпечної доставки — правильна упаковка, багатошаровість щільного пакувального матеріалу надійно захистить вашу річ).
 • Виділяємо окреме місце для «важливих речей» (бажано розділяти документи та цінні речі в папки/контейнери, і складати в сумки чи валізи).
 • Вибираємо вантажівку і викликаємо вантажників (рекомендуємо вибрати рішення 2 в 1 і замовити транспортну послугу SHARK Taxi за тарифом «Вантажний»).

Після цього вся відповідальність переходить до сервісного фахівця, і ви можете спокійно чекати доставки вашого вантажу. Вантажники швидко та професійно впораються із завантаженням та фіксацією,, а водій встановить найбезпечніший і відносно швидкий маршрут. Причому всі ці операції в рази дешевше виклику логістичної компанії.

Перевозимо особисті речі вигідно та швидко - Зображення 3

Особисте у руки професійних спеціалістів

Обирайте SHARK Taxi не тільки тому, що це дозволяє безпечно та доступно перевозити особисті речі, а й тому, що сервіс також може організувати транспортування:

 • меблів;
 • побутової техніки;
 • обладнання;
 • будівельних матеріалів;
 • музичних інструментів та багато іншого.

Варто зазначити, що замовити послугу вантажоперевезення ви можете як по місту, так і у міжміському напрямку. Вантажне таксі працює в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Кропивницькому, Кривому Розі та інших містах України. Перевозьте впевнено — обирайте SHARK!

11.04.2023
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися