SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

7 альтернативних пропозицій на перевагу власному авто

7 альтернативних пропозицій на перевагу власному авто

Очевидно, що власний автомобіль нещодавно був єдиним способом пересування, який міг би забезпечити і свободу, і комфорт, і достатню безпеку, і мобільність. Але в наші дні з появою альтернативних способів пересування та мобільними ресурсами стало набагато більше можливостей. Давайте розглянемо 7 основних варіантів пересування містом, при яких не знадобиться власний автомобіль, а значить і глобальні витрати на його покупку.

Альтернативні способи пересування у місті - Зображення 1

Громадський транспорт

Поряд з інноваціями у транспортній сфері варто приділити увагу і громадському транспорту. З недавніх пір автобуси та тролейбуси в будь-якому місті можуть пересуватися вільно в рамках своєї смуги, а трамваям та метро і поготів нічого не перешкоджає. У той час як на власному авто ви стояли б у пробці, у громадському транспорті на сьогоднішній день ви можете добратися швидше. Звичайно, у певних випадках цей аргумент не працює, однак є інший — громадський транспорт є доступнішим. В ідеалі хотілося б досягти і таких же умов комфорту, як в особистому авто, але щодо цього є інша альтернатива.

Альтернативні способи пересування у місті - Зображення 2

Сервіс замовлення таксі

Щоб поєднати показники комфорту та економічності, ви можете скористатися послугами таксі. Просто потрібно знайти сервіс таксі, в якому будуть враховані ваші запити. Актуальним прикладом буде сервіс SHARK Taxi, який пропонує за низькими цінами не лише класичні пасажирські поїздки, а й додаткові транспортні послуги, дотримуючись високого рівня комфорту та безпеки.

Альтернативні способи пересування у місті - Зображення 3

Оренда машини

Якщо вам все ж таки підходять умови, які може дати особиста машина, то можна знайти альтернативу найбільш наближену. Ви можете орендувати авто на кілька годин, добу або на проміжок часу, який вам потрібен. Отже, орендуючи авто тільки при необхідності, ви можете значно заощадити бюджетні кошти, не втрачаючи при цьому як подорож.

Альтернативні способи пересування у місті - Зображення 4

Сервіси мікромобільності

Актуальна хвиля, яка накрила й Україну — станції прокату електросамокатів та електровелосипедів. Такий вид транспорту ви можете вибрати, якщо підтримуєте ідею екології, вам важлива швидкість і доступність, і ви подорожуєте на короткі дистанції.

Carpooling або ridesharing

Тренд на спільні поїздки може істотно спростити ваше життя та вибір, пов'язаний із власним авто. Йдеться про те, що воно може вам не знадобитися, якщо машина вже є у ваших рідних, друзів чи сусідів. Варто лише визначити, чи дорогою вам, і тоді ви не тільки зможете приємно провести час у дорозі, але й станете раціонально використовувати пасажирські місця, економити кошти і у світі буде на одну машину менше, що дасть йому спокійніше "дихати".

Піші пересування

Не варто забувати і про те, що пересуватися на короткі, а іноді й довгі, дистанції можна пішки. Так ви не тільки заощадите гроші, максимально підтримуватимете питання екології, але й зможете провести час за приємною прогулянкою, і, можливо, відкриєте для себе нові цікаві місця.

Альтернативні способи пересування у місті - Зображення 5

Поєднання способів пересування

Найпоширенішим варіантом, звичайно, було і залишається поєднання різних способів пересування, де вибір складатиметься лише з ваших бажань та потреб. Якщо у вас не буде необхідності кудись поспішати, то ви зможете бюджетно дістатися громадським транспортом, самокатом або пішки. Якщо ж буде гостра потреба термінового пересування містом, ви завжди можете замовити таксі і дістатися з комфортом.

Не обмежуйте себе рамками одного вибору, мобільність це про універсальні можливості!

20.01.2022
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися