SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Купівля машини або таксі: що вигідніше

Купівля машини або таксі: що вигідніше

Сьогодні багато автолюбителів задаються питанням: як вигідніше, їздити на бензині, газі або дизелі? Але головне питання полягає навіть не в цьому. Чи вигідно купувати українцям власний автомобіль або краще користуватися послугами таксистів? Давайте детальніше розберемося в цьому.

Переваги використання особистого авто:

 • Власник може, коли йому заманеться взяти свій автомобіль та поїхати, куди захоче.
 • Водій завжди сам відповідає за свої дії на проїжджій частині.
 • Впустити в автомобіль власник може тільки того, кого захоче.
 • Багатьом чоловікам дуже приємно не тільки водити власну машину, але й займатися її ремонтом, доглядати за нею тощо.

Купівля машини або таксі: що вигідніше для українців? - Зображення 1

Що варто враховувати при їзді на особистому авто?

Багато хто власний автомобіль ніколи не проміняє на поїздки в громадському транспорті або таксі. Але потрібно розуміти, що експлуатація машина незмінно пов'язана з такими моментами, як:

 • купівля палива;
 • витрати на технічний огляд машини;
 • необхідна заміна масла та інших витратних матеріалів;
 • ймовірні ремонтні роботи;
 • оплата страхування, автостоянок;
 • форс-мажорні ситуації;
 • тривалий знос машини.

Щоб зрозуміти, наскільки дорого обходитиметься власний автомобіль, наприклад, за рік експлуатації, потрібно, перш за все, розуміти, що витрати будуть проводитися не тільки на паливо та ТО. Наведемо приклад з Hyundai Accent.

Об'єм двигуна даної модифікації авто становить 1.6 л. У комплектації з коробкою автоматом машина витрачає приблизно 10 л бензину на 100 км пробігу в межах міської межі. Виходить, що за кожні 100 км собівартість проїзду доводиться платити від 230 грн. і вище. Якщо враховувати додаткові витрати на станції техобслуговування, виходить, що приблизно за кожні 100 км необхідно додати як мінімум 150-200 грн. на обслуговування автомобіля. Це мінімальні цифри.

У підсумку виходить, що тільки 100 км пробігу обійдуться не менше ніж в 430 грн. Тобто 4,3 грн за 1 км. Це при найгрубіших та мінімальних підрахунках. А якщо включити оплату паркування, страховку, можливі штрафи, непередбачені поломки, заміну гуми, то ця цифра збільшується мінімум в двоє-троє, до 8-10 грн за 1 км. І це все без обліку покупки самого автомобіля!

Вигідно купувати машину? Або краще користуватися таксі?

Якщо взяти до уваги, наприклад, нашу компанію таксі, вартість проїзду за 1 км становить в середньому 6-7 грн. Виходячи з таких міркувань, можна з упевненістю стверджувати, що поїздки зі службою таксі SHARK TAXI - це зовсім недорого. Так що гарненько подумайте, чи є сенс в покупці дорогого автомобіля. До того ж, викликати водія дуже легко, перебуваючи в будь-якому місці, скориставшись мобільним додатком таксі.

Роблячи висновки, можна з упевненістю сказати, що для українських громадян, звичайно ж, послугами таксистів користуватися набагато дешевше, ніж купувати авто, а потім займатися його обслуговуванням і т.д. Це підтверджено багатьма дослідженнями. До того ж, поїздка з досвідченим водієм таксі - це завжди безпека, можливість дістатися в необхідний пункт недорого та комфортно.

22.08.2020
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися