Перевезення меблів в Україні - Зображення 5
Shark-Taxi > Новини >

Перевезення меблів: правильна організація і якісне транспортування

Перевезення меблів: правильна організація і якісне транспортування

За необхідності перевезти меблі, чи то антикварний комод, чи то сучасний диван-трансформер, необхідно ґрунтовно підходити до багатьох питань, починаючи від підготовки вантажу, закінчуючи безпосередньо перевезенням. І якщо перша частина буде залежати безпосередньо від вас і ваших рішень, то перевезення меблів може лягти на плечі фахівців сервісу SHARK Taxi — досить просто замовити послугу "Вантажне таксі" у вашому місті.

Що ж, давайте ж обговоримо, як правильно і грамотно організувати перевезення меблів, враховуючи всі необхідні фактори для можливості їх подальшого використання.

Перевезення меблів в Україні - Зображення 1

Можливі проблеми під час вантажоперевезення

Очевидно, що переважна більшість людей при бажанні перевезти меблі спочатку замислюється про те, як здійснити цей процес самостійно, за умови, якщо в сім'ї є хоча б легковий транспорт. Однак, поспішаємо вас застерегти, під час особистого здійснення вантажоперевезення у вас можуть виникнути труднощі вже на перших етапах. Проблеми, з якими ви можете зіткнутися — це:

 • Габаритність меблів (не кожні меблі розбираються, і далеко не всі в такому разі помістяться в автомобілі).
 • Схильність меблів до механічних пошкоджень (при завантаженні в ліфт або авто висока ймовірність зачепити меблі, і пошкодити їх).
 • Втрата дрібних деталей (без ґрунтовної підготовки при самостійному перевезенні меблів можна розгубити невеликі полиці, фурнітуру та інше).
 • Велика вага (деякі меблі, крім того, що можуть бути вельми габаритними, можуть бути ще й дуже важкими, і самотужки з ними впоратися не вийде).
 • Пакування нестандартних меблів (сучасні меблі вирізняються найрізноманітнішою конструктивною складовою, що викликає труднощі під час їх пакування).
 • Загальний обсяг (якщо ви власник легкової машини, будьте готові до того, що за один раз вам не вдасться перевезти всі меблі, що ви запланували).
 • Тривалість процесу (самостійне перевезення великогабаритних меблів може забрати більше часу, ніж ви думаєте).

Перевезення меблів в Україні - Зображення 2

Грамотний підхід до транспортування

Якщо безпосередньо з завантаженням і перевезенням меблів можуть допомогти фахівці SHARK Taxi, то приділити увагу підготовці меблів ви повинні самі, якщо, звичайно, ви маєте намір і далі використовувати їх за призначенням. Не важливо, поточні це меблі або нові — грамотна організація і підготовка до переїзду не тільки прискорить сам процес перевезення, а й продовжить термін експлуатації самого вантажу.

Звичайно, для проведення підготовчих етапів, ви можете звернутися до спеціалізованих служб, але ми вважаємо, що вони не настільки складні, і не забирають великої кількості часу, тому їх можна цілком здійснити самостійно, маючи всього кілька підручних засобів, заощадивши при цьому багато грошей. Отже, приступимо.

Підготовка вантажу

Скористайтеся будь-яким щільним пакетом або зіп-пакетом, щоб скласти в нього фурнітуру, яку ви першочергово демонтуєте з меблів. Якщо йдеться про гарнітури, то наступний крок — це зняття полиць і шухляд, та їхнє ретельне пакування в захисну плівку. Після варто зосередитися на скляних елементах (якщо вони підлягають демонтажу). Рекомендуємо все скляне обертати пухирчастою плівкою.

Процес розбирання меблів

Цей етап характеризується максимальним поділом меблів на складові частини. Скориставшись звичайною викруткою або шуруповертом, розібрати, скажімо, кутовий диван буде не так вже й складно. Так, цей процес займе трохи більше часу, зате заощадить ваші кошти.

Пакування меблів

Якісне пакування меблів захистить їх від більшості пошкоджень, тому ігнорувати цей етап категорично не радимо. Усі меблі (кожну їхню деталь) потрібно упакувати в щільну плівку в кілька шарів, ще краще — в пухирчасту. Особливо делікатні меблі можна обмотати щільними пледами — це забезпечить ще більший рівень захисту під час перевезення.

Маркування окремих частин

Маркування — етап, що проходить паралельно з пакуванням. Він забезпечить не тільки зручність подальшого розпакування і монтажу, а й акуратність завантаження і перевезення, якщо на деталях будуть написи на кшталт: "Верх" або "Верхня частина", "Обережно! Крихке!", "Відкривати тут" тощо. Написи за своєю особливістю мають підказувати, з якою деталлю ми маємо справу і як її потім встановити.

Перевезення меблів в Україні - Зображення 3

Вибір вантажного транспорту

Правильний підбір вантажного транспорту — це як мінімум чверть успіху всього перевезення. При замовленні послуги "Вантажне таксі" в SHARK, вибираючи вантажівку, орієнтуйтеся на обсяг і габарити свого вантажу. Сервіс надав оптимальний вибір вантажного транспорту, тому труднощів з підбором бути не повинно. Ви можете зупинитися на:

 • авто з малим кузовом (1,7×1×0,9 м, до 500 кг, до 1,6 м³)
 • машині із середнім кузовом (2,6×1,6×1,5 м, до 1000 кг, до 6 м³);
 • транспорті з великим кузовом (4×1,9×2 м, до 2000 кг, до 15 м³).

Завантаження і вантажоперевезення

Особлива увага потрібна безпосередньо до завантаження майна, а саме до комбінації перенос-спуск-завантаження. З урахуванням цієї комбінації, будьте уважні в зонах:

 • дверних прорізів;
 • поворотів на сходових майданчиках;
 • сходів;
 • ліфтів.

Саме в цих місцях найчастіше можна заробити пошкодження меблів. Однак, якщо ви не впевнені, що зможете так уважно транспортувати вантаж до вантажного авто, ви завжди можете скористатися допомогою вантажників SHARK Taxi.

Перевезення меблів в Україні - Зображення 4

Правильність розміщення та фіксації меблів

Те, як саме меблі будуть завантажені в авто, багато в чому залежить безпосередньо від їхнього типу. За своєю особливістю меблі можуть бути корпусними, модульними, м'якими та антикварними. Виходячи з того, з яким типом меблів ми маємо справу, сформовані правила і рекомендації щодо їхнього завантаження та перевезення.

 • Перевезення корпусних меблів

Якщо займатися корпусними меблями, то перевозити їх можна як у зібраному вигляді, так і окремими частинами. І це їхній великий плюс, оскільки розібрати такі меблі можна досить легко і без пошкоджень. Будь-які рухомі та декоративні деталі слід демонтувати й упакувати, як власне і фурнітуру. Категоричних вимог до розміщення і фіксації корпусні меблі не мають, достатньо зафіксувати упакований вантаж щільно, щоб забезпечити безпечне перевезення.

 • Транспортування модульних меблів

Модульні меблі, як і корпусні, легко піддаються розбиранню та збиранню, тому труднощів у транспортуванні виникнути не повинно. Єдина рекомендація щодо розміщення — спочатку завантажити великі модулі, і тільки потім середні.

 • М'які меблі

Оскільки м'які меблі практично не підлягають розбиранню, їх необхідно щільно зафіксувати пакувальною плівкою в одному положенні, це стосується і меблів-трансформерів. Дрібні м'які меблі розбирати не потрібно, достатньо якісного пакування і фіксації.

 • Ексклюзив та антикваріат

Під час перевезення ексклюзивних або антикварних вантажів необхідно приділити особливу увагу акуратному демонтажу знімних механізмів і фурнітури, а також провести частковий розбір за старими з'єднаннями, які все ще досить щільно тримаються. Завантаження антикваріату своїми силами — дуже ризикований процес, у цьому випадку краще довіритися нашим фахівцям.

SHARK Taxi надає допомогу вантажників (за запитом) і здійснює безпечне та вигідне перевезення вантажів в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі, Кропивницькому та інших містах України, щоб у вас завжди була можливість транспортувати свої меблі та інше майно швидко та недорого. Довіряйте свої вантажі професіоналам!

31.01.2023
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Перевезення меблів в Україні - Зображення 20
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися