Чайові в таксі - Зображення 2
Shark-Taxi > Новини >

6 найщедріших на чайові міст України

6 найщедріших на чайові міст України

Чайові — це давно знайоме кожній людині поняття. Залишаючи чайові працівникові певної сфери, ви благородно висловлюєте йому повагу та вдячність за виконану роботу. Однак, далеко не кожен слідує такому способу.

Однозначно, залишені чайові — це і показник гарного результату працівника, і варто розуміти, що клієнт не захоче залишати чайові фахівцю сфери послуг, якщо з ним обійшлися неналежно, робота була виконана неякісно, або виконувалася довго.

Так і в таксі, на чайові, крім плати за поїздку, водій може розраховувати, якщо добре постарався в роботі. Привітне ставлення, необхідна допомога з багажем, гідний зовнішній вигляд авто, чистий та охайний салон, ненав'язлива музика, а також поведінка самого водія — кожна деталь створює сприятливу атмосферу поїздки, і як наслідок сприятливо впливає на розмір можливих чайових.

Якщо ви надасте висококласний сервіс, то і подяка буде відповідною.

ТОП міст за рівнем чайових

Ми вирішили провести невелике аналітичне дослідження, і розібратися, наскільки високо та щедро оцінюють роботу водіїв таксі жителі окремих міст України, і як часто вони це роблять. Проаналізувавши певні дані, ми вивели процентне співвідношення таких міст:


Чайові в таксі - Зображення 1


Так можна відзначити, що найбільш щедрим містом виявилася Одеса, а столиця зайняла 3 місце в рейтингу. Цікаво, що кожен третій та кожен п'ятий користувач залишає чайові в Одесі та Запоріжжі відповідно. На останньому місці даного топа виявився Кривий Ріг.

Цікаво і те, що чайові частіше залишають в п'ятницю та суботу, напередодні вихідних та в сприятливому настрої. А найрідше це відбувається в понеділок, а також в ранковий час будніх днів.

Залишивши чайові водієві за відмінну роботу, клієнти часто доповнюють свою подяку коментарем, відзначаючи окремі моменти поїздки, як наприклад впевнене водіння, ввічливість та допомога, відмінну музику або цікаву ненав'язливу бесіду.

24.03.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Чайові в таксі - Зображення 17
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися