SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Сучасні проблеми переповненості громадського транспорту – рішення є!

Сучасні проблеми переповненості громадського транспорту – рішення є!

Скориставшись послугами Shark Taxi Вам не доведеться штовхатися серед десятків людей, переживати за збереження речей і зустрічатися з хамством роздратованих пасажирів.

Крім того, ми розуміємо важливість пересування з дітьми. Саме тому завжди готові надати автомобіль з некурящим водієм, зручним дитячим кріслом і, що важливо, подача такої машини здійснюється протягом 7 хвилин.
Shark Taxi подбає і про безпеку поїздки Вас і Ваших діток будь-якого віку.

Користуючись послугами Shark Taxi ви можете бути спокійні: дитяче крісло є абсолютно безпечним і ергономічним, тому дитина буде сидіти в зручному, безпечному положенні, що дуже важливо для зростаючого організму.

Оцініть всі переваги поїздки для маленьких пасажирів вже зараз. Висока якість послуг, що надаються, рівень комфорту і доступні ціни — Shark Taxi припаде до смаку навіть самим прискіпливим користувачам.

20.09.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися