Як легендарний борець за права водіїв став таксистом Shark - Зображення 2
Shark-Taxi > Новини >

Легендарний борець за права автомобілістів став таксистом Shark

Легендарний борець за права автомобілістів став таксистом Shark

Потік відео, які нам надсилають, і не думає зменшуватися. Причому, часом нові відеоролики викликають у нас непідробне здивування.

Саме так сталося в цей раз. Чи жарт: сервісом Shark Taxi зацікавився не хто-небудь, а Олександр Куницький (він же ZPSanek): знаменитий український захисник прав автомобілістів, добряче попсував немало крові нечистим на руку — та й просто бездарним — працівникам дорожньої поліції.
На цей раз відомий (щоб не сказати — без будь-яких применшення легендарний) відеоблогер вирішив спробувати себе в якості водія Shark Taxi.

Потрібно сказати, Олександр вельми гідно показав себе в свій перший день роботи таксистом. Навіть при тому, що Одеса — не його рідне місто, а додаток Shark для водіїв він запустив вперше, ніяких проблем не виникло.
Звичайно, потрібно віддати належне продуманості як сервісу, так і самої програми (про що герой відео сам зізнався в кінці). Однак особистий досвід також зіграв важливу роль.
Безсумнівно: дивитися ролик буде цікаво як тим, хто збирається в найближчому майбутньому заробляти за допомогою свого авто, так і постійним глядачам каналу. Блогер досить докладно оглянув особливості роботи в Шарк, включаючи можливості вибору критеріїв замовлення і радіуса захоплення, вплив класу авто на заробіток таксиста і інші важливі моменти.
Цікаво дивитися і на сам процес роботи. Час, що проводиться в приємних бесідах з не менш приємними пасажирами проходить абсолютно непомітно. Всі 15 з невеликим хвилин ролика пролітають як одна мить.

До речі, не обійшлося і без давно став для ZPSanek спілкування з представниками дорожньої поліції. Втім, наш герой як завжди вийшов переможцем із ситуації, гідно відстоявши свої права.

Як зізнається сам Олександр, це був непростий для нього день, який приніс справді незабутній досвід. Побувавши в шкірі справжнього одеського таксиста, блогер не тільки заробив, але і отримав масу позитивних емоцій, які не змогло затьмарити навіть несподіване хамство поліцейського.
Як висновок наш герой визнав, що зручність програми і сервісу в цілому його приємно здивувало. І він однозначно міг би порекомендувати Shark для тих, хто ще жодного разу не займався пасажирської перевезенням, але не проти заробити.

А ми від себе можемо сказати лише одне: величезне спасибі за таке несподіване і — Не скажемо — приємне відео. І хочемо побажати удачі не тільки Олександру, але і всім активістам дорожнього руху, який боровся за права чесних і законослухняних автомобілістів.

21.02.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Як легендарний борець за права водіїв став таксистом Shark - Зображення 17
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися