SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Скільки коштує проїзд на таксі в Одесі в 2021 році?

Скільки коштує проїзд на таксі в Одесі в 2021 році?

Мати уявлення про те, у скільки ж обійдеться вам та чи інша поїздка на таксі — досить корисно. Багато людей визначають ступінь потреби відправитися в подорож за допомогою цього виду транспорту саме виходячи з вартості послуги. І це насправді дуже правильний та усвідомлений підхід, так як дбайливе та ощадливе ставлення до своїх грошових коштів дозволяє планувати їх помірну витрату на інші потреби.

Для того, щоб мати можливість користуватися своїм бюджетом вільно, необхідно розраховувати вартість поїздки, якщо мова йде про пересування на таксі. У наш час існує безліч доступних способів це зробити, наприклад, в додатку SHARK Taxi вартість розраховується автоматично з урахуванням багатьох факторів, які можуть вас зацікавити.

Чим корисна така функція? Вона:

  • швидка та зручна;
  • наочна, стабільна та фіксована;
  • дає впевненість у тому, що подальших витрат не буде;
  • прораховує ціну, беручи до уваги замовлення додаткових послуг.

Вартість проїзду в таксі в Одесі в 2021: тарифи та ціноутворення - Зображення 1

Вартість проїзду в різних сервісах таксі: порівняння та переваги

Для того, щоб вибрати для себе найдоступніший варіант поїздки на таксі в Одесі, необхідно хоча б приблизно знати тарифи діючих сервісів таксі. Однак, на сьогоднішній день дуже важко знайти актуальні дані по тарифам, оскільки сервіси оновлюють їх дуже рідко, або зовсім не розкривають цю інформацію на своїх ресурсах.

Вірити в правдивість зазначених даних та довіряти джерелу, на якому вони розміщені — ваш страх та ризик, оскільки відомості про мінімальне замовлення, або вартість за кілометр можуть істотно відрізнятися від діючих в сервісі. До того ж, різні служби таксі встановлюють свої показники, грунтуючись на різних факторах, тому порівнювати їх по різних або зовсім відсутніх аспектам — вкрай некоректно.

Щоб не стати жертвою в такій ситуації, і не витратити більше грошей, ніж планувалося, судомно доводячи водієві конкретної служби неправильність підрахунків суми, краще орієнтуйтеся безпосередньо на вартість поїздки за вашим маршрутом, і порівнюйте саме цю ціну.

Бути впевненим у детальних даних тарифів для поїздок в таксі ви можете, звертаючись до SHARK Taxi, оскільки сервіс регулярно стежить за відповідністю цін в своїх цифрових ресурсах, на відміну від інших служб.

Що ж, як ми і сказали — порівнювати необхідно фактичні ціни, розраховані для певної поїздки, тому давайте розглянемо найбільш часті маршрути та їх вартості в різних сервісах таксі:*в таблиці наведені вартості поїздок по тарифу "Стандарт".

Як видно з таблиці, найоптимальнішим серед сервісів є SHARK Taxi. Як розрахувати вартість замовлення самостійно в цьому сервісі? Скористайтеся мобільним додатком, введіть адресні дані вашої поїздки, і вартість визначиться автоматично. Також, ви можете уточнити цю інформацію у оператора сервісу за номером 3000.

Користуйтеся перевіреними сервісами з доступними цінами за тарифом, щоб ваші поїздки проходили швидко, безпечно та економічно!

25.08.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися