Нова модель авто для використання в сфері таксі - Зображення 4
Shark-Taxi > Новини >

Таксі майбутнього — Neta U в справі

Таксі майбутнього — Neta U в справі

Сервіси, що надають послуги таксі, такі як, наприклад, SHARK, завжди активно, а головне регулярно та стабільно, стежать за станом автомобілів, які надають безпосередньо послугу. Технічні огляди машин на предмет відповідності всім параметрам якості наші співробітники проводять у всіх містах України, в яких представлені послуги SHARK Taxi.

Завдяки компетентному опрацюванню технічних складових самої послуги, до вас за адресою для виконання замовлення завжди приїжджає справне, охайне та презентабельне таксі, яке чітко виконає своє завдання. А що, якщо це не максимум можливостей, які можна підключити для забезпечення високої технологічності та комфорту від поїздки? Майбутнє вже майже на порозі, і це стосується безпосередньо сфери послуг таксі.

Нова модель авто для використання в сфері таксі - Зображення 1

Таксі майбутнього

Компанія Hozon Auto, заснована в Китаї, представила світу свій новий електрокар Neta U в оновленій версії U-Saloon, основне призначення якого — сфера таксі. Зовнішній дизайн відрізняє дану модель двоколірним забарвленням, а також інформаційною панеллю на даху авто. Але основні переваги машина містить всередині.

Нова модель авто для використання в сфері таксі - Зображення 2

Нестандартно для звичайних варіантів машин в таксі, кількість пасажирських місць скоротили — їх всього 3. Звичне переднє сидіння біля водія модифіковано в підставку для ніг, а до стелі в салоні прикріплені екран для проекційного дисплея, а також табло, що передає деталі поїздки, відповідно оновлені в реальному часі. Технічні характеристики Neta U наступні:

  • габарити — 4530 × 1860 × 1628 мм, між осей 2770 мм;
  • потужність — 120-150 кВт;
  • запас ходу — 400-500 км.

Генеральний директор компанії Hozon Auto привідкрив завісу, і повідомив, що дебютний запуск U-Saloon повинен був відбутися ще у вересні на Пекінському автошоу, але феєричний дебют було вирішено перенести на 2021 рік.

Нова модель авто для використання в сфері таксі - Зображення 3

Neta U була випущена в продаж в Китаї в квітні, і за цей термін встигла знайти 4472 щасливих володаря. За останній час Hozon Auto успішно збільшила продажі своїх електромобілів на 44%, випускаючи все більш нові та вдосконалені моделі. І незабаром компанія збирається презентувати найновішу з них, запуск запланований на квітень 2021 року на Шанхайському автошоу.

Таким чином, можна судити, що сучасні технології, навіть в сфері таксі, досягають колосальних висот, про що і свідчить нова Neta U. Але поки запуск проекту лише очікується, а це означає, що в широкі маси автомобіль потрапить не скоро.

Але не варто засмучуватися, адже SHARK Taxi йде в ногу з часом, і надає найкращі з доступних людині умов поїздки вже зараз! Сервіс SHARK Taxi представляють функціональні та добре технічно злагоджені авто, що не можна не помітити, сідаючи в салон та вирушаючи в подорож.

Скоро авто майбутнього доберуться до всіх куточків світу для надання послуг таксі, однак з SHARK Taxi ви можете здійснювати безпечні та комфортні поїздки вже сьогодні!

SHARK — ваш надійний сервіс таксі!

10.01.2021
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Нова модель авто для використання в сфері таксі - Зображення 19
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися