SHARK TAXI
Shark-Taxi > Новини >

Особливості перевезення будматеріалів

Особливості перевезення будматеріалів

В Україні регулярно проводиться велика кількість будівельних і ремонтних робіт, а будівельні матеріали необхідно закуповувати і транспортувати одночасно. Щоб правильно і якісно перевозити такі вантажі, важливо враховувати категорію, до якої вони відносяться, оскільки сьогодні існує величезна різноманітність будівельних матеріалів. Вони відрізняються не тільки масою і габаритами, а й іншими важливими технічними параметрами, які необхідно враховувати під час розроблення способів доставки.

На сьогодні не існує єдиних основних правил перевезення всіх видів будівельних матеріалів. Тому необхідно ретельно проаналізувати деталі перевезення кожного виду будівельного вантажу, зокрема доступні варіанти доставки. Для полегшення цього завдання рекомендуємо звернутися в службу вантажного таксі SHARK, яка надає послуги з перевезення будівельних матеріалів за допомогою навантажувачів.

Наша компанія дотримується всіх транспортних правил з урахуванням категорії будматеріалів, надаючи потрібну вантажівку для виконання оптимальної кількості рейсів і економії коштів замовника. Цей спосіб гарантує збереження вантажів, що перевозяться, незалежно від якості доріг у районі.

Перевозимо якісно та професійно будматеріали - Зображення 1

Перевезення будівельних матеріалів: особливості організації

Сьогодні тільки спеціалізовані компанії можуть організувати і транспортувати будівельні матеріали з урахуванням всіх наявних правил перевезення специфічних і стандартних вантажів. SHARK надає інтегрований спосіб реалізації таких процесів:

 • вибір вантажного автомобіля;
 • застосування спеціального обладнання та інструментів для навантаження і розвантаження будівельних матеріалів;
 • побудова оптимальних маршрутів залежно від району міста;
 • безпечне перевезення вантажу під наглядом;
 • зручність замовлення та кешбек.

Готуючись до цього завдання, ми ретельно проаналізували безліч різних чинників, що відіграють важливу роль у безпечній доставці будівельних матеріалів.

 • Відстань

Здебільшого будматеріали відвантажують із заводу виробника або безпосередньо зі складу безпосереднього постачальника продукції на будівельний або ремонтний майданчик. У більшості випадків відстань між цими пунктами не перевищує 300 кілометрів. Якщо цей параметр перевищує 200-300 км, замовнику або будівельному підряднику вигідніше знайти постачальника якомога ближче до місця будівництва. Важливо розуміти, що далекі поїздки економічно виправдані тільки в тому разі, якщо планується доставка дорогих брендових товарів, а також великогабаритних і важких товарів. Наприклад, натуральний камінь, керамічна або дизайнерська плитка, вироблена в іншому місті або країні.

 • Безпека вантажу

Відвантаження будівельних матеріалів має здійснюватися відповідно до стандартів, здатних забезпечити збереження вантажів, що перевозяться. Перевезення товарів на далекі відстані пов'язане з високим ризиком пошкодження товару. Наприклад, крихкі матеріали можуть частково стати непридатними, суміші та розчини тверднуть, конструкції деформуються. Тому важливо застрахувати вантаж від можливих ризиків перед відправленням, що значно зменшить фінансові проблеми в разі нещасних випадків на дорозі.

 • Термін поставки

У SHARK Taxi ви можете замовити доставку великої кількості партій будматеріалів різних обсягів. Оператори компанії підбирають відповідний вид транспорту для розміщення необхідного вантажу і виконання мінімальної кількості рейсів. Крім того, важливо враховувати час вантажоперевезення будматеріалів. Цей параметр впливає на те, яким видом транспорту буде здійснюватися доставка товару.

В Україні вантажівки — найкращий варіант. Використання вантажного таксі для перевезення будівельних матеріалів може бути економічно виправданим, якщо необхідно відвантажити невеликі партії товару. Це може бути цегла, сипучі матеріали та інші категорії товарів.

Перевозимо якісно та професійно будматеріали - Зображення 2

Класифікація будівельних матеріалів

SHARK надає професійні послуги з перевезення будівельних матеріалів за низькими цінами. З огляду на особливості вантажу, досвідчені водії можуть перевозити різні види будівельних матеріалів. Базова класифікація будівельних матеріалів передбачає наступні категорії:

 • Сипучі. У цю категорію входять пісок і цемент, а також гравій, вапно та інші продукти. На перший погляд такий товар може здатися невибагливим до умов доставки, але це не так. У більшості випадків транспортування здійснюється за допомогою самоскидів різної вантажопідйомності. Вапно і цемент не повинні контактувати з вологою, інакше вони втратять свої властивості. Тому їх упаковують або відправляють у герметичних контейнерах. Навантаження і розвантаження будівельних матеріалів здійснюється механічним, пневматичним або самопливним способами.
 • Рідкі. Найбільш популярним вибором є бетон, який дуже вимогливий до правильного транспортування і зберігання. Автомобільні перевезення таких будматеріалів здійснюються максимально швидко за допомогою спеціальних цистерн, які постійно обертаються для захисту бетонної конструкції.
 • Формені. У цю категорію входять такі відомі типи матеріалів, як цегла. Її необхідно транспортувати з обережністю, щоб зберегти її цілісність. Зазвичай в автомобілях цей будівельний матеріал перевозять на піддонах і додатково упаковують у поліетилен. При цьому навантаження і розвантаження однорідних будівельних матеріалів здійснюється маніпуляторами.

Металоконструкцію перевозять автомобілями з подовженими кузовами, що дає змогу здійснювати навантаження і розвантаження товарів вертикально.

Перевозимо якісно та професійно будматеріали - Зображення 3

Способи перевезення будівельних матеріалів

Доставка будівельних матеріалів, ціна на яку тримається на доступному рівні, є досить популярною послугою серед громадян України. Перевезення таких вантажів може здійснюватися різними видами транспорту: залізничним, повітряним, водним, автомобільним, тракторним, а також з використанням спеціальної техніки (міксери, бетономішалки, теплові баки).

Здебільшого йдеться про вантажівки, що використовуються для перевезення будівельних матеріалів, з різним типом кузова і вантажопідйомністю. Це перевезення будівельних матеріалів має безліч переваг: висока швидкість, хороша маневреність автомобілів на складних ділянках доріг, швидке завантаження і розвантаження вантажів.

Скористайтеся послугами SHARK Taxi, оформивши замовлення в зручному мобільному додатку або за номером телефону 3000. Ми працюємо з надійними виконавцями в різних куточках країни, тому ви можете бути впевнені в якості обслуговування.

09.05.2023
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Закрити попап
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися