Як Вакарчук допомагав таксистам заробляти - Зображення 1
Shark-Taxi > Новини >

Як Океан Ельзи допомагав таксистам заробляти

Як Океан Ельзи допомагав таксистам заробляти

Відомий виконавець Святослав Вакарчук і його група "Океан Ельзи" встановили кілька рекордів відразу:

  • Рекорд довжини виступу: останній концерт став найдовшим у історії групи і тривав 3.5 години;
  • Рекорд кількості глядачів: більше 75 000 чоловік прийшло послухати знамениту групу (до слова, таку аудиторію не вдавалося зібрати навіть Мадонні, кілька років виступала на цьому ж стадіоні);
  • Були зафіксовані найвищі тарифи на послуги таксі.
Після концерту від "Олімпійського" можна було виїхати лише заплативши за подвійним тарифом. І, зрозуміло, ніякої мови не могло йти про замовлення заздалегідь.


В ніч з 22 на 23 червня операторами київських служб таксі було прийнято понад 700 замовлень (при стандартній навантаженні в 50 дзвінків на день).

Цієї неприємної ситуації цінителі гарної музики могли б уникнути, якби користувалися послугами Shark Taxi. Адже у нас ви завжди знаєте, що ціни залишаються гранично прозорими і доступними для кожного.

За допомогою фірмового додатка ви завжди знаєте, скільки буде коштувати поїздка. Більш того: ви бачите автомобілі, які знаходяться поруч з вами і можете вибрати водія з найвищим рейтингом.

Тому з нами ви можете не тільки заощадити. але і завжди знати, що зможете доїхати в будь-яке місце призначення до цього комфортом!

Shark Taxi - Україна

28.11.2015
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Як Вакарчук допомагав таксистам заробляти - Зображення 16
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися