Чому вам слід оновити Shark Taxi - Водій? - Зображення 1
Shark-Taxi > Новини >

Чому вам слід оновити Shark Taxi — Водій?

Чому вам слід оновити Shark Taxi — Водій?

Компанія Shark Taxi постійно стежить за тим, щоб водіям було максимально зручно працювати.

Тому співробітники регулярно покращують функціонал і виправляють недоліки в програмі, роблячи мобільний додаток все інформатівней і зручніше.

І щоб отримати його останню версію, досить скористатися кнопкою «Оновити» в Google Play.

Багато водіїв, звичайно, звикли до інтерфейсу старих версій, і навіть його незначні зміни приймаються «зі скрипом».

Однак це — не той випадок, коли старе краще нового. Адже розробники враховують всі відгуки водіїв і їх пропозиції. І на основі зібраної службою підтримки статистики вносять необхідні зміни, щоб зробити життя водіїв простіше і комфортніше.

Причини оновитися вже зараз

Водії, що використовують стару версію, часто скаржаться на помилки. А між тим, в нових версіях програми їх давно немає. Також, вони втрачають можливість використання оновленого функціоналу: нових опцій і більш зручного інтерфейсу. Не кажучи вже про те, що оновлені версії працюють стабільніше, швидше, визначають положення швидше і точніше, а також використовують менше мережевого трафіку.


Тому якщо ви все ще користуєтеся застарілим додатком Shark Taxi — Водій, не варто зволікати: натисніть кнопку «Оновити» вже зараз.

З повагою, команда Shark.

24.04.2017
Інші новини Шарк
Показати більше новин Приховати
Залишилися питання?
Задайте їх нам!
Введіть ваше запитання *
Чому вам слід оновити Shark Taxi - Водій? - Зображення 16
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку “Погодитися”, щоб дати згоду на використання файлів cookies. Детальніше можна ознайомитися на сторінці: Угода користувача.
Погодитися