SHARK TAXI

User agreement for drivers

Shark-Taxi >

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

1.ВИЗНАЧЕННЯ

Мобільний додаток або Shark Taxi – це інформаційний онлайн-сервіс, реалізований через мобільні додатки «SHARK» («Shark Taxi - заказ такси») та «Shark Driver - Водитель», який надає Користувачам можливість обмінюватися актуальною інформацією щодо пропозиції послуг Користувачів у рамках інформаційної системи мобільного додатку Shark Taxi. Shark Taxi не бере участі в угодах, а лише надає інструмент для їх проведення, а також надає інформаційні послуги в межах мобільного додатку.

Адміністрація Shark Taxi (Адміністрація) - особи, уповноважені власником Shark Taxi на здійснення управління Shark Taxi та вчинення інших дій, пов'язаних з використанням Shark Taxi.

Модератор системи (Модератор) - Користувач Shark Taxi, уповноважений Адміністрацією Shark Taxi редагувати інформацію в Shark Taxi з метою здійснення контролю за дотриманням Користувачами правил і політики Shark Taxi.

Відвідувач сайту (Відвідувач) - будь-яка фізична або юридична особа, яка заходила, переглянула хоча б одну сторінку сайту shark-taxi.com та/або shark-taxi.ua. Відвідувач може переглядати інформацію на сайті, що призначена для попереднього ознайомлення з функціональними можливостями Shark Taxi.

Користувач Shark Taxi (водій або клієнт) - Відвідувач, який встановив на мобільний телефон мобільний додаток Shark Taxi на базі андроїд або IOS, належним чином зареєструвався і авторизувався з використанням індивідуальних даних, має доступ до розширених можливостей, які надаються в рамках мобільного додатку Shark Taxi.

Інформаційний запит - зазначення засобу (транспортного), місця і точки призначення, опублікованого в Shark Taxi.

Інформаційна пропозиція - є відповіддю на інформаційний запит. Містить терміни, рекомендований маршрут, рекомендовану вартість поїздки, клас транспортного засобу, П.І.Б. водія, телефон, номер машини та інші відомості.

Споживач (Клієнт) - особа, яка встановила мобільний додаток Shark Taxi (Shark Taxi - заказ такси), належним чином зареєструвалася і публікує інформаційний запит в Shark Taxi.

Постачальник (Водій) - особа, що встановила мобільний додаток Shark Taxi (Shark Driver - Водитель) і належним чином зареєструвалася, що відповідає Споживачеві на інформаційний запит, шляхом відправки йому інформаційної пропозиції.

Товар - послуга або право, яке запитується Споживачем і пропонується Постачальником, реалізація яких не заборонена та не обмежена відповідно до законодавства України, а також не суперечить цій Угоді. Як правило, на сервісі Shark Taxi товаром є послуги, пов'язані з наданням інформаційного забезпечення за викликом машини таксі особами, відповідним чином зареєстрованими як користувачі в Shark Taxi.

Обліковий запис - запис, що містить відомості, які користувач повідомляє про себе під час реєстрації в мобільному додатку Shark Taxi. Містить відомості, необхідні для авторизації користувача при підключенні до системи, а також відомості про події та дії в особистому кабінеті користувача.

Реєстрація - процедура створення облікового запису.

Особистий кабінет - це захищена частина мобільного додатку Shark Taxi, в якій Користувач (Водій) може отримувати різні відомості системи, довідкову інформацію, здійснювати керування послугами та інше.

Угода (або Умови використання) - угода, адресована будь-якій особі, є офіційною, публічною офертою, носить характер публічного договору та відповідно до ст. 633 ЦК України має відповідну юридичну силу. Дана Угода (Умови використання) регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей Shark Taxi, наданих Адміністрацією Shark Taxi.

2. ПРЕДМЕТ УГОДИ

2.1. Ця угода укладається між ТОВ «ШАРК ТАКСІ» (далі за текстом - Адміністрація) - компанією, що надає доступ до мобільного додатку Shark Taxi, а також фізичною або юридичною особою, яка встановила і належним чином зареєструвалася в мобільному додатку Shark Taxi.

2.2. Відповідно до цієї Угоди Адміністрація Shark Taxi надає Користувачам право користування Shark Taxi і вбудованим до Мобільного додатку інформаційним майданчиком для розміщення інформації про потреби в отриманні послуги одними Користувачами (Клієнтами) з метою подальшої купівлі таких послуг в інших користувачів (Водіїв). Поняття «інформаційний майданчик» використовується в цій Угоді виключно для зручності слововживання і ні в якому разі не повинно розумітися в якості терміну «надання послуги» згідно з чинним законодавством України.

3. УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ SHARK TAXI

3.1. Для того щоб користуватися ресурсами, сервісами, можливостями мобільного додатку Shark Taxi, користувачеві необхідно спочатку надати свою згоду з умовами даної Угоди. Користувач не має права користуватися Shark Taxi, якщо він не прийняв умови Угоди.

3.2. Відвідувач не має права користуватися Shark Taxi та не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг віку, встановленого законодавством для укладення подібних угод, або не виконав інших умов для укладення подібних угод, передбачених законодавством.

3.3. При реєстрації Споживачі (користувачі мобільного додатку Shark Taxi категорії Клієнт) - зобов'язані ввести ім'я користувача, номер мобільного телефону, пароль і підтвердити ці дані.

3.4. Користувач повинен заповнити всі дані, зазначені в пункті 3.3.

3.5. Користувач зобов'язується вносити відповідні зміни при кожній зміні реєстраційних даних.

3.6. Недостатність відомостей, зазначених в пункті 3.3, призводить до неможливості використання Shark Taxi. Доступ до послуг мобільного додатку Shark Taxi для користувачів, зареєстрованих з неповними або помилковими особистими даними, перерахованими в пункті 3.3 призупиняється після верифікації даних.

3.7. Користувач в момент реєстрації висловлює свою згоду:

3.7.1. На розміщення інформації про свої персональні дані у Shark Taxi в обсязі, передбаченому цією Угодою, а також ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ Shark Taxi.

3.7.2. На обробку своїх персональних даних, відповідно до цілей, зазначених в цій Угоді та описаних в ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ Shark Taxi (Додаток №1).

3.7.3. На використання і поширення своїх персональних даних, згідно умов цієї Угоди і ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ Shark Taxi. Також Користувач в момент реєстрації висловлює свою згоду на доступ третіх осіб до своїх персональних даних в порядку, передбаченому цією Угодою та зазначеному в ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Всі особисті дані, зазначені користувачем, охороняються відповідно до чинного законодавства України про захист персональних даних.

3.8. Адміністратор Shark Taxi має право призупинити доступ Користувача до профілю і сервісів мобільного додатку Shark Taxi в разі порушення Угоди або видалення/зміни одного або декількох пунктів реєстраційних даних, описаних в пунктах 3.2 - 3.3 і запитати у Користувача відсутні дані та документи.

3.9. Дані, що вносяться Користувачами при реєстрації, використовуються для контакту між учасниками мобільного додатку Shark Taxi.

3.10. Дані, зазначені Споживачами для отримання послуги в Shark Taxi, включаючи номер телефону, повідомляються системою тільки тим Постачальникам, які погодилися надати необхідну послугу.

3.11. Видалення облікового запису проводиться в такому порядку:

3.11.1. Споживачі видаляють свої облікові записи самостійно.

3.11.2. Облікові записи Постачальників видаляються Адміністратором SharkTaxi на підставі листа, відправленого на e-mail Адміністрації Shark Taxi.

3.12. Один Користувач може мати тільки один обліковий запис. Ідентифікація Користувача здійснюється за реєстраційними даними в мобільному додатку SharkTaxi і номером телефону.

3.13. Користувач може відправити запит на видалення своїх особистих даних з бази даних користувачів мобільного додатку. Видалення особистих даних з бази даних проводиться на підставі листа, відправленого на e-mail Адміністрації Shark Taxi. Адміністрація може відмовити у видаленні даних відповідно до цієї Угоди.

4. ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ (ПРАВО КОРИСТУВАННЯ КОНТЕНТОМ)

4.1. Використовувати інтерактивні ресурси Shark Taxi, залишати відгуки, коментувати і оцінювати якість послуг, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані Користувачі мобільних додатків Shark Taxi.

4.2. Користувач має право використовувати ресурси Shark Taxi способами, що не суперечать основам його діяльності.

4.3. Авторські права на матеріали Shark Taxi, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать Адміністрації Shark Taxi.

4.4. Копіювання матеріалів Shark Taxi без письмової згоди Адміністрації заборонено.

4.5. Допускається часткове цитування матеріалів Shark Taxi на нерегулярній основі з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

4.6. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних правовласників. При цьому, у матеріалах Shark Taxi не використовуються (можуть не використовуватися) знаки ® і/або ™ для позначення факту захисту об’єктів права інтелектуальної власності.

5. ПРАВИЛА КОМЕНТУВАННЯ ТА НАПИСАННЯ ВІДГУКІВ.

5.1. Користувачам доступна опція «Залишити відгук». Завдяки цій опції Клієнт має можливість висловити власну думку щодо проведеної операції з Водієм, яка буде зафіксована на сторінці Водія, щодо якого цей відгук буде залишений. При написанні відгуків і коментарів Клієнт повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

5.2. Незнання правил, в тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів Shark Taxi, не звільняє Користувача Shark Taxi від обов’язку їх виконання, а в разі їх порушення - від відповідальності відповідно до цієї угоди і чинного законодавства України.

5.3. У мобільному додатку Shark Taxi забороняється:

5.3.1. Використання форми відгуків не за призначенням (наприклад, для розміщення оголошень купівлі-продажу або для питань іншим Користувачам), розміщення особистих даних контрагентів, а саме: ім'я, місце проживання, номер телефону або адреса електронної пошти, публікація web-адрес).

5.3.2. Образлива поведінка по відношенню до інших Відвідувачів, представників Адміністрації Shark Taxi.

5.3.3. Розміщення нецензурних висловлювань.

5.3.4. Публікація повідомлень з метою провокації різкої реакції інших учасників ресурсу.

5.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень.

5.3.6. Розміщення матеріалів і/або текстів, що містять ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також вульгарного, непристойного, порнографічного характеру або такого, що підбурює до расизму, ксенофобії, а також конфліктів між народами.

5.3.7. Несанкціоноване розміщення Користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам.

5.3.8. Пропаганда комп'ютерного та аудіо-відео піратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та / або сайти, що безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти).

5.3.9. Створення облікових записів, в яких ім'я Користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т. ін.), або подібне імені раніше зареєстрованого Користувача.

5.3.10. Використання в текстах повідомлень заголовних літер, знаків пунктуації та спеціальних символів, крім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови.

5.3.11. Публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту; інші дії і публікації будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України.

5.4. У Shark Taxi не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і таких, що не стосуються тематики ресурсу.

5.5. Залишаючи відгук та/або коментар до нього, користувач несе відповідальність за його зміст. Відгук повинен бути детальним і правдивим. Shark Taxi не втручається в текст відгуків. Тільки у виняткових випадках Shark Taxi може видалити або змінити відгук, зокрема якщо:

5.5.1. Відгук або коментар порушує правила, описані в пункті 5.3.

5.5.2. Відгук був помилковим або був залишений в якості помсти, про що вказує зміст відгуку, час його залишення або інші докази (на розсуд Адміністрації).

5.5.3. Текст відгуку не відповідає типу відгуку (позитивний, нейтральний, негативний).

5.5.4. Відгук був залишений Користувачем, який навмисно хотів заподіяти шкоду контрагенту.

5.5.5. Текст відгуку містить символи, які унеможливлюють його прочитання.

Рішення про втручання у відгуки контрагентів Shark Taxi приймає в кожному випадку окремо, час вирішення подібних ситуацій становить 5 - 7 робочих днів.

5.6. Неприпустимим є залишення фіктивних відгуків для "накрутки" рейтингу за допомогою створення додаткових облікових записів, з метою самореклами для залучення клієнтів. Дане порушення може привести до блокування облікового запису Користувача (водія).

6. ДОДАТКОВІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ SHARK TAXI

6.1. Shark Taxi дає можливість Користувачам здійснювати операції за допомогою інформаційного майданчику Shark Taxi, на умовах, описаних в цій Угоді. Shark Taxi не є учасником угод між Користувачами та не гарантує, що Постачальник (водій) і Споживач (Клієнт) можуть укласти і виконати договір щодо надання послуги.

7. РОЛЬ SHARK TAXI

7.1. Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності ані за дії Постачальників (водіїв), ані за запропоновані ними послуги в рамках здійснення поїздки (перевезення) пасажирів, зокрема за якість, справність транспортного засобу, правдивість і точність його опису, поведінку водія, його стан, а також за дії Споживача (клієнта, пасажира), його поведінку, оплату, стан, правдивість заявки.

7.2. Shark Taxi залишає за собою право видаляти інформацію, яка негативно впливає на імідж сервісу мобільного додатку.

7.3. Shark Taxi може заблокувати облікові записи Користувача з наступних причин:

7.3.1. Систематичне порушення правил цієї Угоди.

7.3.2. Дії, що розглядаються Адміністрацією як обман, шахрайство і введення в оману користувачів і Адміністрації.

7.3.3. Розсилка спаму та інших небажаних повідомлень Користувачам Shark Taxi.

7.3.4. Неодноразові спроби спотворити показники рейтингу в рейтинговій системі.

7.4. Відновлення облікового запису можливе тільки в разі повідомлення Адміністрації та прийняття Адміністрацією відповідного рішення.

7.5. Адміністрація залишає за собою право блокування облікового запису Користувача, дії якого ображають співробітників Адміністрації, а також можуть нести шкоду або паплюжать добре ім'я Shark Taxi, а також з інших причин, які на думку Адміністрації, завдають шкоди Shark Taxi.

8. ОПЛАТА ВИНАГОРОДИ ЗА ПРАВО КОРИСТУВАННЯ SHARK TAXI

8.1. Право користування мобільним додатком «Shark Taxi – заказ такси» (в обсязі, визначеному цією Угодою) є безкоштовними для Споживачів категорії Клієнт. Адміністрація має право вводити плату за право користування Shark Taxi і змінювати її в будь-який момент.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

9.1. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ мобільного додатку Shark Taxi визначена у Додатку №1 до цієї Угоди, який є її невід'ємною частиною. Користувач дає свою згоду на прийняття цієї Угоди та Додатків до неї, і погоджується з тим, яким чином Адміністрація Shark Taxi визначає порядок збору, зберігання і обробки персональних даних.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ЇЇ ОБМЕЖЕННЯ

10.1. За невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань за цією Угодою Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Користувач несе відповідальність за достовірність та відповідність чинному законодавству України відомостей, які надаються ним Адміністрації Shark Taxi під час реєстрації.

10.3. Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності за споживчі властивості, якість послуг, що надаються за допомогою мобільного додатку Shark Taxi, а також за правомірність пропозицій з продажу послуг Споживачам (клієнтам).

10.4. Адміністрація Shark Taxi не бере участі в правовідносинах між Користувачами з приводу укладення угод, не несе відповідальності за дії користувачів.

10.5. Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності за достовірність інформації, що розміщується Користувачами в мобільному додатку Shark Taxi, а також за правомірність її розміщення.

10.6. Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності за перерви в наданні послуг, викликані технічними перебоями в роботі устаткування і програмного забезпечення. Разом з тим, Адміністрація Shark Taxi зобов’язується приймати всі розумні заходи для запобігання виникненню таких перебоїв.

10.7. Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Користувачами (водій, клієнт) або третіми особами, а також за упущену вигоду, що мала місце в результаті роботи Shark Taxi.

10.8. Користувач погоджується з тим, що він несе особисту відповідальність (а також з тим, що Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення Користувачами (водій, клієнт) своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також за всі можливі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки або шкоду, які може понести Адміністрація).

11. ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ УГОДИ ТА ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

11.1. Моментом укладення цієї Угоди вважається момент натискання Користувачем кнопки «Зареєструватися» («увійти» або іншої кнопки з відповідним призначенням), розташованої в мобільному додатку Shark Taxi. Такою дією Користувачі підтверджують свою згоду з усіма умовами цієї Угоди.

11.1.1. У будь-якому випадку, заповнюючи форму реєстрації в Мобільному додатку, Користувач (водій, клієнт) автоматично приймає умови цієї Угоди.

11.2. Адміністрація має право в односторонньому порядку і в будь-який час вносити зміни до цієї Угоди шляхом розміщення на сайті Shark Taxi та/або в Мобільному додатку її нової версії.

11.3. Користувач в свою чергу зобов'язується не рідше одного разу на тиждень знайомитися з актуальною редакцією цієї Угоди, розміщеної на сайті Shark Taxi та/або в Мобільному додатку, включаючи інформацію щодо внесення змін до цієї Угоди. Якщо Адміністрацією прямо не буде вказано інше, нова редакція Угоди і Додатків до неї набуває чинності з моменту їх розміщення на сайті SharkTaxi та/або у Мобільному додатку.

11.4. У разі незгоди з новою редакцією Угоди Користувач зобов'язаний негайно припинити користуватися сайтом Shark Taxi та Мобільним додатком Shark Taxi.

12. ПРИПИНЕННЯ ДІЇ УГОДИ

12.1. Користувач може в будь-який момент розірвати Угоду з Адміністрацією Shark Taxi, використовуючи відповідну процедуру видалення даних і припинивши користуватися сайтом Shark Taxi та Мобільним додатком Shark Taxi.

12.2. Розірвання угоди з боку Адміністрації Shark Taxi може мати місце у випадках:

12.2.1. Порушення положень цієї Угоди, нанесення шкоди Shark Taxi або його Користувачам.

12.2.1. Вчинення дій, які суперечать політиці Shark Taxi.

12.2.1. Блокування облікового запису Користувача з причин, вказаних в п. 7.3. цієї Угоди.

12.3. Відновлення взаємовідносин може відбутися за рішенням Адміністрації в разі виконання умов, описаних в статтях 3.3 - 3.5 цієї Угоди після усунення причин розірвання Угоди.

13. ЗАКОНОДАВСТВО І ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

13.1. Діяльність Адміністрації Shark Taxi здійснюється відповідно до законодавства України. Всі суперечки, пов'язані з дією цієї Угоди, вирішуються шляхом проведення переговорів. Якщо в зазначений спосіб спір вирішити неможливо, то він підлягає подальшому розгляду в судах України.

13.2. Визнання в судовому порядку недійсними окремих положень цієї Угоди не тягне за собою недійсність угоди в цілому.

14. ДОДАТКИ

14.1. Дана Угода містить наступні додатки, які є її невід'ємною частиною (а також самостійними юридичними документами):

Додаток №1 (згода на обробку персональних даних та інші положення про обробку персональних даних користувачів) – ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

Використовуючи мобільний додаток Shark Taxi, Ви зобов'язані ознайомитися і погодитися з усіма умовами ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Остання версія нашої ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ доступна на сайті Shark Taxi.

15. ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

15.1. Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо даної Угоди, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти – [email protected].

 

 

ДОДАТОК №1 «ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ»

Будь ласка, прочитайте уважно дану Політику Конфіденційності, оскільки вона впливає на Ваші права та обов’язки. Дана Політика Конфіденційності є самостійним юридичним документом. Ваші права та обов’язки при використанні веб-сайту (https://shark-taxi.ua, https://shark-taxi.com) та/або мобільного додатку («SHARK» («Shark Taxi - заказ такси»), «Shark Driver - Водитель») визначаються (можуть бути визначені) наступними документами (угодами): Terms of Use (Умови Використання); Disclaimer; іншими угодами (публічними офертами), про наявність яких ми повідомляємо Вас за допомогою нашого веб-сайту або мобільного додатку. Дана Політика Конфіденційності може містити посилання на будь-який вищезгаданий документ. Відсутність одного документу або всіх вказаних документів не впливає на дійсність даної Політики Конфіденційності.

РОЗДІЛ 1 – ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ця Політика Конфіденційності регулює умови конфіденційності використання веб-сайту (https://shark-taxi.ua, https://shark-taxi.com) та/або мобільного додатку (Shark Taxi – заказ такси, Shark Driver – Водитель), встановлює загальні правила збору, обробки, розповсюдження, використання та зберігання персональних даних Користувача Власником (оператором) веб-сайту та/або мобільного додатку.

Ми дотримуємось усіх юридичних вимог для захисту Вашої конфіденційності. Наша Політика Конфіденційності є публічною офертою, що урегульовує питання того, яку саме Вашу інформацію Ми будемо збирати при використанні веб-сайту (https://shark-taxi.ua, https://shark-taxi.com) та/або мобільного додатку (Shark Taxi – заказ такси, Shark Driver – Водитель), як інформація буде використана, та як Ми будемо розповсюджувати її та захищати.

КОЖЕН КОРИСТУВАЧ ПОВИНЕН УВАЖНО ПРОЧИТАТИ ТА ДОТРИМУВАТИСЬ ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

Використовуючи веб-сайт (https://shark-taxi.ua, https://shark-taxi.com) та/або мобільний додаток (Shark Taxi – заказ такси, Shark Driver – Водитель) Ви підтверджуєте, що дали згоду на всі умови цієї Політики Конфіденційності. Якщо Ви не згодні з даною Політикою Конфіденційності взагалі або частково, то Ви повинні відмовитись від використання веб-сайту (https://shark-taxi.ua, https://shark-taxi.com) та/або мобільного додатку (Shark Taxi – заказ такси, Shark Driver – Водитель).

Використовуючи веб-сайт (https://shark-taxi.ua, https://shark-taxi.com) та/або мобільний додаток (Shark Taxi – заказ такси, Shark Driver – Водитель) Ви погоджуєтесь та надаєте свою згоду на збір і передачу нами Ваших персональних даних.

Ви надаєте та гарантуєте Нам право на обробку Ваших персональних даних, включно з правом на здійснення наступних заходів для обробки Ваших персональних даних (повністю або частково автоматизованих): зберігання, реєстрація, зміна, відновлення та видалення. Також, Ви погоджуєтесь, що Ваші персональні дані включені в базу персональних даних і будь-яке додаткове повідомлення щодо цього не потрібне.

РОЗДІЛ 2 – ВИЗНАЧЕННЯ

2.1. У даній Політиці Конфіденційності наступні терміни мають значення, що наведені нижче:

2.1.1. “Веб-сайт” означає веб-сайт (веб-сайти), що належать до https://shark-taxi.ua та/або https://shark-taxi.com;

2.1.2. “Мобільний додаток” («SHARK» («Shark Taxi - заказ такси»), Shark Driver - Водитель) – це програмний додаток з відповідним функціональним призначенням, описом додатку (у разі наявності), назвою додатку, а також Terms of Use (Умовами Використання) Мобільного додатку.

2.1.3. “Особисті дані” або “Персональні дані” означає будь-яку інформацію, що може бути безпосередньо пов’язана с конкретною особою та може бути використана для її ідентифікації (включаючи інформацію щодо Вашої діяльності, таку як Ваше використання веб-сайту та/або мобільного додатку, в разі якщо вона безпосередньо пов’язана з особистими даними, в тому числі зібраними автоматично). Ми не вважаємо, що персональні дані включають інформацію, яка є анонімною та не ідентифікує конкретного користувача.

2.1.4. “Контролер” (“власник персональних даних)” означає особу, що визначає цілі та засоби обробки персональних даних.

2.1.5. “Розпорядник персональних даних” означає фізичну чи юридичну особу, яка обробляє персональні дані від імені Контролера.

2.1.6. “Власник” (“Власник веб-сайту”, “Власник мобільного додатку”) або “Оператор” або “Ми” (наш, нас) означає юридичну особу – ТОВ “ШАРК ТАКСІ”, що володіє виключними правами на об’єкти інтелектуальної власності – Веб-сайт та/або Мобільний додаток.

2.1.6.1. ТОВ “ШАРК ТАКСІ” також є юридичною особою, яка визначає цілі та засоби обробки персональних даних і яка обробляє персональні дані. Виходячи з цього, ТОВ “ШАРК ТАКСІ” є Контролером та Розпорядником персональних даних у значенні, наведеному в пунктах 2.1.4. та 2.1.5. цієї Політики Конфіденційності. Разом з тим, особою, що виконує функцію Розпорядника персональних даних, окрім ТОВ “ШАРК ТАКСІ”, може бути і інша особа, що обробляє персональні дані від імені ТОВ “ШАРК ТАКСІ” як Контролера.

2.2. Інші умови та поняття, використанні у даній Політиці Конфіденційності слід розуміти відповідно до Terms of Use (Умов Використання) (у разі наявності), якщо інше не зазначено в цій Політиці Конфіденційності.

РОЗДІЛ 3 – ІНФОРМАЦІЯ, ЩО ЗБИРАЄТЬСЯ ТА ОБРОБЛЯЄТЬСЯ

3.1. Користувач (Ви) дає нам свою згоду надати на наш запит будь-яку інформацію (включаючи будь-які персональні дані), що ми, на наш власний розсуд, вважатимемо необхідними для дотримання будь-яких законів і правил.

3.2 Технічними (програмними) засобами нашого веб-сайту та/або мобільного додатку можуть збиратися такі персональні дані, як: ім’я, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, пароль, адреса, геолокація користувача, ліцензія водія (водійське посвідчення), дані щодо автомобіля (у т.ч. номер державної реєстрації транспортного засобу), Ваша фотографія, реквізити банківського рахунку та інша подібна інформація. Ви (користувач) надаєте свою добровільну та беззаперечну згоду на збір та обробку Нами вказаних персональних даних, а також їх передачу третім особам з метою забезпечення функціонування веб-сайту та/або мобільного додатку, та їх належної роботи.

3.3. Вищенаведена інформація та документація, описана в пункті 3.2., може бути запитана та/або зібрана нами заздалегідь для активації облікового запису на веб-сайті та/або в мобільному додатку, та/або інших послуг, що доступні на веб-сайті та/або в мобільному додатку. Будь-які сумніви щодо дійсності, достовірності та справжності наданих Вами документів та інформації вважаються вагомою причиною для відмови Вам у доступі до нашого веб-сайту, мобільного додатку та послуг.

3.4. Ви гарантуєте, що будь-яка інформація, надана Вами, є дійсною, актуальною, повною та точною.

3.5. Особисті дані збираються з усіх користувачів, включаючи незареєстрованих користувачів. Ми збираємо особисті дані з працюючого веб-сайту та/або мобільного додатку і використовуємо інформацію, надану нам Вами, надіслану нам Вашим комп’ютером, мобільним телефоном, будь-яким іншим пристроєм, що може містити Вашу IP адресу, адресу електронної пошти, інформацію щодо пристрою, включаючи, проте не обмежуючись цим, ідентифікатор, назву, тип, операційну систему, інформацію щодо мобільного зв’язку та стандартну інформацію веб-журналу, наприклад, тип браузеру, сторінки до яких Ви мали доступ на нашому веб-сайті та/або в мобільному додатку. Коли Ви використовуєте пристрої з підтримкою місцезнаходження на нашому веб-сайті та/або в мобільному додатку, Ми також збираємо дані геолокації або використовуємо різноманітні шляхи визначення місцезнаходження такі, як дані датчика з Вашого пристрою, які можуть, наприклад, надавати дані на сусідніх точках доступу Wi-Fi. Ви (користувач) надаєте свою добровільну та беззаперечну згоду на передачу таких персональних даних третім особам з метою реалізації функцій веб-сайту та/або мобільного додатку та їх належної роботи.

3.6. Ми також збираємо та зберігаємо таку інформацію: запити користувача до служби підтримки стосовно роботи веб-сайту та/або мобільного додатку і пов’язаних з ним послуг, також інші питання та подібні запити користувачів.

3.7. Ми маємо право запросити у Вас додаткову інформацію (таку, як дата народження, номер і серія паспорту, номери, які Ви можете використовувати або зареєстрували у Вашому місцевому податковому органі, або інші персональні дані, які можуть бути використані для особистих цілей і які можуть знадобитися для дотримання нами вимог чинного законодавства). Ми можемо перевірити Ваші персональні дані перш ніж дозволити Вам користуватись нашим веб-сайтом та/або мобільним додатком. Ми також можемо отримати інформацію про Вас від третіх осіб, таких як служби перевірки особистих даних та/або постачальників послуг KYC (know your customer).

3.8. Заходячи на веб-сайт та/або до мобільного додатку чи використовуючи Наші продукти та послуги, Ми (або Google Analytics, або схожий постачальник послуг від Нашого імені) можемо розміщувати невеликі файли даних, які називаються файлами cookie на Вашому комп'ютері або іншому пристрої. Ми використовуємо ці технології для розпізнавання Вас як Користувача; для налаштування нашого веб-сайту і реклами; для аналізу ефективності реклами та збору інформації щодо Вашого комп'ютеру або іншого пристрою доступу, щоб зменшити ризики, допомогти запобігти шахрайству та підвищити довіру і безпеку. Ви можете контролювати використання файлів cookie в налаштуваннях Вашого браузеру. Якщо Ви відхиляєте чи видаляєте певні cookie-файли, пам'ятайте, що продуктивність відповідних функцій Наших веб-сайтів та послуг може бути неповною.

3.9. ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ ІЗ ТИМ, ЩО ВАШІ ОСОБИСТІ ДАНІ МОЖУТЬ БУТИ ОБРОБЛЕНІ ТА ЗБЕРЕЖЕНІ НАМИ АБО НАШИМИ КОНТРАГЕНТАМИ ПРОТЯГОМ ПЕРІОДУ, ЩО НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ І ЗАДАЧ, ЯКІ ВИПЛИВАЮТЬ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ВЕБ-САЙТУ ТА/АБО МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ.

РОЗДІЛ 4 – ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ми використовуємо надану Вами інформацію наступним чином:

4.1. Ми збираємо лише ті персональні дані Користувача, які Нам необхідні для правильного використання веб-сайту та/або мобільного додатку. Зокрема, Ми використовуємо Ваші дані для:

 • адміністрування Нашого веб-сайту та/або мобільного додатку, та/або надання послуг;
 • розробки нових товарів та послуг;
 • персоналізації Нашого веб-сайту та/або мобільного додатку для Вас;
 • надсилання Вам технічних повідомлень та підтримки, та адміністративних повідомлень;
 • спілкування з Вами щодо товарів, послуг, рекламних акцій, заходів та інших новин та інформації, які, на Нашу думку, будуть Вам цікаві;
 • моніторингу та аналізу трендів і діяльності, пов’язаних з нашим веб-сайтом та/або мобільним додатком, та/або послугами;
 • надання третім сторонам статистичної інформації щодо Наших користувачів (така інформація не є достатньою для ідентифікації окремих користувачів);
 • виявлення, дослідження та запобігання шахрайським операціям та іншим незаконним діям, та захист прав і майна веб-сайту та/або Власника мобільного додатку та інших осіб;
 • перевірки дій користувача на відповідність Terms of Use (Умовам Використання), що регулюють Наш веб-сайт та/або мобільний додаток;
 • об’єднання персональних даних, які ми збираємо від Вас або про Вас.

4.2. Власник Веб-сайту та/або Власник мобільного додатку є єдиним Контролером та Розпорядником даних, за винятком випадків, коли для Власника веб-сайту (мобільного додатку) існує об’єктивна необхідність контролювати/обробляти інформацію через контрагентів.

РОЗДІЛ 5 – ЗБЕРІГАННЯ ТА ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Власник веб-сайту (мобільного додатку) зобов'язується докладати будь-які розумні зусилля та дії, передбачені чинним законодавством, для зберігання Ваших персональних даних у таємниці за допомогою, зокрема (але не обмежуючись ними) firewall (брандмауер) та кодування даних, контролю фізичного доступу до Наших центрів обробки даних та контролю санкціонованого доступу до інформації (що розроблені відповідно до чинного законодавства та нормативних актів), санкціонований доступ до персональних даних лише для тих працівників або підрядників, які вимагають їх для виконання своїх обов'язків чи службових обов'язків.

5.2. Персональні дані Наших користувачів зберігаються і обробляються на серверах у Німеччині та призначені в першу чергу для користувачів з України. Відповідно Ваші персональні дані можуть тимчасово зберігатися та оброблятися і в інших юрисдикціях ніж Німеччина, зокрема, в Україні. Якщо Ви користуєтесь веб-сайтом та/або мобільним додатком з країн Європейського Союзу, Азії або будь-якого іншого регіону, де закони або правила, що регулюють збір, використання та розголошення персональних даних, відрізняються від українських законів, то будь ласка, майте на увазі, що використовуючи веб-сайт та/або мобільний додаток та/або наші послуги, які регулюються законодавством України, цією Політикою Конфіденційності та нашими Terms of Use (Умовами Використання ) (у разі наявності), Ви передаєте свою особисту інформацію (персональні дані) в Україну, і Ви погоджуєтесь на цю передачу.

5.3. Ми залишаємо за собою право зберігати, обробляти та передавати Ваші персональні дані на наші сервери у різних юрисдикціях, де розташовані наші потужності або постачальники послуг. Також персональні дані можуть оброблятися працівниками, які працюють для Нас або для одного з Наших постачальників послуг. Персонал може займатися виконанням Наших послуг та/або обробкою Вашої інформації та надавати допоміжні послуги. Надсилаючи свої особисті (персональні) дані, Ви погоджуєтеся з їх передачею, збереженням та/або обробкою. Ми будемо вживати всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб Ваші особисті дані було оброблено надійно та відповідно до цієї політики. Треті сторони можуть бути розташовані в інших країнах, де закони про обробку персональних даних можуть бути менш суворими, ніж у Вашій країні. Час від часу персональні дані можуть також зберігатися в інших місцях, і в таких випадках ми гарантуємо, що персональні дані будуть зберігатися та оброблятися з належним рівнем догляду та безпеки.

5.4. Хоча Ми і вимагаємо, щоб користувачі надавали Нам адресу електронної пошти та інші персональні дані, Ми не будемо розголошувати особисту інформацію без попередньої згоди користувача, окрім випадків, передбачених Цією Політикою Конфіденційності. Ми можемо зв’язатись з користувачем за допомогою електронної пошти щодо питань роботи Нашого веб-сайту та/або мобільного додатку.

РОЗДІЛ 6 – ТРЕТІ СТОРОНИ

6.1. Ми можемо поширювати (передавати) персональні дані користувачів:

 • нашим контрагентам, котрі частково допомагають Нам з бізнес-операціями;
 • іншим користувачам (зокрема користувачам категорії «водій») з метою реалізації можливостей та розкриття функціонального призначення Нашого веб-сайту та/або мобільного додатку, а також надання супутніх послуг. При цьому Ваші персональні дані будуть передаватися лише у необхідному та достатньому для цього обсязі (зазвичай до таких персональних даних відносяться – ім’я та контактний номер телефону). Ви, як вже було вказано вище, надаєте згоду на передачу персональних даних для вказаних цілей та завдань;
 • Нашим банківським партнерам;
 • компаніям, з якими Ми плануємо об’єднатись або які плануємо придбати (в такому випадку Ми вимагатимемо, щоб новостворений суб'єкт господарювання дотримувався даних умов щодо Ваших особистих даних);
 • службам перевірки особистостей третіх осіб для запобігання шахрайству;
 • правоохоронцям, державним органам або іншим третім сторонам, у випадку необхідності, за належним запитом, судовим наказом або подібної судової процедури; або коли Ми переконані, що розголошення персональних даних необхідне для запобігання фізичної шкоди або фінансових втрат, то повідомляємо про підозру незаконної діяльності, або для розслідування будь-якого порушення цієї Політики Конфіденційності;
 • нашим контрагентам для обробки персональних даних або агентам, найнятим чи співпрацюючим із Нами, чиї послуги потрібні Нам з практичної точки зору;
 • іншим третім сторонам тільки за Вашою попередньою згодою чи вказівкою.

6.2. В інших випадках ми не надаємо Ваші особисті дані іншим користувачам веб-сайту без Вашої згоди.

РОЗДІЛ 7 – ІНТЕГРАЦІЯ ПОСЛУГ ТА ПОСИЛАНЬ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ

7.1. Наш веб-сайт та/або мобільний додаток час від часу може містити посилання до/з веб-сайтів та/або мобільного додатку мережі Наших партнерів, рекламних агентств та філій (що включають, проте не обмежуються, веб-сайтами, на яких рекламується наш веб-сайт). Якщо Ви перейдете за посиланням будь-яких з цих веб-сайтів та/або мобільних додатків, то майте на увазі, що ці сайти або інші послуги, що можуть бути доступні через них, мають свою власну Privacy Policy (Політику Конфіденційності), і що Ми не несемо жодної відповідальності або зобов’язання за цією Політикою Конфіденційності чи будь-які особисті дані, які можуть бути отримані через ці веб-сайти або послуги, такі як контактні дані та дані місцезнаходження. Будь ласка, перевірте ці правила, перш ніж надіслати свої особисті дані на стороні веб-сайти або використовуючи відповідні послуги.

РОЗДІЛ 8 – ЗАХИСТ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ВАШОЇ ДИТИНИ

8.1. Наш веб-сайт та/або мобільний додаток не призначений для користування особою молодше 18 років (і навіть старшого віку, якщо законодавство Вашої юрисдикції передбачає отримання повної правоздатності фізичної особи старше 18 років), хоча Ми розуміємо, що дитина може спробувати використати наш веб-сайт та/або мобільний додаток. Якщо Ви дитина, ви повинні утриматись від використання Нашого веб-сайту та/або мобільного додатку. Якщо Ви є батьками або опікуном і вірите, що Ваша дитина використовує Наш веб-сайт та/або мобільну програму, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб видалити обліковий запис Вашої дитини; ми залишаємо за собою право вимагати від Вас перевірки Ваших стосунків з дитиною, перш ніж ми будемо виконувати такий запит. Якщо ми виявимо, що дитина створила обліковий запис на нашому веб-сайті та/або в мобільному додатку, ми негайно скасуємо його, як тільки Ми його виявимо, Ми не будемо використовувати цю інформацію для будь-яких цілей, і Ми не розкриємо інформацію для третіх сторін. Однак, як батьки такої дитини, Ви розумієте, що Ви несете юридичну відповідальність за будь-які дії Вашої дитини.

РОЗДІЛ 9 – ЗБЕРІГАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

9.1. У відповідності з чинним законодавством і, за необхідності надання послуг Нашим Користувачам, Ми можемо зберігати Ваші Особисті дані. Ця вимога обумовлена необхідністю дотримання юридичних зобов'язань та вирішення можливих суперечок. Ми можемо зберігати Ваші особисті дані доти, доки Ваш обліковий запис буде активним. Ваші особисті дані можуть зберігатись і протягом більшого періоду – до того часу, поки така інформація залишатиметься незамінною дня нас, у тому числі для вирішення будь-яких питань, що можуть з’явитися пізніше.

РОЗДІЛ 10 – БЕЗПЕКА

10.1. Ми використовуємо відповідні електронні та процедурні заходи для захисту конфіденційності інформації, яку Ви надаєте Нам, від втрати, неправильного використання, розголошення, зміни та знищення.

10.2. БУДЬ ЛАСКА, МАЙТЕ НА УВАЗІ, ЩО ПЕРЕДАЧА ДАНИХ АБО ІНФОРМАЦІЇ (ВКЛЮЧАЮЧИ ЗВ’ЯЗКИ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ АБО ІНШІ ПУБЛІЧНО ДОСТУПНІ МЕРЕЖІ НЕ Є СТОВІДСОТКОВО ЗАХИЩЕННОЮ. БУДЬ ЛАСКА, МАЙТЕ НА УВАЗІ, ЩО МИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БЕЗПЕКУ БУДЬ-ЯКОЇ ПЕРЕДАЧІ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ, АБО ТРЕТІЙ СТОРОНІ.

РОЗДІЛ 11 – ОНОВЛЕННЯ ТА ЗМІНИ ДО ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

11.1. Ми залишаємо за собою право в будь-який час модифікувати або вносити зміни до цієї Політики Конфіденційності. Ви зобов’язані регулярно переглядати цю Політику Конфіденційності. Факт використання Вами нашого веб-сайту та/або мобільного додатку означає Вашу згоду на прийняття будь-яких можливих змін, поправок та оновлень.

РОЗДІЛ 12 – ВАШІ ПРАВА ЯК СУБ’ЄКТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

12.1. Ви, як суб'єкт Персональних даних, маєте всі права передбачені положеннями статті 8 Закону України «Про захист персональних даних». Ви погоджуєтесь з тим, що реалізація Ваших прав відбувається з урахуванням приписів цієї Політики Конфіденційності. Нижче (у пунктах 12.2. та 12.3.) наведено спосіб реалізації деяких з Ваших прав, передбачених положеннями Закону України «Про захист персональних даних».

12.2. “Як видалити Ваші персональні дані?”

У Вас є право вимагати виправлення Ваших Персональних даних, їх оновлення, повного видалення або видалення неправильних та/або неточних даних шляхом надсилання листа на адресу Нашої електронної пошти (email) – [email protected] Разом з тим, Ваш запит з такою вимогою має бути обумовлений використанням Нашого Веб-сайту та/або Мобільного додатку, а також Нашими юридичними обов’язками перед Вами.

12.3. “Як заборонити обробку Ваших Персональних даних, якщо Ви попередньо надали дозвіл на їх обробку? Як отримати Ваші Персональні дані зібрані Нами?”

Якщо Ви бажаєте заборонити обробку Персональних даних або отримати Ваші Персональні дані забрані Нами, Ви можете відправити відповідний запит на адресу Нашої електронної пошти (email) – [email protected]

РОЗДІЛ 13 – ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

13.1. Якщо Ви маєте будь-які інші питання стосовно цієї Політики Конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з Нами – [email protected]

Do you have questions?
Submit them to us!
Enter your question *
Close popup
We care about your privacy
This website uses cookies for marketing and statistical purposes, as well as for the safe and optimal operation of the site. You can change this in your browser settings. Click the “Accept” button to consent to the use of cookies. More details can be found on the page: User Agreement.
Agree