Новини
про Shark Taxi і не тільки

«Shark Taxi» Навіщо і чому?

28.11.2015
Shark Taxi - зачем и почему
На сьогоднішній день у нашій з вами країні працюють сотні служб, готових надати таксі у будь-який час року і доби.

Однак Shark Taxi разюче відрізняється від будь-якої з них. І ось чому: ми - єдині, хто твердо вирішив відмовитися від послуг диспетчерів і перейти на абсолютно новий рівень обслуговування за допомогою нашого застосування.

Чому це набагато вигідніше і зручніше? Є кілька причин:
  • Вам не доведеться витрачати час на спілкування з менеджером, який далеко не завжди знає, де знаходяться на даний момент таксисти. У підсумку цей "задушевна розмова" може тягнуться нескінченно довго. З нами ви позбавлені цього "задоволення". Завдяки додатку Shark Taxi ви можете вибрати відповідне авто, яке перебуває неподалік від вас. Таким чином ви не тільки економите час на дзвінку, а й завжди впевнені у тому, що машина ось-ось під'їде.
  • Ви самі вибираєте клас машини і - як результат - вартість поїздки. Далеко не кожна служба таксі може запропонувати вам таку свободу дій.
  • Наше ціноутворення повністю прозорою. Після вибору авто і вказівки кінцевого пункту вашої подорожі, ви відразу ж отримаєте точний підрахунок вартості.
Сподіваємося, тепер вам зрозуміло чому при наявності стількох конкурентів, таксі Shark вибирає все більше і більше людей.

Shark Taxi - Україна

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua