Додаток для замовлення таксі

Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька дотиків.

Shark Taxi: найшвидше онлайн таксі в Одесі

Чим Shark відрізняється від інших компаній?

Як часто вам доводилося гарячково перебирати номери телефонів в мобільному, щоб знайти сервіс, де можна недорого замовити проїзд в інший кінець міста - а потім ще довго пояснювати диспетчеру, куди саме подати машину?

А чи траплялося незважаючи на високу вартість звертатися в єдину компанію, що має вільні машини в вашому районі, коли необхідно встигнути вчасно на важливу зустріч, в аеропорт або виїхати додому пізно вночі?

А як дратує, коли доводиться телефонувати за номером без автопередзвонювання, витрачаючи власні гроші за кожну хвилину…

З Shark все це в минулому. Єдине, що вам потрібно - спеціальний додаток, встановлений на вашому смартфоні, або доступ до сайту компанії.

Як замовити таксі за допомогою програми?

Все набагато простіше, ніж ви можете уявити. Досить завантажити і встановити безкоштовне мобільний додаток - і ви вже можете викликати недороге і зручне таксі в будь-який час доби.

При цьому система сама визначить, де ви знаходитеся, і відзначить це місце на карті. Кілька дотиків екрана для того, щоб відзначити, куди потрібно проїхати - і можете готуватися до виходу. Адже на виклик приїде найближча до вас машина, відповідна за параметрами.

До речі, про параметри: в додатку ви можете вибрати не тільки клас авто (від недорогого економ- до преміум-класу або навіть мікроавтобуса). Додаткові опції дозволяють вибрати необхідні послуги на кшталт крісла для дитини, салону для курців і тому подібного.

При цьому вартість поїздки висвічується внизу - і ви завжди можете підібрати найбільш прийнятний в усіх відношеннях - в тому числі і за ціною - варіант.

Виклик машини за допомогою сайту

Ні смартфона під рукою - чи вам просто зручніше скористатися сайтом? Не проблема: процедура онлайн-замовлення нітрохи не складніше. Хіба що доведеться вручну відзначити місце, куди потрібно прибути водієві.

При цьому, зрозуміло, ви точно так само, як і під час використання служби, будете бачити маршрут майбутньої поїздки і її ціну.

Тому, чи потрібно вам вчасно встигнути в одеський аеропорт або на важливу зустріч, чи хочете ви поїхати на селище Котовського або Таїрова в пізню годину - або просто бажаєте користуватися дійсно зручним таксі з найприйнятнішими тарифами і дійсно якісним в усіх відношеннях обслуговуванням - вибирайте Shark!

НапрямокВартість
Ж / Д Вокзал -гост.Аркадія55 грн
дельфінарій Немо - Автовокзал центральний75 грн
обл. Гаї Академіка Корольова 5 - МРЕВ Аеропортовська 29-А85 грн
Афіни ТЦ Грецька пл.3 / 4 - Таврія Вузівський Люстдорфська дорога 140/180 грн
обл. лікарня Заболотного 26-А - Макдональдс на Привокзальній пл.115грн
Сіті Центр Маршала Жукова 2 - Дерибасівська / Гаванною, Гаванна 1280 грн
Аеропорт - театр Опери та Балету90 грн
Лондонська - Готель, Приморський бульвар, 11 - Гідропарк Лузанівка, Миколаївська дор, 172А90 грн
ЖК "Сьоме небо" - 7 небо, Торгова вул. (Авангард), 7 - Макдональдс / пл.Независимости, Незалежності пл, 1-А140грн
Чудо Місто / А, Б, В, Середньофонтанська вул., 19а - Рів'єра - пляжний комплекс (пляж), 13-а станція Великого фонтану вул., 585 грн
Морвокзал, Приморська вул. (Центр), 6 - МакДональдс на Краснова, Краснова вул., 14а75 грн
Додаток для замовлення таксі

Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька дотиків.

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.