Новини
про Shark Taxi і не тільки

Модний канал — про найпопулярніший таксі в Одесі

16.02.2017

І знову серед надісланих нам відео про Shark Taxi поповнення. На цей раз наш сервіс потрапив під пильну увагу Odessa Fashion Channel і чарівною ведучою Ольги Олімпії.
Причому вміст ролика говорить сама за себе. І справа не тільки в тому, що про нас заговорили настільки популярні ЗМІ, а й в тому, наскільки позитивна думка ми залишили у цих (досить прискіпливих, до речі) оглядачів.
Втім, подивіться самі:

Не дивно, що канал, присвячений красивого життя, звернув увагу на наш сервіс. Адже люди, які цінують комфорт, неодмінно оцінять як наш додаток, що дозволяє викликати таксі за пару секунд, так і високий рівень обслуговування, який змушує все більше людей залишатися з нами, геть забуваючи сервіси, якими вони користувалися до цього.
Думаєте, ми перебільшуємо? Чарівна Ольга Олімпія теж думала так: видно, що спочатку завданням відео була саме перевірка того, наскільки правдиві наші заяви щодо того, що Шарк пропонує ідеальне поєднання швидкої подачі авто, доступних цін і комфорту.
І, що вкрай приємно, вона переконалася в цьому практично відразу, після включення програми.

Провідну просто вразило те, наскільки просто користуватися нашою програмою і наскільки швидко і легко замовити саме таку машину, яка вам необхідна. А наша фірмова система додаткових опцій заслужила окрему похвалу.
Не забула Ольга і про такий важливий аспект як оперативна подача машини. Всього через кілька хвилин після підтвердження замовлення вона була вже в салоні — і не упустила можливість поспілкуватися з одним з наших водіїв (який, як виявилося, вже більше двох років тісно співпрацює з нашим сервісом).

Не приховуємо: приємно було те, що в ролику ми почули думку не тільки світської левиці, а й одного і наших таксистів. І що він виділив зручність, наочність роботи з додатком і відсутність необхідності витрачати час на порожні розмови з диспетчером або інші заважають чинники як найважливіші, які роблять його роботу дійсно приємною.

Дякую за таку високу оцінку. Адже ми намагаємося прислухатися як в наших клієнтів, так і до водіїв. І дуже раді, що наші зусилля знаходять такий відгук.

Закінчити хочеться словами Ольги: втрачене мить — це втрачена користь, втрачені можливості. І якщо ви користуєтеся Shark Taxi, ви завжди можете бути впевнені в тому, що даремно не буде витрачено ні одна секунда!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua